GeriAstroloji Merkür Retrosu Ne Zaman Bitiyor? 2021 Merkür Retrosu ve Etkileri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Merkür Retrosu Ne Zaman Bitiyor? 2021 Merkür Retrosu ve Etkileri

Merkür Retrosu Ne Zaman Bitiyor? 2021 Merkür Retrosu ve Etkileri

"Terazi burcunda yılın son Merkür retrosunun başlamasıyla Merkür retrosu ne zaman bitiyor merak edilmeye başlandı. İkili ilişkilerden elektronik aksaklıklara hayatı farklı yönterden etkileyebilen Merkür metrosu 2021 bitiş tarihi ve etkileri haberimizde…"

Bu yılın son merkür retrosunun hayatımıza etkileri nedeniyle ne zaman biteceği merak konusu. Özellikle instagram, facebook ve whatsapp gibi önemli uygulamalarda da aksaklık yaşanmasının ardından, Merkür retrosu ne zaman bitiyor araştırmaları hız kazandı. Bu süreçte iletişimde aksaklıklar, iletişim araçlarında arızaların meydana gelebileceği uyarısında bulunan astrologlara göre; yeni işlere, yeni ortaklıklara başlamak için uygun bir dönem değil. Yeni elektronik aletler almak için de uygun bir zaman değil. Peki, Merkür retrosu ne zaman bitiyor? İşte 2021 Merkür retrosu bitiş tarihi ve etkileri…

MERKÜR RETROSU 2021 NE ZAMAN BİTİYOR?

İletişimi, seyahati, ifadeyi, elektronik eşyayı, eğitimi ve karar mekanizmasını sembolize eden Merkür’ün başlayan geri hareketi 19 Ekim'e kadar devam edecek.

MERKÜR RETROSU ETKİLERİ NELERDİR?

Mevcutta kullandığınız iletişim gereçlerinde bozulmalar, arızalar meydana gelebilir. Bu süreçte önemli verileri yedeklemekte fayda var.

Terazi burcundaki Merkür retrosu eski sevgililerden haberler almanıza, eski ilişkilerin yeniden gündeme gelmesine neden olabilir.

False