GeriCinsellik Kadınlar sevişmek için bu nedenleri kullanıyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kadınlar sevişmek için bu nedenleri kullanıyor!

Kadınlar sevişmek için bu nedenleri kullanıyor!

"Amerika'da yapılan bir araştırma, erkeklerin karmaşık sebepleri olmadığı halde kadınların sevişmek için ilginç nedenleri olduğunu ortaya koyuyor"

Sanılanın aksine araştırma sonuçları gösteriyor ki; biz kadınların sevişme nedenleri hiç de romantik değil. Erkekler ise sadece sevişmek için sevişiyorlar.

Bin kişiyle yapılan araştırmada kadınların istemedikleri halde sevişme nedenleri arasında; erkeğin çok kibar olması, iltifat etmesi, tatlı ısmarlaması ve hatta bir yemek teklifi bile gelebiliyor. Erkeğin ilgisi ve bir kadını dinleyip teselli etmesi de seks nedenleri arasında.

En ilginç sevişme nedeni ise tartışmasız; Tanrı'ya yakın olma arzusu. Bunun yanında kocasının güzel yemek yapmasını ya da sadece bir sporcuyla sevişmenin nasıl bir şey olduğunu merak ettiğini sevişme nedeni olarak gösterenler kadınlar da mevcut.

Genel olarak ise kadınlar istemedikleri halde, 'hayır' diyemedikleri için cinsellik yaşadıklarını itiraf etmişler. Partnerlerini mutlu etme arzusu ya da bu şekilde ilişkinin devamının daha da garanti olma düşüncesi kadınları sevişmeye itiyormuş.

False