GeriCinsellik Sekste Heyecanı Artırmanın 5 Yolu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sekste Heyecanı Artırmanın 5 Yolu!

Sekste Heyecanı Artırmanın 5 Yolu!

"Seks hayatınızı daha eğlenceli ve zevkli hale getirmeniz için 5 öneriyi araştırdık. Bu önerilere kulak vererek hem daha kolay orgazm olabilir hem de erkeğinizi daha çok mutlu edebilirsiniz!"

Hayat şartları, ekonomik krizler, iş yerinde yaşanan stres gibi faktörler içinizdeki seks ateşinizi söndürmüş olabilir. Çiftlerin cinsel hayatlarının monotonlaşması bu yüzdendir. Bu durumu değiştirmek için odak noktanızı partnerinize zevk aldırmak olarak belirlemeniz ve onun zevk eşiğini keşfetmeniz gerekir. İşte bu her şeyi değiştirebilir ve ilişkiniz ister ilk günlerini, ister ilk yıllarını, ister onlu yıllarını yaşıyor olun, şehvet derecenizi her daim yüksek tutmanızı sağlayabilir.
Sekste Heyecanı Artırmanın 5 Yolu
Peki seks hayatınızı daha zevkli ve eğlenceli hale getirmek istemez misiniz? O zamanz mutlaka zaman ayırmanız gerekir. Ne kadar yorgun olursanız olun, eğlenmek için kendinizi motive edin, pişman olmazsınız. Cinsellik yaş aldıkça cinsel arzu ve istekleriniz, partnerinize olan tutkunuz artar. İşte cinsel hayatına heyecan katmak isteyenlere yardım edecek 5 öneriyi araştırdık. Bu önerilerimize kulak verirseniz daha kolay orgazm olabilir ve erkeğinizi daha çok mutlu edebilirsiniz.
Sekste Heyecanı Artırmanın 5 Yolu
Aceleye Getirmeyin!

Her anın tadını çıkarın. Yavaş yavaş soyunun ve önsevişmeyi mümkün olduğunca ağırdan alın. Böylece siz ve partneriniz sevişmeye yeteri kadar odaklanacak ve en sonunda da ateşli dakikalar başlayacak

Onu Şaşırtın!

Her defasında farklı iç çamaşırları giymek ve onu şaşırtmak, yatak odanızdaki heyecanı ikiye katlayabilir. Bunu eğlenceli bir oyun haline getirerek farklı seksi kostümler satın alabilir ve her defasında farklı bir pozisyon uygulayabilirsiniz.
Sekste Heyecanı Artırmanın 5 Yolu
Farklı Pozisyonlar Deneyin!

Seksi sıkıcı hale getiren bir diğer etken ise her zaman aynı pozisyonu denemektir. Heyecanı artıracak ve daha kolay orgazm olmanızı sağlayacak pozisyonlar deneyerek harika bir seks yapabilirsiniz.

Tahrik Edin!

Seks yapmadan önce partnerinizin ve kendinizin yeteri kadar tahrik olduğundan emin olun. Böylece hem seksin kalitesini artırmış olursunuz hem de orgazm olmanız daha kolay hale gelir.
Sekste Heyecanı Artırmanın 5 Yolu
Dudaklar Önemli!

Araştırmalara göre önsevişme sırasında dudaklarınızı partnerinize daha çok deydirmeniz onun daha fazla istekli hale gelmesini sağlayabilir. Sekse biraz daha heyecan katmak için tüm vücudunu öpebilirsiniz.


False