GeriAstro Gündem Günlük Burç Yorumları: 22 Şubat Pazartesi Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Günlük Burç Yorumları: 22 Şubat Pazartesi Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları: 22 Şubat Pazartesi Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları
Abone Olgoogle-news

"Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 22 Şubat'ta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? Uzman Astrolog Aygül Aydın 22 Şubat günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 22 Şubat Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. 22 Şubat Pazartesi günü burç yorumlarınız..."

Sorunları basamak olarak görün.

Ay, Yengeç burcunda ilerliyor. Sürekli “Neden ben?” diye sormak sizi ileri götürmez. Dinmek bilmeyen merakınızın önüne geçmelisiniz. Kendinize yaptığınız hatalardan ders almak için imkân tanıyın. Bilgisayarınız sorunları yüzünüze vurmak için değil, o işlemin hatasını düzeltmek için bildirim verir. Olaylara ve konulara olan bakış açınız da aynı bu şekilde olmalıdır. Hayatınızı daha iyi noktalara çıkarmak için bazı basamaklara ihtiyacınız olduğunu, o basamakların da yaptıklarınızdan ve yapmadıklarınızdan oluşacağını unutmayın.

22 Şubat Koç burcu yorumu

Yakın çevreniz ile girdiğiniz diyaloglarda fikirleriniz ve bunları sunma tarzınız etkileyeceği sonuçlar getirebilir. Konuşmak istediğiniz konular varsa bu fırsatı değerlendirmelisiniz.

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

22 Şubat Boğa burcu yorumu

Karar vermekte zorlandığınız konularda uzman görüşü almak hata riskinizi azaltacaktır. Düşünmeden ve radikal bir şekilde atacağınız adımlar sonrasında sorun çıkarabilir.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

22 Şubat İkizler burcu yorumu

Duygularınızı yönetmekte zorlandığınız anlarda iç sesinizi ne derecede dinleyip dinlememeniz gerektiğini bilmek sizi vakit kazandırır. Bu yönünüzü geliştirmelisiniz.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

22 Şubat Yengeç burcu yorumu

Bugünü yalnız geçirmek isteyebilirsiniz. Düşünceleriniz ve yaptıklarınız sizi içsel bir sorgulamaya çekebilir.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

22 Şubat Aslan burcu yorumu

Sosyal çevrenizle ani bir kararla değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Rahatsızlık duyduğunuz veya idare etmek zorunda kaldığınız kişilere karşı farklı bir tutum sergilemeniz mümkün.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

22 Şubat Başak burcu yorumu

İş hayatınızla ilgili bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bir adım atmadan önce bunun size ne getireceğini veya sizden ne götüreceğini iyi hesaplamalısınız.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

22 Şubat Terazi burcu yorumu

Yeni tanıştığınız kişilerle öfkeli diyaloglar içerisine girebilirsiniz. Siz farkında olmasanız bile çevreniz fark edebilir ve olumsuz etkilenebilir.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

22 Şubat Akrep burcu yorumu

Geçmişi yenmek için adım atmak isteyebilirsiniz. Duygularınızda ani bir değişikliğe gitmeden sağlam adımlarla ilerlemeyi denemelisiniz.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

22 Şubat Yay burcu yorumu

Ani bir kararla ilişkinizi bitirmek isteyebilirsiniz. Duygularınızın değiştiğini düşünüyorsanız dürüst olmalı ve buna göre bir tutum sergilemelisiniz.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

22 Şubat Oğlak burcu yorumu

Disiplinli ve mükemmel bir çalışma tarzı oluştururken bu hata paylarını ve onların neden kaynaklandığını da belirlemeli, ona göre düzenleme yapmalısınız.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

22 Şubat Kova burcu yorumu

Uzun zamandır hayata geçirmek istediğiniz düşünceleriniz için ilk somut adımı atmak, devamında neler yapacağınıza dair size fikir verebilir.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

22 Şubat Balık burcu yorumu

Ailenizle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ani çıkışlar yapmak hiçbir sorunu çözmeyeceği gibi durumu daha da zorlaştırabilir.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

False