GeriModa Trendleri Londra Moda Haftası: YouTube Partisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Londra Moda Haftası: YouTube Partisi

Londra Moda Haftası: YouTube Partisi

"Geçtiğimiz günlerde sona eren Londra Moda Haftası'nda Love Magazine ve YouTube ev sahipliğinde bir parti düzenlendi. Partiye Gigi-Bella Hadid, Kendall Jenner, Rita Ora gibi birçok ünlü katıldı. "

Londra'da The Standard Hotel'de düzenlenen partiye Kendall Jenner Burberry şovu için sarıya boyattığı saçlarıyla katıldı. Bella Hadid ise partiye deri ceket, slogan elbisesi ve yüksek topuklu botlarla geldi. 

Londra Moda Haftası: YouTube PartisiChristina Aguilera ise, Kraliyet Opera Binası'ndaki sürpriz performansından sonra partiye katılımda bulundu.

Partideki diğer konuklar arasında, Kate Moss'un üvey kız kardeşi Lottie Moss, Brooklyn Beckham'ın eski kız arkadaşı Hana Cross ve Nick Grimshaw da vardı. 

 

Selma Çilek Çiftçi ile Moda Tasarım ve Teknoloji | Galaxy Note10 ve S PenModacı Selma Çilek Çiftçi’nin, Samsung Galaxy Note10 ile tasarladığı 2019-20 Sonbahar/Kış koleksiyonunu incelemek için showroom’unu ziyaret ettik. Çok sık seyahat eden Selma Çilek, özellikle Galaxy Note10’un S Pen’i ile yolculuklarda bile kolayca tasarım yapabilmenin rahatlığını yaşıyor. S Pen’in kolay not alma, çizim yapabilme imkanı, çıkardığı gerçekçi kalem sesi, milyonlarca renk seçeneği, yeniden düzenleme seçenekleri ile koleksiyonunun bir parçasını kolayca tasarlayan Selma Çilek, Sonbahar/Kış koleksiyonunda Bale temasında esinlenmiş. İkonik, bale temalı parçayı ilk kez giyen Hande Soral’ı, Ahmet Erdem Samsung Galaxy Note10 ile fotoğraflıyor. (Sponsorlu içerik)
False