GeriAstro Gündem Günlük Burç Yorumları: 26 Kasım Perşembe Günlük Oğlak, Kova, Balık ve Diğer Burç Yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Günlük Burç Yorumları: 26 Kasım Perşembe Günlük Oğlak, Kova, Balık ve Diğer Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları: 26 Kasım Perşembe Günlük Oğlak, Kova, Balık ve Diğer Burç Yorumları

"Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 26 Kasım'da aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? Uzman Astrolog Aygül Aydın 26 Kasım günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 26 Kasım Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. İşte 26 Kasım Perşembe günü burç yorumlarınız..."

İşler hızlanıyor. İlişkilerde sert konuşmalara dikkat! 

Ay, Koç burcunda ilerliyor. Bugün güne, dün bıraktığın işleri tamamlama isteğiyle başlaman doğru olur. Kendine güzel bir motivasyon sözü bul. Hedeflerinizden vazgeçmeyin. Bugün yapacağınız ne iyi şey ilişkilerde hoşgörülü yaklaşımlar içinde olmanız olacaktır.

26 Kasım Koç burcu yorumu

Evet veya hayır kelimelerinden kaçınarak kendinizi kontrol altına almaya odaklanmalısınız. Tepkilerinizin nereye varacağını kestiremezseniz o an için fikirlerinizi beyan etmemelisiniz.

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

26 Kasım Boğa burcu yorumu

Planlamalarınızı gelirinize göre yaparsanız ilerde sorunlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Belki de iş hayatınızdaki bazı ani değişimler sizleri maaşınız konusunda kaygılandırabilir. Bu tür durumlara karşı daha farkındalık ile yaklaşın.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

26 Kasım İkizler burcu yorumu

Sorunların kar topundan çığa dönüşmemesi sizlerin elinde olacaktır. Konuşmak ve anlaşılmak sizler için önemli olsa da bazen daha sonra diyerek ileriye atmanız en azından bugün çıkabilecek bir krizi önleyebilir.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

26 Kasım Yengeç burcu yorumu

Kariyer yaşantınıza müdahale etmeleri ve öncelikle kendi düşüncelerini yapmanızı istemeleri hayatınızı kısıtlar noktaya getirmektedir. Yaşam içinde sevdiklerinizi kıramıyor olsanız da kendi kararlarınızı verebilmelisiniz. Baskı altında kalmayın.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

26 Kasım Aslan burcu yorumu

Sizlerin özel alanınıza müdahale etmemesi ile kendinizle baş başa zaman geçirerek ruhunuzu dinliyor olacaksınız. Düşüncelerinizi geçmişe değil geleceğe yönlendirmelisiniz.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

26 Kasım Başak burcu yorumu

Geçmiş ilişkinizin tekrar açılması sizleri manipüle etmek için olabilir. Soğukkanlılığınızı koruyarak gereksiz konuşmaların içerisinde olmamaya özen göstermelisiniz.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

26 Kasım Terazi burcu yorumu

Karar almakta zorlanmanızın sebebi geçmiş konularınızdaki tedirginliğiniz olabilir. Aynı olayları tekrar yaşamak istemiyorsunuz. Çıkardığınız dersler neticesinde siz eski siz olmadığınız için deneyimlerinize güvenerek hareket etmelisiniz. 

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

26 Kasım Akrep burcu yorumu

Bireysel sağlığınızı ve yaşam kalitenizi düşünmelisiniz. Sizlerin yaşam kalitesi yüksek olunca enerjiniz bütün hayatınıza dokunacaktır. Stresten uzak durun.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

26 Kasım Yay burcu yorumu

Ruhunuzu sıkmanız bedeninize tesir ediyor olabilir. Özgürlüğünüzü kısıtlamadan hareket etmeye çalışmalısınız. Sıkıntıya gelemeyen sizler huzuru kendi içinizde aramalısınız.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

26 Kasım Oğlak burcu yorumu

Dolaylı yoldan dostlarınız sizlerin düşüncelerini açıkça anlatıyor olabilir. Kızmış olsanız da aslında bu durum belki de sizin cesaret edemediğiniz bir şeydi. Bazı durumların dolaylı yoldan gelişmesi bugün için iyi olabilir.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

26 Kasım Kova burcu yorumu

Belki geçmişte yaptığınız zor konuşmalar bir şekilde önünüze geldi ve bunların yeniden açıklamasını yapmak zorunda kaldınız. Savunmak yerine açıklayıcı olmayı seçin.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

26 Kasım Balık burcu yorumu

Enerjinizi içinize yansıtmak yerine fiziki performans sergileyebileceğiniz spor dallarını seçmelisiniz. 

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

False