GeriCinsellik Sevişmeyi seviyorum!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sevişmeyi seviyorum!

"En iyi satanlar listesinde bir numara olmuş birkaç kitaptan derlediğimiz bu yazımızda birlikte olduğunuz erkekle zirveye ulaşmanızı sağlayacak en özel tüyoları bulacaksınız. Hazırsanız başlayalım..."

Onunla neden sevişmek istiyorsunuz?

Sevgilinizle ya da eşinizle sevişmek için birçok nedeniniz olmalı. Bu nedenleri bir kağıda not ederseniz ona karşı hissettiğiniz çekimi somut bir şekilde görmüş olursunuz.

Ona yüksek sesle edepsiz hikayeler okuyun

Bu yöntem akşam yemeği yemeden sizi yatak odasına götürüp harika vakit geçirmenizi sağlayabilir. Hikayeyi okurken bir taraftan da orada anlatılan şeyleri yapmaya başlayabilirsiniz. Bu ilişkinize tatlı bir canılık katacağı gibi yatak odanızı da ısıtacak bir yol.

Onu her günkünden farklı bir şekilde öpün

Diyelim ki her sabah işe giderken ona kapıda 'hoşçakal' öpücüğü veriyorsunuz. Bugünkü öpücüğünüzü biraz uzun tutabilir ve böylelikle de onun tüm gün sizi arzulamasını sağlayabilirsiniz.

Sevişmenize bir yenilik katın

Partneriniz üstteyken onun penisinin klitorisinize değmesini sağlayın. Bu pozisyon, sevişirken aldığınız zevki ikiye katlayacak bundan emin olun.

Günlük hayatınızda seksi daha fazla düşünmeye çalışın

Çok yoğun geçen bir iş gününün ardından eve doğru yürüyorsunuz. Karşıdan çok yakışıkı bir adam geliyor. Sadece bir saniye için kafanızdaki tüm düşüncelerden sıyrılıp seksi düşünün. Ya da beraber olduğunuz adama alıcı gözüyle bakarak onun nesini seksi bulduğunuzu düşünün. Boynunun kıvrımı mı, gülüşü mü yoksa elleri mi size seksi geliyor? Tüm bunlara konsantre olarak cinsel enerjinizi canlandırmış olacaksınız.

Vücudunuzla barışın

Kendinizi ne kadar çok çıplak görürseniz vücudunuzla o kadar barışık yaşarsınız. Evde yalnızken örneğin bulaşık makinesini yerleştirmeden önce tamamen soyunun ve işinizi bu şekilde yapın. Bu size komik gelebilir fakat çıplaklığa ne kadar alışırsanız fiziğinize olan güveniniz o kadar artar.

Nefese dikkat

Birkaç kez üst üste orgazm yaşamak için nefesinizi kontrol altında tutmanız gerekiyor. İlk orgazmınızdan sonra tekrar zirveye ulaşmak için ilki sırasında düzenli nefes alıp vererek vücudunuzdaki uyarımı devam ettirebilirsiniz.

Yeni iç çamaşırları alın

Haftanın her günü için kendinize yeni bir iç çamaşırı alın. Bu yenilik cinsel hayatınıza heyecan dolu bir tazelik getirecek.

Latin müziğinde dans eder gibi sevişin

Onunla sevişirken sadece ileri ve geri hareket düzeni içinde sınırlı kalmayın. Kendinizi Latin müziği eşliğinde dans ederken hayal ederseniz hareketleriniz çeşitlilik kazanacaktır.

Partneriniz nereye dokunması gerektiğini biliyor mu?

Klitorisin üst sol bölümü en çok zevk aldığınız kısım. Bu bilgi çerçevesinde bir dahaki sevişmenizde erkek arkadaşınızı bu alana yönlendirmeye ne dersiniz?

Gün ışığında sevişin

Hormonların en yüksek seviyede olduğu gündüz saatleri onunla sevişmek için en ideal zaman dilimi. Üzerinizde en hafif kıyafetleriniz varken güne en iyi nasıl başlarsınız diye düşünmenize hiç herek yok. Hiç düşümeden yanınızdaki adama dokunmaya başlayın.

Erotik filmler kiralayın

Şimdiye kadar yapılan birçok araştırma kadınların erotik filmlerden zevk aldıklarını ortaya çıkardı. Bu bağlamda bir Cuma gecesi birlikte erotik film izleme fikri heyecanlı bir gece geçirmek adına çok çekici olabilir öyle değil mi?

False