GeriMahmure Rüyada Zombi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Zombilerden Kaçmak Ve Öldürmek Anlamı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rüyada Zombi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Zombilerden Kaçmak Ve Öldürmek Anlamı

Rüyada Zombi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Zombilerden Kaçmak Ve Öldürmek Anlamı

"Rüyalar nerede olduğumuzu görmemize, bloklardan geçmemize, kendimizi hastalıktan iyileştirmemize ve hediyelerimizi anlamamıza yardımcı olabilir. Bu, hayatta ilerlemek için bilmeniz gerekenleri size söyleyen paralel ve sembolik bir dil öğrenmek gibidir. İşte, tüm detaylar."

Rüyada zombi görmek, kendinizi dahil etmek üzere olduğunuz büyük bir skandalla ilgili bir uyarıdır.

Rüyada Zombi Görmek      

Rüyada zombi görmek, skandalları, rezil olma olasılığını ve kendini küçük düşürmeyi öngörür. Gerçekte var olmayan zombileri görmek kişi için oldukça boş bir döneme girmeye de yorulabilir. Skandallar sonrasında insanların gözünden düşmesi, yalnız kalmak, yaptığı bir hatadan dolayı kimsenin artık onunla görüşmek ve hatta konuşmak dahi istememesine yorumlanır.

Rüyada Zombilerden Kaçmak

Rüyada zombilerden kaçmak, eşiniz veya partneriniz tarafından çok yakında gerçekleşebilecek olası bir aldatma veya zina hakkında bir uyarıdır. Diğer yandan sevdiğiniz biriyle ilgili bir zina veya aldatma gerçeğini keşfetmenin bir işaretidir. Sakinliğinizi korumalı ve doğru kararlar almanız gerekmektedir. Zombiden kaçmak bu kimseden uzaklaşmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Zombi Öldürmek

Rüyada zombi öldürmek, tehlikelerden korunmayı veya hayatınızda meydana gelen kötü durumların üstesinden gelebilmeyi sembolize eder. Diğer yandan engelleri aşmanın bir işaretidir. Bu, başarmaya çalıştığınız şeye neşe ve tatmin getirecek sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelebilir. Fakat tüm bunların üstesinden gelmeyi başaracak ve hayatınızda zombi gibi görünen her şeyi alt edeceksinizdir.

Diğer yandan, sizin için daha da yüce bir kadere işaret eder. Jilet gibi keskin iç görülerinizi ve benzersiz uzmanlığınızı kullanarak seçtiğiniz alanda yeni zirvelere ulaşabilirsiniz. Hayalinizi gerçekleştirmenin zorluklarını aşmaya zaten hazır olduğunuz anlamına geliyor. Takdire şayan iş ahlakınıza, keskin odak noktanıza ve övgüye değer sosyal becerilerinize biraz şans ekleyerek, seçtiğiniz alanda çağdaşlarınızın zirvesine yükselirsiniz. Belki de şirketinizin patronu, başarılı bir iş girişiminin sahibi veya saygın bir yenilikçi olabilirsiniz.

Rüyada Zombi Avlamak     

Rüyada zombi avlamak, mutlu ama kısa süreli aşk ilişkisinin veya deneyimlemek üzere olduğun romantik ilişkinin bir işareti olabilir. Bu kişiyi avlayacaksınız ve bundan aşırı derecede mutlu olacaksınız, bir tatmin evresi yaşayacaksınız. Fakat bu kimse aslında sizin düşündüğünüz kadar canlı, enerjik ve neşeli çıkmayacak. Bu yüzden pişman olup bu ilişkiyi en kısa sürede bitirmek isteyeceksiniz.

Rüyada Arkadaşının Zombi Olduğunu Görmek

Rüyada arkadaşının zombi olduğunu görmek, sizi hayal kırıklığına uğratan ve endişelenen bazı beklenmedik haberlerin arkadaşlarınızdan gelmesine yorumlanır. Bu haberler arkadaşınızla ilgili değil tamamen sizinle ilgilidir. Arkadaşınız sadece size haberi getiren kişi olacak. Bu yüzden ona kızmamalı, kendinizle yüzleşmelisiniz demektir.

Rüyada Anneyi Zombi Görmek     

Rüyada anneyi zombi görmek, sizi veya yakınınızdaki birini etkileyebilecek kötüleşen sağlık koşullarının ve olası hastalıkların bir işareti olabilir.

Rüyada Zombi Bebek Görmek

Rüyada zombi bebek görmek, peşinden koşmaya çalıştığınız, gelecekte size fayda sağlamayacak veya sizi mutlu etmeyecek bazı şüpheli zevkler hakkında bir uyarıdır. Bu zevklerden vazgeçmelisiniz, çünkü başınıza çok büyük bir dert açabilir.

Rüyada Beyaz Zombi Görmek

Rüyada beyaz zombi görmek, tehlikeli durumlara ve etkilenebileceğiniz veya maruz kalabileceğiniz bazı büyük sorunlara işaret eder. Bu sorunlardan kurtulmak için kendi özünüze dönmelisiniz demektir.

Rüyada Bir Zombi Tarafından Kovalanmak

Rüyada bir zombi tarafından kovalanmak, anlamsız harcamaları, başarmaya çalıştığınız şeydeki fazlalığı, aşırı açgözlülüğü veya harcama alışkanlıklarınızı kontrol edememe anlamına gelir. Bu harcamalar birikip yakın zamanda sizi kovalayan borçlara dönüşecektir.

Rüyada Zombi Dövmek     

Rüyada zombi dövmek, yakında sizinkinden daha yüksek sosyal statüye sahip biri tarafından fark edileceğiniz ve takdir edileceğiniz anlamına gelebilir. Bu bağlantılar sayesinde sonunda daha zengin bir hayat yaşamaya başlayabilirsiniz. Bu ya sizin için bir sürpriz olabilir ya da sıkı çalışmanızın bir sonucu olabilir.

Rüyada Dünyayı Zombilerin Basması

Rüyada dünyayı zombilerin basması, sizi endişelendirecek, gerginleştirecek veya hayal kırıklığına uğratacak bazı küçük sorunların bir simgesidir. Diğer yandan çok güvendiğiniz bir kişiye ihanet etmekten kaynaklanan yaklaşan endişelerin bir simgesidir.

Rüyada Herkesin Zombi Olduğunu Görmek

Rüyada herkesin zombi olduğunu görmek, yaşamak üzere olduğunuz bazı önemsiz veya küçük kayıplar için bir uyarı olabilir. Bazı saygısız ve cahil insanlar tarafından incitileceğinizi veya kötü muamele göreceğinizi gösterir. Rahatsız edici haberler almak veya hayatınızı alt üst edecek veya sizi endişelendirecek bir noktaya sürükleyecek tatsız bir olay yaşamak konusunda size bir uyarıdır. Günlük aktivitelerinize müdahale edecek ve engelleyecektir. Problemin veya sorunun başarıyla üstesinden gelmeniz zor olacaktır.

 

             

 

False