GeriRüya Tabirleri Rüyada göz görmek ne anlama gelir? Rüyada yeşil, siyah ve ela göz görmek anlamı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rüyada göz görmek ne anlama gelir? Rüyada yeşil, siyah ve ela göz görmek anlamı

Rüyada göz görmek ne anlama gelir? Rüyada yeşil, siyah ve ela göz görmek anlamı
Abone Olgoogle-news

"Rüyada göz görmenin anlam açısından nasıl bir yorum getirdiğine dair rüya tabircilerinin farklı yorumları bulunmaktadır. Bu yorumları okuyabilir ve gördünüz rüyaya bağlı olarak farklı tahminleri değerlendirebilirsiniz. Peki, rüyada göz görmek ne anlama gelir? Rüyada yeşil, siyah ve ela göz görmek anlamı hakkında bilmeniz gereken detayları sizler için derledik."

Nazar ile ilgili olan rüyada göz görmek bu sebepten dolayı rüya sahibinin hayatına dikkat etmesi gerektiğine işaret etmektedir. Bu konuda rüyanın farklı biçimlerine bağlı olarak uzmanların değişik yorumları bulunmaktadır. Siz de bu yorumları okuyabilir ve gelecek üzerinde farklı tahminleri öğrenebilirsiniz. Sizi neyin beklediğini ya da ne gibi önlemler almanız gerektiği konusunda bilgi sahibi olmanız mümkün.

 Rüyada Göz Görmek

 Rüyada göz görmek nazara yorumlanan bir rüyadır. Özellikle rüya sahibinin kendi hayatında en beğenilen ve kıskanılan bir kişilik olduğunu anlatır. Bireyin iç güzelliği ile beraber dış güzelliğin birçok kesim tarafından kıskanıldığını dair delalet etmektedir. Bu sebepten dolayı kem gözlerin devamlı üzerinde olduğuna dair ifade edilir. Başka bir rüya yorumuna göre rüyada göz görmek Kişinin Allah yolunda olduğuna ve güzel bir karaktere sahip olduğuna işaret eder.

 Rüyada Yeşil Göz Görmek

 Rüyada yeşil göz görmek iş yaşamında başarılı bir dönem geçirileceği üzerine yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin istediği hayalleri kısa zaman içerisinde kavuşacağı üzerine rivayet edilir. Giriştiği iş üzerinden iyi bir kazanç ve helal hak elde edeceği, bunu ailesi ile beraber mutlu ve huzurlu bir yaşamda değerlendireceğine delalet eder.

 Rüyada Ela Göz Görmek

 Rüyada ela göz görmek bolluk ve bereket olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hayırlı ve güzel günler göreceğini, ailesi ile beraber bunu yaşayacağına delalet eder. Bir başka rüya yorumuna göre ise hayal kırıklığı eşliğinde rüya sahibini istediklerine ulaşamayacağına işarettir. Özellikle eğer kişi sabır ve azim gösterirse arzu ettiklerini ulaşma şansı elde edebileceği üzerine tasvir edilir.

 Rüyada Kahverengi Göz Görmek

 Rüyada kahverengi göz görmek önemli bir işe girişileceği ve bundan çok yüksek kazanç elde edileceğine yorulmaktadır. Aynı zamanda iyi bir menkul ile beraber mal varlığı üzerine yorumlanır. Hayatında olumsuz durumlar olan kişilerin aklını kullanarak bunlardan uzak duracağına ve yüksek bir gelir kazanacağına işarettir. Bereketli işler ve kısa zaman içerisinde çok sevilen kişi olacağına delalet eder.

 Rüyada Göz Şişmesi

 Rüyada göz şişmesi genelde nazar ve nazarla göze gelme anlamı taşır. Diğer bir tabirle göze gelmeye rivayet etmektedir. Rüya sahibinin birçok konu üzerinden alınganlık yaptığına ve her şeyi üzerine alındına işaret eder. Özellikle rüya sahibinin çevresindeki kem gözlere dikkat etmesi gerektiğine dair bir uyarı taşır.

 Rüyada Göz Ameliyatı

 Rüyada göz ameliyatı eğer rüya sahibinin sağlık konusunda bir sorunu varsa yakın zamanda bundan kurtulacağına işaret eder. Aynı zamanda yaşamındaki sıkıntı ve sorunlardan kurtulmak anlamına da gelmektedir.

 Rüyada Göz Çıkması

 Rüyada göz çıkması rüya sahibinin bazı sağlık sorunları ile karşı karşıya kalacağına rivayet eder. Bu sorunlara karşı çok dikkat etmesi ve sağlığına özen göstermesi gerektiğine yorulur.

 Rüyada Göz Makyajı Yapmak

 Rüyada göz makyajı yapmak uzun bir süredir akıldan atılamayan bir gönül işine işaret eder. Aynı zamanda bu ilişkinin etkisinden uzun bir süre kurtulamayacağı üzerine yorulur. Ayrıca güzel bir ilişki yaşayacağı ve hayatının en güzel anlarını onunla beraber geçireceği üzerine de delalet eder.

 Rüyada Göz Akını Siyah Görmek

 Rüyada göz akını siyah görmek çok başarılı bir şirket sahibi olunacağı üzerine yorulur. Ses getiren ve başarılı bir firma ile beraber yüksek kazanç elde edeceğine delalet eder.

 

False