GeriAstro Gündem Günlük Burç Yorumları: 25 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Günlük Burç Yorumları: 25 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları: 25 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumları

"Uzman Astrolog Aygül Aydın 25 Haziran günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 25 Haziran Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. Peki 25 Haziran'da aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuz neler söylüyor? İşte 25 Haziran 2020 Perşembe günü burç yorumlarınız..."

25 Haziran Koç burcu yorumu

Maddi ve finansal projelerinizin gündemde olacağı bir gün olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle banka işlemlerine biraz daha önem verin. KOÇ: Aşk hayatınızda artık yeni açılımlar yapmanın zamanı geldi. Farklı yollar ve heyecanlar yaşamak  aşk hayatınızda bambaşka yollar denemek isteyeceğiniz yeni bir dönemi başlatıyorsunuz. 

25 Haziran Boğa burcu yorumu

Bugün olayların akışına uyum sağlamanız gereken bir gün. Maddi konularınızla ilgili beklentilerinizi düzenleyebileceksiniz. İlişkilerde beklemediğiniz gelişmeler sizi şaşırtabilir. Bugün herkesten gizlediğiniz bir durum karşısında zor anlar yaşayabilir ve karşınızdaki kişilere kendinizi doğru ifade etmek isterken tam tersi bir durum içinde kalabilirsiniz.

25 Haziran İkizler burcu yorumu

Beklentilerinizi sonuca ulaştırmak için oldukça efor harcayabileceğiniz bir gün olabilir. Enerjinizi dengelemenizde fayda var. Yoğun iletişimler içerisinde konsantrasyonunuzu kaybetmemelisiniz. Çalışma ortamında özgürlüğünüzü kısıtlayan kişilere karşı sert bir şekilde karşı atağa geçebilir ve öfkeniz dahilinde hareket ederek deyim yerindeyse bir çuval inciri devirebilirsiniz.

25 HAZİRAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN!

25 Haziran Yengeç burcu yorumu

Bugün sözleşmelerinizle ilgili oldukça dikkatli olmanız gereken bir gün olabilir. Gelecek planlarınızla ilgili başlangıç yapmadan önce yakın çevrenize ve ailenize danışarak hareket etmelisiniz. Herkesten gizlediğiniz ve kendinize dahi itiraf etmekten çekindiğiniz bir aşk hikayesi bugün tekrar hayatınızda tezahür edebilir.

25 Haziran Aslan burcu yorumu

Aşkta ciddi kararlar almanın zamanı geldi. İlişkinizin gidişatına göre şekillenecek olan bugünü geleceğinize yönelik kararlar vermek adına da kullanabilirsiniz. Güzel ilişkilerden yana bugün harika etkiler söz konusuyken sizler de partneriniz ya da eşinizle aranızı sıcak tutmaya ne dersiniz?

25 Haziran Başak burcu yorumu

Yanlış anlaşılmaları ancak sevgiyle çözebileceğiniz bir gün. İlişkilerde karşı tarafın bencilliğini fark edebilirsiniz ama siz bu noktada sürecin her detayını göz önünde bulundurarak ilerlemelisiniz. Yalnızlıktan sıkılan ve beni ne zaman bulacak güzel bir aşk hikayesi diyenler için bugün tam da doğru zaman diyebiliriz.

25 Haziran Terazi burcu yorumu

Geçmişte yakın çevrenize yapmış olduğunuz yardımların karşılığını alabileceksiniz. Aynı zamanda onlardan destekler alıp gelecek planlarınızı oluşturabileceksiniz. Bugün özel ilişkilerden yana sizin için karışık etkiler söz konusu olabilir. Zira sevdiğiniz biri varken başka biriyle flört etme hissi bugün duygularınızı  ele geçirebilir.

25 HAZİRAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN!

25 Haziran Akrep burcu yorumu

İlişkilerinizde yanlış anlaşılmaların üzerinden bugün gelebilirseniz, söylemek istediklerinizi net ve doğru bir şekilde karşı tarafa yeniden ifade edebileceksiniz. Bu durum ilişkinizde ve sizde olumlu değişimleri getirecektir. Birliktelikleri olanlar için bugün özel ve bir o kadar da güzel bir gün yaşanabilir.

25 Haziran Yay burcu yorumu

Çalışma hayatınız ve kariyerinizle ilgili beklentilerinizin yoğunlaşacağı bir gün. Kariyer yaşamınızı paylaştığınız kadınlarla aranızda ki rekabet tatsız bir hal alabilir, dikkatli olmalısınız. Uzun süreden yalnızlıktan bunalan ve çevrenizde samimi insanlar görmek isteyen bir aslan burcu iseniz bugünkü tanışmalara daha fazla dikkat etmenizi ve hayatınıza yeni giren bu kişilere fazlaca şans vermenizi önerebiliriz.

25 Haziran Oğlak burcu yorumu

İlişkileriniz finansal sorunlar yüzünden yeniden sınanabilir. Özellikle ilişkilerde maddi beklentiler yüzünden rekabetler oluşabilir. Yanlış anlaşılmalara dikkat. Kadın yöneticilerle gerilim içine girmemelisiniz. Kârlı yatırımlar yapmak için daha fazla beklemek istemiyor ve bir an önce yatırımlarınızı gerçekleştirmek istiyor iseniz bugünün tam da sizin için olduğunu söyleyebiliriz.

25 Haziran Kova burcu yorumu

Yakın çevrenizle yoğun bir telefon konuşması yapacağınız önemli bir gün olabilir. Karşı tarafa kendinizi ifade ederken arzu ve isteklerde ısrarcı bir yapı sergilememelisiniz. Ek gelir ve kazançlar elde etmek için bugün karşınıza çıkan fırsatları iyi bir şekilde görebilmeli ve değerlendirebilmelisiniz. Zira bugünün sizler için adeta bir şans kapısı olduğunu söylemek hiç de yanlış olmayacaktır.

25 Haziran Balık burcu yorumu

Eksik kalmış projelerinizde ilgili geçmiş sorunları halletmek ve olayların üstesinden gelmek adına kendinizi adeta yeniden programlıyor olacaksınız. Güçlendiğiniz bugünü daha güzel geçirmelisiniz. İş ve çalışma arkadaşlarınızla aranızda bazı güven sorunları ve yanılgılar söz konusu olabilir ya da siz yersiz şüphenizi onlara yansıtarak araya soğukluk girmesine sebebiyet verebilirsiniz.

False