GeriRüya Tabirleri Rüyada kolye görmek ne anlama gelir? Rüyada altın ve inci kolye görmenin tabiri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rüyada kolye görmek ne anlama gelir? Rüyada altın ve inci kolye görmenin tabiri

Rüyada kolye görmek ne anlama gelir? Rüyada altın ve inci kolye görmenin tabiri

"Rüyada kolye görmek genellikle en sık görülen rüyalardan birisidir. Kişinin durumuna göre genellikle bu rüya hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Sizler için rüyada kolye görmek, kolye takmak ve kolye bulmak gibi rüya tabirlerini hazırladık."

Rüyada kolye görmek hem dini açıdan hem de rüya alimleri tarafından hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Kişinin hayatında meydana gelecek hayırlı ve güzel haberlere yorumlanır.

 Rüyada Kolye Görmek

 Rüyada kolye görmek, rüya sahibinin etrafında hem sevilen hem de saygı duyulan bir mertebeye ulaşmasına delalet eder. Bu olay, kişinin yeni başlayacağı bir işle ya da bir evlilikle ilgili olabilir. Kişinin aniden hem maddi hem de manevi olarak güç kazanması şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüya sahibinin ailesi ile birlikte daha huzur bir ömür geçirmesine de delalet eder.

 Rüyada Altın Kolye Görmek

 Rüyada altın kolye görmek, rüyayı gören kişinin erkek olması halinde güzel bir işe kavuşmasına delalet eder. Özellikle kişinin maddi gelirini artıran bir işe atılmasına ya da var olan işinde daha büyük bir güç elde etmesine yorumlanır. Rüyasında altın kolye taktığını gören kimse kısa zamanda malının üzerine mal ekler ve bolluğa erişir. Maddi anlamda büyük bir kazanç kapısının açılması anlamında da rüya yorumlanır.

 Rüyada İnci Kolye Görmek

 Rüyada inci kolye görmek iki farklı şekilde tabir edilir. İlk yorumda rüyada inci görmek, kişinin yaşadığı bir sıkıntıdan sonra mutluluk gözyaşı dökmesine yorumlanır. Diğer bir rüya yorumunda ise özellikle kişinin bekar olması halinde evlilik, evli olması halinde de bir bebek haberi olarak yorumlanır. Genel yorum ise rüya sahibini çok mutlu edecek bir durumun gerçekleşmesi şeklindedir.

 Rüyada Kolye Takmak

 Rüyada kolye takmak, her anlamda hayırlara yorumlanan bir rüyadır. Rüyasında kolye takan kişi için genellikle bir bebek müjdesinin haneye ulaşması beklenir. Eğer rüya sahibi henüz evlenmemiş ise kişinin hayırlı ve kısmetli bir kimseyle tanışmasına yorumlanır. Bu olaydan sonra da hanede büyük bir sevincin yaşanmasına ve haneye bir anda mutluluğun gelmesine yorumlanır.

 Rüyada Kolye Bulmak

 Rüyada kolye bulmak, maddi kazancın artması şeklinde tabir edilir. Bir kimse rüyasında kolye bulursa aslında hayırlı bir kimse ya da hayırlı bir işle karşılaşır. Özellikle bu rüya kişinin daha önceleri maddi anlamda da büyük sıkıntılar çekmiş olması şeklinde de yorumlanır. Çekilen tüm sıkıntılardan sonra kişinin kazanç kapısının aralanmasına ve tüm borçlardan kurtularak feraha ermesine delalet eder.

 Rüyada Kolye Almak

 Rüyada kolye almak, rüya sahibinin kendi rızkını kendi çabaları ile kazanmasına yorumlanır. Özellikle rüya sahibinin bir hedefi varsa ve bu hedef doğrultusunda çok çabalar harcamışsa bu çabalarının mükafatını sonunda bulmasına yorumlanır. Bu rüya bir sınavın kazanılmasına, bir işe başlanmasına ya da bir borcun ödenmesine tabir edilir. Oldukça hayırlı ve kısmetli bir rüyadır.

 Rüyada Kolye Çıkarmak

 Rüyada kolye çıkarmak, maddi anlamda bir yokluğun yaşanmasına ya da bir sıkıntının hanede belirmesine yorumlanır. Rüyada kolye görmek kişi açısından en hayırlı ve kısmet dolu rüyalardan birisidir. Bu nedenle rüyasında kolye çıkardığını gören kimse işinden ayrılabilir ya da maddi olarak bir borç altına girebilir. Bu sebeplerden dolayı da kişinin hanesinde bazı sıkıntıların ortaya çıkması söz konusu olabilir.

 Rüyada Kolye Hediye Etmek

 Rüyada kolye hediye etmek, kişinin yakın çevresine bir iyiliğinin dokunmasına delalet eder. Bu iyilik sayesinde kişinin huzur bulmasına ve rüya sahibinin yaptığı iyilik sayesinde büyük bir hayır işlemesine yorumlanır. Bir evliliğe ya da işe vesile olmak genellikle bu rüya için kullanılan en sık tabirlerden birisidir.

 

False