GeriÜnlü Kombinleri Neden herkes Diane Kruger'ı konuşuyor?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Neden herkes Diane Kruger'ı konuşuyor?

Neden herkes Diane Kruger'ı konuşuyor?

"Diane Kruger tüm dünyanın tanıdığı, hayranlıkla izlediği bir film yıldızı. Ancak Soysuzlar Çetesi filminin prömiyerlerindeki ve kırmızı halılardaki seçimlerinden sonra, artık moda dünyasının da başrol oyuncularından."

Truva filmini izledikten sonra, hepimiz Diane Kruger'ın çok güzel bir kadın olduğu konusunda hemfikirdik. Fakat kabul edelim ki Kruger, Soysuzlar Çetesi'ne kadar bizim için, hatta tüm dünyadaki moda severler için bu kadar popüler değildi. Kırmızı halıda daha cesur ve şık Diane Kruger'ı görünce, artık onu da takip etmemiz gerekenler listemize ekledik...

Derin sırt dekolteleri, mini elbiseler, incecik askılar ve sanki her an düşebilirmiş gibi duran straplezler... Diane Kruger kırmızı halıda dikkatleri üzerine nasıl toplayacağını kesinlikle çok iyi biliyor. Son olarak Cannes Film Festivali'nde yine gözlerimizi kamaştırdı. Gelin isterseniz Kruger'ın stil kodlarına biraz daha yakından bakalım.

magazin?id=18892" target="_blank"Foto galeriyi görmek için tıklayın!

En sade kıyafetle bile dikkat çekici
Kruger'ın çok güzel bir fiziği olduğunu elbette ki inkar edemeyiz. Alman yıldız, ince ve uzun yapısıyla giydiği her kıyafeti üzerinde harika taşıyor. Bir de "nasıl göründüğün değil, nasıl davrandığın önemlidir" sözünü her daim kanıtlar gibi, kot pantolonu ve çizgili kazağıyla bile bir yıldız gibi görünebiliyor.

Günlük hayatında kot pantolon ve tişörtlerden hepimiz gibi Diane de vazgeçemiyor. Fakat onun vazgeçemediği bir diğer giysi ise, triko elbiseler. Bunların altına düz sandaletler ya da babetler giydiğinde, Diane dışarı çıkmak için hazır.

Foto galeriyi görmek için tıklayın!

Vazgeçemediği aksesuarlar
Aklınıza ilk olarak şapka ya da güneş gözlüğü geliyorsa, yanılıyorsunuz. Çünkü Diane Kruger'ın favori aksesuarı şallar. Rengarenk ve çeşit çeşit şallarını neredeyse her giysisiyle kombinliyor.

Kırmızı halıda çok iddialı
Son bir yıldır, ödül törenlerinde ve galalarda en çok fotoğrafı çekilen yıldızlardan biri de Diane Kruger. Genç yıldız tercih ettiği elbiselerle kolaylıkla ilgi odağı olabiliyor.

Genç yıldızın fotoğraflarına baktığınızda genel olarak straplez giyinmeyi tercih ettiğini ve mini eteklerden vazgeçemediğini görebilirsiniz. Oscar gibi büyük ödül törenlerinde ise, uzun ve sırt dekolteli tuvaletler vazgeçilmezi.

Foto galeriyi görmek için tıklayın!

Mahmure Editörü Dilayda Pala

False