GeriStil Önerileri Marciano Los Angeles 2018-2019 Sonbahar / Kış Koleksiyonu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Marciano Los Angeles 2018-2019 Sonbahar / Kış Koleksiyonu

Marciano Los Angeles 2018-2019 Sonbahar / Kış Koleksiyonu

"Ünlü giyim markası Marciano Los Angeles, 2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu izleyicileri heyecanlandırmanın ve arzu uyandırmanın zevkini unutmayan zamansız bir zarafet sunuyor. Tamamı yenilikçi lüks sembolü altında toplanmış; daha çağdaş ve sofistike siluetler, über feminen renk kombinasyonları ve umulmadık malzeme ve ayrıntılarla zengin 2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nun ardında da bu ilham yatıyor."

DESİRE 

Yazın pırıltısını hatırlatan öğeler, parlak sarı ve pop kırmızı tonlarında, keskin ve alışılmadık hatlara sahip mükemmel dikilmiş kıyafetlerde ışıldıyor. Korse ya da düğme gibi ayrıntılar kokteyl elbiselerine frapan bir son dokunuş kazandırırken, büyük file eklemeler ve paneller bir görünüp bir kaybolan zarif ve baştan çıkarıcı bir oyun oynuyor. Pul kaplamalı yaban hayatı baskıları ve feminen çiçek motifleri uzak diyarların merak ettiren büyüsünü hatırlatıyor.

Marciano Los Angeles 2018-2019 Sonbahar / Kış Koleksiyonu

LA VİE EN ROSE

Yüksek oktanlı göz kamaştırıcı kıyafetler ve erkek giyimin keskin terzi kesimlerinin yumuşak kıvrımlarla ve plilerle buluşarak, günden geceye rahatlıkla geçen takımlar bu koleksiyonun temel motifini oluşturuyor. Göz alıcı pötikareler, yeniden keşfedilen tüvit ve gül desenleri konforlu ceketlere ya da süveterlere cesur ve canlı bir tavır katıyor. Diğer taraftan, jakar kumaşlar ve ikonik barok tarzı baskılar ayrıca 90’ların cool havasını katıyor. Pudra renginden, canlı gül rengine kadar tüm pembe tonları, renk paletinde üstünlüğü ele geçiriyor.

Marciano Los Angeles 2018-2019 Sonbahar / Kış Koleksiyonu

LADY LUXE

Zengin dokuların ve çikolata, konyak ya da mavi opal gibi sıcak tonların yan yana kullanılması gösterişli bir cazibe katarken, eko-deri eklemeler, çiviler ve beli saran kemerler modern ve şık bir hava veriyor. Feminen yaban hayat baskıları, canlı çiçek tasarımları ve güncellenmiş etnik motifler nefis kontrastlar yaratıyor. Klasik, doğal tonların yanı sıra kürkler de alışılmadık renk efektleri ile çarpıcı bir zenginlik sağlıyor. Terzi işi siluetler uzun kabanlara ve kemerli blazerlere zeki bir görünüm kazandırıyor, her ortama uygun geniş bir yelpazede çok yönlü tarzlar yaratıyor.

Marciano Los Angeles 2018-2019 Sonbahar / Kış Koleksiyonu

DARK FUTURE

Koyu mavi, yeşil ve siyah tonlar merak uyandıran feminen tasarımlara gizem katıyor. Kusursuz ve modern siluetler, cüretkar transparanlarla ve boğazı saran yakalarla şehvetli bir çekicilik kazanıyor. Metalik ışık efektleri lame, parlak pullar ya da kristal gölgeli ayrıntılarda cesurca parıldıyor, fütüristik cazibenin bir görünümünü yaratıyor.

Marciano Los Angeles 2018-2019 Sonbahar / Kış Koleksiyonu

ACCESSORİES

Kıyafet koleksiyonlarındaki zarafet ve feminenlik aksesuarlara da taşınıyor. Geniş büyük çanta ve el çantası çeşitlerinin yanı sıra partiler ve özel davetler için rafine bir clutch koleksiyonu da bulunuyor. Baştan çıkarıcı yüksek topuklu pump ayakkabılar, sandaletler ve streç çizmeler ve tabii ki dramatik bir etki için diz üstü çizmeler, provokatif görünümleri mükemmel tamamlıyor.

False