GeriAşk Kadınları Kızdırmak İstemiyorsanız, Bunları Yapmayın!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kadınları Kızdırmak İstemiyorsanız, Bunları Yapmayın!

Kadınları Kızdırmak İstemiyorsanız, Bunları Yapmayın!

"mutlu bir ilişki istiyorsanız;erkekler, bunları yapmayın!"

ONU KÜÇÜK DÜŞÜRMEYİN!

Erkek arkadaşının / eşinin yanında hangi kadın küçük düşmek ister? Tabii ki hiç kimse! Mesela sakın ona kalabalık bir arkadaş grubu ile birlikte yemeğe çıktığınızda "bu aralar çok kilo aldın, tatlı yemesen daha iyi edersin" tarzı bir cümle kurmayın, belki o anda size "haklısın sevgilim" diyecektir, ancak eve gittiğinizde söyleyeceklerini duymak dahi istemeyecek ve kulağınızı kapatacaksınız.

Size önerimiz onu asla başkalarının yanında "giyimi, makyajı, kilosu, saçı ve söyledikleri" ile ilgili olarak eleştirmemeniz, belki kılıbıklık olacak ama yapmanız gereken "başkalarının yanında onu yüceltmeniz"...

Kadınları Kızdırmak İstemiyorsanız, Bunları Yapmayın

ONA ÇOK PARA HARCIYORSUN DEMEYİN!

Her ne kadar artık kadınlar kendi kazandıkları paraları harcıyor olsalar da, erkekler "alışverişe çok para harcıyorsun hayatım" cümlesini kurmaktan kendilerini alıkoyamazlar... Eğer böyle bir cümle kurmayı cesaret ediyorsanız, peşinden gelecek aşağıdaki cümlelere de hazırlıklı olun:

"Dilediğim gibi harcarım paramı, senden çok kazanıyorum ne de olsa!", "Senin gibi pintilik yapıp senede bir alışveriş yapıp her gün aynı kıyafetle gezmektense çok para harcayıp alışveriş yapmayı tercih ederim", "Sanki senin paranı harcıyorum, sana ne oluyor ki!"

Kadınları Kızdırmak İstemiyorsanız, Bunları Yapmayın

ONU KISKANDIRACAK HAREKETLERDEN KAÇIN!

Yan masanızdaki kadın çok alımlı ve tatlı olabilir, bu sizin ona kaçamak bakışlar fırlatmanıza, hatta abartıp "ne hoş kadınmış" demenize bir bahane asla olamaz! Unutmayın, kadınlar kıskançtır ve kendilerinden güzel olan kadınlara tahammülleri yoktur. Eğer onun yanında başka bir kadına bakıyorsanız,sizi bırakıp gitme ihtimali var sevgilinizin...

Kadınları Kızdırmak İstemiyorsanız, Bunları Yapmayın

ONA ASLA ''KENDİNE BAK'' DEMEYİN!

Kadınlar her zaman bakımlı olacak diye bir kural olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Kadınlar bazı günlerde, özellikle de regl dönemlerinde, paspal gezmek isterler. Bırakın makyaj yapmayı, saçlarını taramayı dahi istemezler.

Böyle günlerde sakın ona "kendine bak biraz" demeyin, sizi hemen paralayabilir "sen beni beğenmiyor musun" diye... Unutmayın kadınlar her halleriyle güzel olduklarını duymak isterler!

Kadınları Kızdırmak İstemiyorsanız, Bunları Yapmayın

YANINDA OYUN OYNAMAYIN!

Erkeklerin bilgisayar veya video oyunlarından ne kadar haz aldığı tartışmasız bir gerçek, ancak bir diğer gerçek de kadınların erkeklerin bu tutkusunu anlamamaları... Ona istediğiniz kadar "hayatım en heyecanlı yerinde" deyin, sizi anlamayacaktır ve oyunu kapatıp kendisiyle ilgilenmediğiniz için size fırça kayacaktır.

En iyisi o yanınızdayken oyun oynanamamanız, aksi takdirde "sen beni mi daha çok seviyorsun, yoksa oyun oynamayı mı" sorusuna cevap bulmak zorunda kalırsınız.

Kadınları Kızdırmak İstemiyorsanız, Bunları Yapmayın

ONU HİZMETÇİ GİBİ GÖRMEYİN!

Anneniz her şeyinizi önünüze hazır olarak sunmuş olabilir, ev işleriyle uzaktan yakından ilginiz olmayabilir. Size hak veriyoruz bu konuda ama bu durum sevgilinizi / eşinizi hizmetçi gibi görmenize neden olmamalı, değil mi?

Ona sürekli iş vermeye kalkarsanız ve her şeyi ondan beklerseniz bir süre sonra "yeter artık" diyebilir ve şakayla karışık sizi evden kovabilir...

Kadınları Kızdırmak İstemiyorsanız, Bunları Yapmayın

ONUNLA TARTIŞMAYA GİRMEYİN!

Ne kadar haklı olursanız olun, kadınlar her zaman üste çıkarlar ve tartışmalarda kendilerini haklı bulurlar!

Eğer onun tırnakları arasında parçalanmak ve laflarını yemek istemiyorsanız uysal bir şekilde "haklısın sevgilim" deyip tartışmayı uzatmamanızı öneririz. Kadınların çok dırdırcı olduğunu unutmayın!

Kadınları Kızdırmak İstemiyorsanız, Bunları Yapmayın

ONU CİNSEL OBJE OLARAK GÖRMEYİN!

Kadınlar kendilerinin cinsel bir obje olarak görülmesinden nefret ederler. Kendisini tatmin edip yatakta hemen arkasını dönen erkeklere sinir olurlar. Yatakta sevgilinizin ruhunu okşayın, önsevişmeyi uzatın, onun zevk aldığına emin olmadan geceyi bitirmeyin...

Kadınları Kızdırmak İstemiyorsanız, Bunları Yapmayın

BAŞARILARINI GÖRMEZDEN GELMEYİN!

Kadınlar da artık kariyerlerinde erkekler kadar başarılı... Eğer sevgilinizin / eşinizin çok başarılı bir iş hayatı varsa ve siz onun başarılarını takdir etmiyosanız, onu iş kadını olarak görmüyorsanız ve hala ona ev hanımı muamelesi yapıyorsanız onun saldırısına da hazır olun!

Unutmayın, kadınlar takdir edilmek ister!

Kadınları Kızdırmak İstemiyorsanız, Bunları Yapmayın

KUMANDAYI TEK ELİNİZDE TUTMAYIN!

Televizyon izlemek sadece erkeklerin tekelinde olmamalı değil mi? Hele bir de sürekli maç ve futbol programları açıksa...

Önerimiz kumandayı ortaklaşa kullanmanız veya televizyonun düğmesini kapatıp romantik akşamlar yaşamanız... Hem ilişkinize hareket de gelecektir!

False