GeriAstro Gündem Haftalık Burç Yorumları: 5-11 Nisan Haftalık Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Haftalık Burç Yorumları: 5-11 Nisan Haftalık Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları: 5-11 Nisan Haftalık Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

"5 -11 Nisan haftalık burç yorumları açıklandı! Uzman Astrolog Aygül Aydın haftalık burç yorumlarını anlattı. 5-11 Nisan haftası burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor hepsi burada! 5 -11 Nisan haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının detaylı yorumları... İşte 5 -11 Nisan 2021 haftası burç yorumlarınız..."

KOÇ BURCU:

Haftaya Merkür’ün burcunuza geçişi ile başlıyorsunuz. Kişisel alanlarınızda fiziksel ve zihinsel enerjinizin uyumu ve birlikte hareket etmesi kendinizi daha iyi hissetmenizi ve ifade etmenizi sağlayacaktır. Burcunuzda ilerleyen Güneş ve Ceres’in kavuşumuyla, bu enerjinizi tamamlanması gereken konulara yönlendiriyorsunuz. Bu etki size ikili ilişkilerinizde ve hayatınıza dair bazı konularda yeni farkındalıklar kazandırmaya geliyor.

BOĞA BURCU:

Haftaya Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Son zamanlarda içinizde yaşayıp değerlendirdiğiniz konuları özgürce dışa vurmak isteyebilirsiniz. Koç burcunda Güneş ve Ceres’in kavuşması, bir şeylerin üstesinden gelmeye çalıştığınız bu dönemi destekliyor. Konuştukça veya artık gerekeni yapmak için harekete geçtiğinizde yüklerinizin hafiflediğini görebilirsiniz. Bu, ilerlemenizi kolaylaştıracaktır.

İKİZLER BURCU:

Haftaya Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Sosyal hayatınızda enerjinizi yükseltiyor ve fikirlerinize cesaret katıyorsunuz. Güneş ve Ceres’in de burada buluşması, başarılarınızı ödüllendirecektir. Ama öncesinde sizin de bu noktada harekete geçmeniz gerekiyor. Başlattığınız projelerde cesaret ve kararlılığı sürdürmeniz ödüllerin de devamlılığını sağlayacaktır.

YENGEÇ BURCU:

Haftaya Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile kariyer alanınızda oldukça aktif ve hareketli bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Hızlı fikirler ve hızlı sonuç almak, vermek istediğinizi mesajınızı sunarken sizi olumlu yönde etkileyecektir. Çevrenizin de motive olacağı ve enerjinize uyum sağlayacağı bugünlerde, Güneş ve Ceres’in de Koç burcunda kavuşuyor olmasıyla gelecek hedeflerinizde ilk dönem hasadını alırken bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

ASLAN BURCU:

Haftaya Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Yabancı kişilerle olan diyaloglarınız ya da uluslararası çalışmalarınız hız kazanabilir, burada kendinizi daha etkileyici şekilde ifade edebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Güneş, Ceres ile kavuşuyor. Eğitim hayatınızla ilgili kararlarınızda son aşamaya gelerek süreci olumlu bir neticelendiriyorsunuz. Bu süreç size bir alan değişikliği de getirebilir.

BAŞAK BURCU:

Haftaya yönetici gezegeniniz Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Hayat mücadelenizde düşüncelerinizin hassaslığı ile yol almakta zorlandığınız günlerin sonuna geldiniz. Hassasiyet yerini hakkınız olan bir mücadeleye bırakıyor ve hız kesmeden tüm tıkanıklıkları açıyorsunuz. Ceres’in Güneş ile kavuşumu, çektiğiniz zorlukların meyvesini almanız için destek olmaya geliyor. Hizmetleriniz ve paylaşımlarınızın olumlu karşılıklarını alabilirsiniz. Süreci iyi değerlendirmeniz bu karşılıkları devamlı ve düzenli hale getirecektir.

TERAZİ BURCU:

Haftaya Merkür’ün karşıt burcunuz Koç’a geçişi ile başlıyorsunuz. İkili ilişkilerinizde kendinizi cesurca ifade edebileceğiniz, düşüncelerinizi eyleme dönüştürebileceğiniz bir dönem başlıyor. Olaylara anında müdahale etme kabiliyeti kazanacaksınız. Bu karşıtlığa Güneş ve Ceres’in kavuşumunun da eklenmesi, size düşündüğünüzden daha iyi gelecektir. Özellikle birebir temaslarınız ve ilişkilerinizden doğan kaynaklarla ilgili size olumlu bir zemin hazırlıyor. Beklediğiniz sonuçları almaya başlayacaksınız.

AKREP BURCU:

Haftaya Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Çalışma temponuza ayak uyduramamak sizi yordu ancak artık hem ruhsal hem zihinsel hem de fiziksel olarak eşzamanlı bir hız kazanacaksınız. Sürece rahatça adapte olabilir, Koç burcunda gerçekleşecek Güneş Ceres kavuşumunun verdiği etkiyle de verimliliğini planladığınız her konunun tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

YAY BURCU:

Haftaya Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Yaşamınızda eğlenceli ve neşeli aktiviteler daha fazla ön plana çıkıyor, yeni organizasyonlara öncülük ediyorsunuz. Zihninizin de aktif olması ile kendinizi daha rahat ve özgür hissedeceksiniz. Ceres’in Güneş’le kavuşacak olması, bu yoğun ve hızlı döneme yeteneklerinizle damga vurmanızı sağlayabilir. Yetenekleriniz somut olarak hayatınıza sirayet etmeye başlıyor.

OĞLAK BURCU:

Haftaya Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Aile yakınlığı hissettiğiniz kişilerle iletişiminiz hız kazanıyor. Yapacağınız konuşmalarda sınırı koruduğunuz müddetçe kazanan her zaman siz olursunuz. Ceres ve Güneş’in kavuşumunu da iyi değerlendirerek bu birliktelik ve iletişimin sizi besleyeceği, herkese katkı sağlayacağı çalışmalar yapabilirsiniz.

KOVA BURCU:

Haftaya Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyor ve zihninizdeki ataleti atarak hareketli bir dönemin içerisine giriyorsunuz. İfadeleriniz ve girişimleriniz cesaretinizi yansıtacağı için iyi sonuç ve destek almak konusunda sorun yaşamayacaksınız. Koç burcunda Güneş ve Ceres’in kavuşmasının da etkisiyle yalnız olmadığınızı bilmek sizi kendinizi daha iyi hissettireceksiniz. Hem çevrenizde hem de çalışmalarınızda yeni ve hızlı bir soluk almak bu haftanın en pozitif hadisesi olabilir.

BALIK BURCU:

Haftaya bir süredir burcunuzda ilerleyen Merkür’ün Koç burcuna geçişi ile başlıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz ve cesaretinizi tazeliyorsunuz. Güneş ve Ceres’in de aynı konumda kavuşması çalışmalarınızın finansal olarak size dönmesini sağlayacaktır. Yatırımlarınızdan beklediğiniz getiriyi hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

False