GeriRüya Tabirleri Rüyada Yatak görmek ne anlama gelir? Rüyada yatak odası görmek anlamı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rüyada Yatak görmek ne anlama gelir? Rüyada yatak odası görmek anlamı

Rüyada Yatak görmek ne anlama gelir? Rüyada yatak odası görmek anlamı
Abone Olgoogle-news

"Rüyada yatak görmek, rahatlığın gelişine yorumlanır. Rüya sahibi istemediği işlerle uğraşıyorsa, ondan kurtulma fırsatı bulur. Rüyada yatak görmek kimi yorumculara göre aşk anlamına gelir. Kişinin huzur içerisinde yaşamasına hikmet edilir. Rüyada yatak, yatak odası gibi doneler görmek farklı şekilde yorumlanmaktadır. İşte rüyada yatakla ilgili sık görülen olaylar ve yorumları."

Rüyada yatak görmek, zorluk sonunda rahatlık manasına gelir. Kişi eğer ki hayatında birtakım sıkıntılar yaşıyorsa bunlardan kurtulma imkanı bulur. Hayatında yaşanacak bazı gelişmelerin, kendisini yoracağına rivayet edilir.

Rüyada Yatak Görmek

Alimler, rüyada yatak görmenin olumlu veya olumsuz olabileceğine de işaret ederler. Rüya sahibi bekarsa, bu onun için evlilik anlamına gelir. Rüya sahibi erkekse, iş manasına, kadınsa, evlilikte yaşanan problemler olarak rivayet edilmiştir.

Rüyada Yatak Odası Görmek

Rüyada yatak odası görmek, yeni anlaşmalara rivayettir. Kişinin yatak odası görmesi, bir işe başlangıç yapma şeklide tabir edilir. Yatak odası, ailenin huzura erişmesi için yapılan iş anlamına gelir. Yorumcular, rüyada yatak odası görmenin, yapılan işlerdeki hayra hikmet ettiğini belirtirler. Rüyayı görenin ailesi için çok sayıda zorluğa katlandığına delalet eder. Rüyada yatak odası görmek, sorundan uzak kalmak, belayı atlatmak şeklinde rivayet edilmiştir.

Rüyada Kirli Yatak Görmek

Rüyada kirli yatak görmek, gelişen olayların olumsuz yönde rüya sahibini etkileyeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında birtakım zorlukların yaşanacağına rivayettir. Bazı yorumcular, rüyada kirli yatak görmenin, dost konusunda hatalı seçim yapmış olmaya işaret ederler. Kimi tabirciler, rüyada kirli yatak görmeyi, borç olarak yorumlarlar. Rüya sahibinin borçlarının artacağına, bunlardan kurtulmasının zor olacağına hikmet ederler.

Rüyada Temiz Yatak Görmek

Rüyada temiz yatak görmek, borçlardan kurtulmak şeklinde rivayet edilir. Rüya sahibinin borçlarının bitmesine, elindeki parayı güzel değerlendireceğine işarettir. Temiz yatak, rüya sahibi için güzel evlilik ve hayırlı evlatlar anlamına gelir. Rüyasında temiz yatakta uzandığını gören kişinin, elindeki parada artış yaşanacağı yorum yapılır. Temiz yatakta birinin uyduğunu görmek, manevi yönde zenginlik manasına gelir. Kısacası rüyada temiz yatak, tabircilere göre güzel olaylara yorumlanabilir.

Rüyada Yatak Satın Almak

Rüyada yatak satın almak, doğrudan evlilik işaretidir. Rivayetçiler, rüyayı görenin evli olması durumunda, kardeş veya yakın akrabalarından birinin evleneceğine işaret ederler. Kişi bekarsa, evlilik onun için çok yakın olur. Rüyada yatak satın almak, tabircilerin bazı kısımlarına göre, gelecek çocuk manasındadır. Yorumcular, evli kadınlar için rüyada yatak satın almayı, evlenme olarak nitelendirirler.

Rüyada Yırtılmış Yatak Görmek

Rüyada yırtılmış yatak engel anlamına gelir. Evli kişiler için çocuk yapma konusunda sıkıntılara delalet eder. Çiftlerin çocuklarının olmaması, huzursuzluğun çıkacağına hikmet edilmiştir. Rüyada yırtılmış yatak, bekar için evliliğin gecikmesi veya imkansız olması şeklinde tabir edilmiştir. Rüya sahibi ne yaparsa yapsın, amacına ulaşmak konusunda mutlu olmayacaktır. Hayatında birtakım gelişmeler yaşansa bile, bunların sonuç vermesinin zor olacağına işaret edilmiştir.

Rüyada Yatağın Bozulması

Rüyada yatağın bozulması, evli kişiler için tartışma, bekarlar için eş bulamama olarak yorumlanır. Rüyayı gören evliyse, eşiyle şiddetli tartışmalara girişebilir. Eğer ki rüyada yatağın bozulduğunu gören kişi bekarsa, eş bulma konusunda sıkıntılar çekebilir. Hayırlı kısmetler onun kapısına gelmez. Onun araması ve bulması gerekir. Alimler, bu rüyadan nasip alan kişilerin, zekat vermelerinin hayırlı olacağını söylerler.

Rüyada Yatağın Üzerinde Ölü Görmek

Rüyada yatağın üzerinde ölü görmek, beklenmedik olayların yaşanmasına tabir edilmiştir. Rüya sahibinin, çeşitli yollarla para kaybetmesi anlamına gelir. Aynı zamanda evli kişiler için haram para manasına gelir. Kişi ailesine, çocuklarına, eşine haram para yedirmiş olabilir. Bunun azabının fazla olacağını alimler tabirlerde sıklıkla belirtirler. Alimler, kişinin sadaka vermesinin doğru olacağını söylerler.

False