GeriAstro Gündem Günlük Burç Yorumları: 24 Mart Çarşamba Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Günlük Burç Yorumları: 24 Mart Çarşamba Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları: 24 Mart Çarşamba Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları

"Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 24 Mart'ta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? Uzman Astrolog Aygül Aydın 24 Mart günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 24 Mart Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. 24 Mart Çarşamba günü burç yorumlarınız..."

Güneş-Venüs kavuşumu etkileri başladı! Yeni bir vizyon kazanın.

Ay aslan burcunda ilerliyor ve yılın en önemli günleri başlıyor. Güneş ve Venüs koç burcunda kavuşarak bugün ve önümüzdeki beş gün başlatacağımız işlerimizde bizlere büyük başarılar getiriyor. Mümkün oldukça hedeflerinizi bugün belirlemeli ve yeni bir vizyon sahibi olmaya doğru ilerlemelisiniz. İlişkilerde kafanızdaki karışıklığa bir çözüm buluyorsunuz. Artık sizi inciten şeylerden uzak kalmak ve daha minimal bir yaşam içine çekilmek isteyeceksiniz. Durum ve koşullarınızı abartmayın. Bazen böyle olması gerekir ve öyle olur. Kendinizi yıpratmayın.

24 Mart Koç burcu yorumu

Güne halsiz veya gergin başlangıç yapabilirsiniz. Üzerinizde biriktirdiğiniz stres sizleri öfkeye sevk ediyor olabilir.

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

24 Mart Boğa burcu yorumu

Yaralarınızı sardığınız bir gün olacaktır. Geçmişin acılarını geride bırakmak isterken kendinize yeni bir hayat oluşturmak için adım atıyorsunuz. Eskide kalanları unutun.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

24 Mart İkizler burcu yorumu

Başarılarınızın göz dolduracağı bir gün. Çalışma alanınızda ideallerinizi gerçekleştirme adına hareket ederken çabalarınız herkes tarafından alkışlanacaktır.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

24 Mart Yengeç burcu yorumu

Finansal harcamalarınızı ihtiyaçlarınız dahilinde değil de keyfi olarak değerlendirmek isteyebilirsiniz. Gereksiz yapacağınız alışveriş sizleri ekonomik olarak zorlayabilir.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

24 Mart Aslan burcu yorumu

Kendinizle ilgilenmek ve ilişkilerde bir sınır koymak isteyebilirsiniz. Bugünü tamamen kişisel bakıma ayırabilirsiniz.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

24 Mart Başak burcu yorumu

Çevrenize öfkenizi belirtmek isterken kırıcı sözler söyleyebilirsiniz. Her şeyi bildiklerini söyleyerek sizleri haksız yere eleştirmeleri bardağı taşıran son damla olabilir.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

24 Mart Terazi burcu yorumu

Kendi emeğinizle çözemediğiniz her problemi artık tamamen kaldırıyor ve yeni bir sayfa açıyorsunuz. Kimseye gereğinden fazla değer vermeyin.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

24 Mart Akrep burcu yorumu

İlişkinizde partnerinizin size uzak davranması ya da sizin mesafeli olmanız sizleri endişeleniyor olabilir. İlişkinizde baskıcı davranmayın.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

24 Mart Yay burcu yorumu

Günlük yaşantınızın monotonluğundan sıkılabilirsiniz. Değişiklik adına yeni başlangıçları tercih ediyorsunuz. Bugün içiniz içinize sığmıyor olabilir.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

24 Mart Oğlak burcu yorumu

İş hayatınızda yaşadığınız gerginlikle ilişkinizde farklı yansımış olabilir. Kendi içinizde çözmeye çalıştığınız her şey aslında daha önce karar vermenizi bekleyen olaylarmış gibi geliyor olabilir.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

24 Mart Kova burcu yorumu

İkili ilişkilerinizde güç savaşına şahit olabilirsiniz. Sizlere yanlış gelen konular başkaları için sıradan bir olay olabilir.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

24 Mart Balık burcu yorumu

Sorumluluklarınızın artmasından şikâyetçi olabilirsiniz. Yetişmekte zorlandığınız her alanda biraz daha kendinizden feragat ediyor olabilirsiniz.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

False