GeriRüya Tabirleri Rüyada örümcek ağı görmek ne anlama gelir? Rüyada örümcek ağı temizlemek, ağa dolanmak ve takılmak
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rüyada örümcek ağı görmek ne anlama gelir? Rüyada örümcek ağı temizlemek, ağa dolanmak ve takılmak

Rüyada örümcek ağı görmek ne anlama gelir? Rüyada örümcek ağı temizlemek, ağa dolanmak ve takılmak

"Anlam veremediğimiz ve oldukça merak ettiğimiz bazı rüyalar bulunmaktadır. İnsanların en az gördüğü ve ileriki hayatında neler olacağını bilmediği rüyalar arasında örümcek ile ilgili rüyalar gelmektedir. Rüyasında örümcek gören kişiler, ne demek olduğunu merak ediyor. Rüyada örümcek ağır görmek ne anlama gelir? Rüyada örümcek ağı temizlemek ne demek tüm detayları ile derledik."

Rüyada örümcek ağır görmek, rüya tabirlerinde iki farklı anlama gelmektedir. İlk olarak rüya sahibinin fakirlik yaşayacağına, diğer yandan ise rüya sahibinin etrafında boş konuşan kişilerin olduğuna işaret eder. Rüyada örümcek ağı temizlemek ise genel anlamda kötü olaylara ve dinden uzaklaşmaya yorumlanır.

 Rüyada Örümcek Ağı Görmek

Rüyada örümcek ağı görmek, iki farklı şekilde rüya tabirlerinde açıklanmaktadır. İlk olarak rüyasında örümcek ağı gören kişi için fakirleşeceğine ve büyük mal kayıplarına işaret eder. Rüya sahibinin elinde ne kadar kazancı varsa bu kazançların yok olacağına delalet edilir. Öte yandan rüya sahibinin yakın çevresinde onun hakkında dedikodu yapan ve boş konuşan kişilerin varlığına işaret edilir. Rüyayı gören kişi bu konuda çok dikkatli olmalı ve arkadaşlarını iyi seçmelidir.

Rüyada Örümcek Ağı Temizlemek

Rüyada örümcek ağı temizlemek, rüya sahibinin oldukça kötü olaylara karışacağına ve sürekli günah işleyeceğine işaret eder. Bu kötülüğü sadece kendisine değil aile bireylerine de yapacak olan rüya sahibi çevresinde de nefret edilen insan olarak tanınacağı şeklinde yorumlanır.

 Rüyada Örümcek Ağına Takılmak

 Rüyada örümcek ağına takılmak, birine bağlanmak ve evliliğe erişmek olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi eğer evli değilse birisi ile tanışacak ve bu tanışma sonrası bir müddet tartışmalar yaşanacaktır. Uzun süre boyunca bu kişi ile bir araya gelmeyecek olan rüya sahibi bir anda karşısında o kişiyi bulacak ve ikili tekrar bir araya gelerek orta yolu bulacak. Son olarak iyi bir ilişki yaşayacak olan ikili sonunda evlenecek ve huzurlu yuvaları olacak.

 Rüyada Örümcek Ağına Dolanmak

 Rüyada örümcek ağına dolanmak, genel olarak örümcek ağına takılmak ile aynı anlamlara gelmektedir. Rüyasında örümcek ağına takılan veya dolanan bir kişi bekarsa kısmeti açılacak anlamına gelir. Ancak bu kişi evliyse iş kuracak ve ticarette başarılar yakalayacaktır. Özellikle çevresindekilerin tepkisi ile karşılaşacak olan rüya sahibi bunlara pek aldırış etmeyecek sonunda istediği kazancı elde etmeyi başaracaktır.

 Rüyada Örümcek Ağını Bozduğunu Görmek

 Rüyada örümcek ağını bozduğunu görmek, iş yaşamında yanlış yapmak ve ciddi para kayıpları yaşamak anlamına gelmektedir. Rüyasında örümcek ağını bozduğunu gören kişinin yolunda giden iş hayatı yapacağı küçük bir hata sonucunda allak bullak olacak. İşleri tamamen durdurma noktasına getirecek olan rüya sahibi işinden atılmasa da gelirinin büyük bir kısmını bu durumu kurtarmak için harcamak zorunda kalacaktır.

False