GeriRüya Tabirleri Rüyada öküz görmek ne anlama gelir? Rüyada öküz kesmek ve kovalamak anlamı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rüyada öküz görmek ne anlama gelir? Rüyada öküz kesmek ve kovalamak anlamı

Rüyada öküz görmek ne anlama gelir? Rüyada öküz kesmek ve kovalamak anlamı
Abone Olgoogle-news

"Rüyada öküz görmenin ne manaya geldiği pek çok kişi tarafından merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Özellikle rüyanın nasıl göründüğüne göre farklı yorumlar üzerinden bilgi alabilirsiniz. Peki, rüyada öküz görmek ne anlama gelir? Rüyada öküz kesmek ve kovalamak anlamı hakkında okumanız gereken uzman yorumlarını sizler için derledik."

Rüyasında öküz gören kişiler için bunun mal ve mülke işaret ettiğini söylemek mümkün. Özellikle varlıklı bir hayat yaşanacağı üzerine yorumlanmaktadır. Gördüğünüz rüyaya bağlı olarak uzman rüya tabircilerinin yorumlarını inceleyebilirsiniz. Görmüş olduğunuz rüyanın nasıl bir anlam içerdiğine dair bilgi alarak ihtimalleri değerlendirmeniz mümkün.

 Rüyada Öküz Görmek

 Rüyada öküz görmek mal ve mülk sahibi olmak anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rahata ermek ve kıdem atlamak gibi yorumlar üzerinden ifade edilir. Rüya sahibinin yakın zamanda karşısına çıkacak fırsatları değerlendirmek suretiyle, iyi bir mevkiye ulaşacağına delalet eder. Eğer özel sektörde çalışıyor ise makam ile beraber ikramiye üzerinden ele alınırken, devlet açısından makam üzerine yorulmaktadır. Başka bir rüya yorumuna göre ise güçlü ve karizmatik, lider bir kişiliği temsil eder.

 Rüyada Öküz Kesmek

 Rüyada öküz kesmek mal ve rızık olarak ifade edilir. Aynı zamanda rüya sahibinin hanesine gelecek bolluk ve bereket üzerinden anlatılır. İyi bir kazanç ile beraber kişinin yüksek bir kazanca ulaşacağına delalet etmektedir.

 Rüyada Öküz Kovalamak

 Rüyada öküz kovalamak sıkıntılı günlerin geleceğine işaret eder. Özellikle iş ve sosyal yaşam içerisinde kötü haberlerin geleceğine delalet etmektedir. Maddi kayıplar ile beraber ciddi zararlar yaşanabileceği üzerine yorulur.

 Rüyada Öküz Kovalaması

 Rüyada öküz kovalaması hastalığa işarettir. Özellikle rüyasında öküzün kovaladığını gören ve boynuzladığını gören kişilerin yakın zamanda bir hastalık ile mücadele edeceğine delalet eder. Bazı rüya tabiri yorumlarına göre ise iş hayatında olumsuz gelişmelerin yaşanacağını anlatır. Bu dönemde hem sağlık hem de parasal konulara sıkıntılı bir döneme girileceği üzerine delalet eder.

 Rüyada Öküz Koşmak

 Rüyada öküz koşmak rüya sahibinin bir dönem ailesinden ve sevdiklerinden uzak kalacağını anlatır. Aynı zamanda gözyaşı dökülecek ve fırtınalı bir döneme girileceği üzerine yorumlanır. Farklı rüya yorumcularına göre ise kısmetin açılacağı, hak edilenin kazanacağı ve kişinin arzularından nail olacağı üzerine ifade edilmektedir. Özellikle iyi bir kazanç elde edeceği ve çevresindeki insanlara yardım edeceğine delalet eder.

 Rüyada Öküz Satın Almak

 Rüyada öküz satın almak rüya sahibinin birine yardım edeceği üzerine yorulur. İyilik yapacağı ve bu iyiliğin de aynı şekilde karşılığını bulunacağı üzerine ifade edilir. Yapılacak olan çok büyük bir iyilik ile beraber büyük sevap kazanacağını anlatır. Böylece kişinin rahatlayacağı, mutlu ve huzurlu bir uzun ömür yaşayacağına rivayettir.

 Rüyada Öküz Beslemek

 Rüyada öküz beslemek maddi ve manevi zarara uğranılacağına ve sorunların ardı arkasının bir türlü kesilmeyeceğine yorulur. Aynı zamanda iş dünyasında çok konuşulan bir kişi olacağını ve bunun için bol bol dua edeceğini rivayet edilir. Kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğini ve bu sayede kavga ve sıkıntıların son bulacağına delalet eder. Bu dönemden sonra Hayatım rüya sahibine şans kapılarını açacağını ve çevresindeki yakın bir insana yardım edeceğine dair yorumlanır.

 Rüyada Öküz Sevmek

 Rüyada öküz sevmek ölene kadar kişinin sırtını yere gelmeyeceği üzerine yorumlanır. Aynı zamanda işlerinin açılacağını ve yapacağı işlerin arkasında sonuna kadar duracağına delalet eder. Başka bir rüya yorumuna göre ise kötü bir haber alınabileceği ve bu haber yüzünden çok büyük bir üzüntü yaşanacağına işaret etmektedir.

 

False