GeriÜnlü Kombinleri Rock chic bir stil ikonu: Gwen Stefani
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Rock chic bir stil ikonu: Gwen Stefani

Rock chic bir stil ikonu: Gwen Stefani

"Platin sarısı saçları, kırmızı ruju ve sürekli taktığı güneş gözlükleriyle Gwen Stefani, artık sadece bir şarkıcıdan çok daha fazlası. O bir stil ikonu!"

No Doubt grubuyla birlikte şöhret basamaklarını tırmanmış olabilir ama artık Gwen Stefani, başlı başına bir marka.

Stefani'nin giyim tarzının her modasevere hitap etmediğinin farkındayım. Ama orijinalliği ve hiçbir zaman bildiğinden sapmamasının kesinlikle bir alkışı hak ettiğini düşünüyorum. Gwen Stefani'nin rock chic ve bohem tarzlarının karışımı bir stili var. Bazen daracık pantolonlar, uzun çizmeler ve deri ceketlerle karşımızda arz-ı endam ediyor. Bazen de harem pantolonlar, salaş tişörtler ve spor ayakkabılarla...

Vazgeçilmez renklerinden biri siyah...
Özel hayatında da, formal davetlerde de çoğunlukla siyah giyinmeyi tercih ediyor. Ayrıca Stefani, küçük siyah elbisenin gücünün de farkında. Davetlere çoğu kez mini, siyah kokteyl elbiseleri ve siyah tuvaletlerle katılıyor.

Gwen Stefani'nin tarzının son yıllarda oldukça büyük değişikliklere uğradığını söylemek yanlış olmaz. Kendi solo albümünü çıkardığı ilk günden beri Stefani, çok daha seksi bir tarz benimsedi. Normalde bol pantolondan başka bir şeyle görmediğiniz yıldız, artık mini şortlar ve eteklerle de göz önüne çıkmaya başladı. Kendi markası L.A.M.B'ı kurduktan sonra da artık nasıl giyinmek istediğini ve insanları nasıl giydirmek istediğini biliyordu. Rock chic tarzını da tasarımlarına yansıtmaktan geri durmadı.

Gwen Stefani'nin moda konusunda en büyük başarısı, adını duyduğumuzda hepimizin gözünün önünde aynı resmin canlanmasını sağlamak. Yani platin saçları, kıpkırmızı dudakları, güneş gözlükleri ve topuklu ayakkabıları. Ne dersiniz, sizin gözünüzde de aynı resim canlanmıyor mu?

Foto galeriyi görmek için tıklayın!

Mahmure Editörü Dilayda Pala

False