GeriRüya Tabirleri Rüyada top görmek ne anlama gelir? Rüyada top oynamak, sektirmek ve atmak tabiri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rüyada top görmek ne anlama gelir? Rüyada top oynamak, sektirmek ve atmak tabiri

Rüyada top görmek ne anlama gelir? Rüyada top oynamak, sektirmek ve atmak tabiri

"Rüyada top görmek sıklıkla rastlanılan ve önemli bir rüyadır. Bu bakımdan rüyada top görmenin ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz. Sizin için rüyada top görmek ne demek ve ne anlama geliyor detayları ile derledik."

Rüyada top görmenin iki anlamı vardır. Bunlardan biri tartışma diğeri ise yolculuk anlamına gelmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada top gören kişi tartışma yaşar. Çevresinde yer alan kişilerle özellikle iş yerindeki kişilerle tartışma yaşayacağını ve sonrasında huzursuz olacağı düşünülür. Bazı rüya yorumcularına göre iste bu tartışma düşmanlığı ya da kavgaya dönüşebilir.

 Rüyanda top görmenin diğer bir anlamı olan yolculuk iste top gören kişinin bir seyahate ya da iş amaçlı bir yolculuğa çıkacağı anlamına gelmektedir. Çok farklı yorumlanan rüyada top görmek son olarak bazı yorumcuların ifade ettiği anlama bakıldığında müjdeli haberdir. Rüyada top gören kişi olmasını istediği olayların gerçekleşmesi müjdelenecektir ve hiç beklenmedik anda müjdeli bir haber kişiye ulaşacaktır anlamına gelebilir.

 Rüyada Top Görmek

 Günümüzde çoğu kişi rüya gördükten sonra hemen rüyanın ne anlama geldiğine bakmaktadır. Top gören kişi tartışma ya da kavgaya girebilir. Yeni düşmanlar kazanabilir bu nedenle dikkatli olmalıdır. Düşmanların saldırgan olabilme ihtimaline karşı kişiler dikkat etmelidir.

 Rüyada Top Oynamak

 Rüya tabirlerine bakıldığında rüyasında top oynadığını gören kişinin gerçekte yolculuk yapacağı anlamına gelmektedir. Yaşanacak bu yolculuk genellikle seyahat, iş seyahati ya da tatil amacı ile olabilir. Rüyasında top oynadığını gören kişi yolculuk yaparken eğlenecek ve stres atacaktır böylece kişi mutlu olacaktır. Yani rüyanın anlamı olumlu ve güzeldir. Kişi eğer rüyada top oynayan çocuk görür ise sosyal faaliyetler içerisinde yer alacağınız şeklinde yorumlanır. Örneğin bir konser, tiyatro ya da sinema gibi bir organizasyona katılacağınız anlamına gelmektedir. Bu da insanlarla güzel zaman geçirerek dostluk pekiştireceğiniz anlamında yorumlanmaktadır.

 Rüyada Top Almak

 Rüyasında top satın aldığını gören kişi güzel bir haber alır. Top aldığını görmek gayret edilerek hedeflenen konuların ya da olayların sonuca ulaşmasıdır. Varılan sonuç mutluluk getirecek bir sonuç olur ve rüya sahibini memnun kalır.

 Rüyada Top Sektirmek

 Rüyada top sektirdiğini gören kişi birileriyle münakaşa edeceği anlamına gelmekte olup top sektirme de başarılı olunduğu taktirde münakaşadan da başarı elde edilecektir. Eğer top sektirmede başarısızlık olur ise rüyasında top sektirdiğini gören kişinin rakiplerine karşı münakaşayı kaybedeceği anlamına gelir.

 Rüyada Top Sahası Görmek

 Eğer kişi rüyasında güzel ve büyük bir top sahası gördü ise kişi gönül ferahlığına ulaşmış olacağı anlamına gelmektedir. Top sahası görmek en zorlu olan sorunların bile çözümünün bulunduğunu göstermektedir. Kişi bu sorunların sebep olacağı ağırlıklarda da kurtulmuş olacaktır.

 Rüyada Top Oynayanları Görmek

 Rüyasında top oynayan insanları görmek çok olumlu bir rüyadır. Top oynayan insanları gören kişi yeni insanlar ile bir ortak iş yapmak amacı ile masaya oturacağı anlamına gelmekte olup beyin fırtınası yapacağı anlamına gelmektedir. Rüyada top oynayan insanları gören kişinin ortaklık için el sıkışarak ilgili konu için anlaşması anlamına gelmektedir. Bu iş rüyayı gören kişiye hayırlı ve uğurlu olacaktır.

 Rüyada Futbol Oynamak

 Rüyada futbol oynadığını gören kişi genel anlamda tüm işlerinin yolunda ve doğru şekilde gitmesine ve işlerinde de en iyisini elde etmek için çabalamasını anlamına gelmektedir. Rüyasında futbol oynadığını görmek olumlu bir rüya olup futbol oynadığını gören kişi tertemiz, düzenli ve disiplinli çalışmalar yaparlar ve çalışmaları sayesinde işlerin de her zaman için iyi yerlerde olacaktır.

 

False