GeriAstro Gündem Haftalık Burç Yorumları: 23-29 Mayıs 2022 Haftalık Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Haftalık Burç Yorumları: 23-29 Mayıs 2022 Haftalık Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları: 23-29 Mayıs 2022 Haftalık Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

"23-29 Mayıs 2022 haftalık burç yorumları açıklandı! Uzman Astrolog Aygül Aydın haftalık burç yorumlarını anlattı. 23-29 Mayıs haftası burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor hepsi burada! 23-29 Mayıs haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının detaylı yorumları... İşte, 23-29 Mayıs 2022 haftalık burç yorumları..."

Haftanın Gündemi

 • 23 Mayıs Çarşamba saat 04.15’te Merkür, Boğa burcuna geçerek retro hareketine devam ediyor. Kalbinin kırılması hevesini kırmasın.
 • 25 Mayıs Çarşamba saat 02.18’de Mars, Koç burcuna geçiyor. Aldığın yara kurtulman gereken bir şey değildi, bunun bir nedeni vardı. Şimdi o yarayı iyileştirme zamanı! Rota yeniden hesaplanıyor.
 • 28 Mayıs Cumartesi saat 17.46’da Venüs, Boğa burcuna geçiyor. Sana kendini mutlu hissettiren insanlarla olmayı seç. Bazı gerçekleri kabul edersen hayatın daha hızlı güzelleşir.
 • 29 Mayıs Pazar saat 13.30’da Jüpiter ve Mars, Koç burcunda kavuşuyor. Uzun zamandır güzel şeyler için çabalayanların zafer elde ettiği bir dönem. Kendini daha ileriye taşımak için hiçbir mücadeleden kaçınma. Finansal gelirlerini arttırabilirsin.
 • 30 Mayıs Pazartesi saat 14.30’da İkizler burcunda bir Yeni Ay gerçekleşiyor. Parasal konularda önemli yeni adımlar içinde olabileceğin bu dönemi iyi değerlendir. Bu çok şanslı bir Yeni Ay! Mükemmel bir eşleşme ya da mükemmel bir iş teklifi neden olmasın.

Koç

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, yönetici gezegeniniz Mars’ın burcunuza geçmesiyle tüm mücaladenizin yönü yine kendinize dönüyor. Arka planda hazırlığını yaptığınız işleri ortaya koymak, ilişkilerde kendinizi ispatlamak bu dönemde gündeminizde önemli tutacaktır. Daha hırslı ve atılgan hissedebilirsiniz. 

Boğa

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, Mars’ın Koç burcuna geçişiyle içinizde kurup planladığınız birçok konuyu gün yüzüne çıkarmak isteyebilirsiniz. Gereken cesareti ve fırsatı buluyorsunuz. 

İkizler

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, Koç burcunda seyredecek olan Mars geleceğe yönelik hedeflerinizi açığa çıkarıyor. Hayatınızı yeniden kazanmak, bir amaca bağlanmak ve buna uygun bir çevrede yaşamak için elinizi taşın altına koyuyorsunuz. 

Yengeç

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Koç burcuna geçen Mars iş dünyanızda yaşanacak hareketli günlerin habercisi olabilir. Birden fazla işle ilgilenebilir, yeni teklifler alabilir, iş kalemlerinizde artış gözlenebilir. 

Aslan

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, Mars’ın Koç burcundaki seyriyle siz de yerinizde duramıyor ve uzak sınırlara açılıyorsunuz. Yurtdışı kaynaklı projeleriniz, eğitimleriniz ya da iş birlikleriniz için hareket geçmek için ideal bir zamandasınız. 

 Başak

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, Mars’ın Koç burcuna geçmesiyle ekonomik dengelerinizi yeniden düzenliyorsunuz. Gelir getirecek yeni işler alabilir, alacak verecek ve miras gibi konular gündeme gelebilir. 

Terazi

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, Mars’ın Koç burcuna geçmesiyle birlikte ilişkileriniz ana gündeminiz haline geliyor. Hayatınızdaki insanlarla, ortaklarınızla, sizinle beraber yürüyen ve yürümeyen herkesle ilgili bir hareket planınız olabilir. 

Akrep

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, yönetici gezegeniniz Mars Koç burcuna geçerek yeni bir döngü başlatıyor. Bu döngüden sizin payınıza ise yoğun ve bereketli bir iş dönemi olacaktır. Kendinize kurmak istediğiniz düzenle ilgili yeni, pratik ve kolaylaştırıcı etkide fikirleriniz olabilir. 

Yay

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, Mars’ın Koç burcundaki seyriyle birlikte aşk hayatınız hareketleniyor. Yeni ortamlara girebilir, yeni insanlarla tanışabilir, ilişkilerinizi ilerletecek romantik ve eğlenceli hamleler yapabilirsiniz. 

Oğlak

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, Mars’ın Koç burcunda ilerlemeye başlamasıyla aile ve evle ilgili gündemleriniz ön plana çıkıyor. Aile içindeki kararlarda etkili olabilir, düzenleme ve taşınma gibi işlemlerle ilgilenebilir, gayrimenkulleriniz üzerinde çalışabilirsiniz. 

Kova

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, Koç burcuna geçecek olan Mars size hızlı kararlar, aniden gelişen planlar ve yolculuklar getirebilir. Aynı anda birçok yerde ve konunun içinde olabilirsiniz. Hem kariyerinizi hem de yakınlarınızla olan ilişkilerinizi etkileyecek bir tempo içine girebilirsiniz. 

Balık

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, Koç burcuna geçen Mars’ın bu yolculuğu sizi de içinizde bir yolculuğa çıkarıyor. Üzerinizdeki depresif ve bir şey yapamama hissini geride bırakıyorsunuz. 

False