GeriAstro Gündem Günlük Burç Yorumları: 21 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Günlük Burç Yorumları: 21 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları: 21 Eylül Pazartesi Günlük Burç Yorumları
Abone Olgoogle-news

"Uzman Astrolog Aygül Aydın 21 Eylül günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 21 Eylül Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. Peki 21 Eylül’de aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuz neler söylüyor? İşte 21 Eylül 2020 Pazartesi günü burç yorumlarınız..."

21 Eylül Koç burcu yorumu

Finansal konulardaki olaylar sizin düşündüğünüz gibi gerçekleşmeyebilir. Hayalleri bir kenara bırakıp bir uzmana danışmalısınız. Haftanın ilk günü itibariyle yeni bir ilişkinin başlangıcını yapabilirsiniz. Duygularınızı özgürce ifade etmelisiniz.

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

21 Eylül Boğa burcu yorumu

Partnerinize duygusal sürprizler yapmak için harika bir gün olabilir. Tutkunuza kendinizi bırakmanız yeterli olacaktır. Geçmiş maddi problemlerinizi geride bırakabileceğiniz saatler içerisinde olabilirsiniz.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

21 Eylül İkizler burcu yorumu

Alınganlık yapmadan eski neşenizi tekrar kazandığınız bir gün olabilir. Sağlık kontrolleriniz var ise ihmal etmemelisiniz. Ev işlerinizi kendinizi yormadan yapmaya çalışmalısınız. Ağır kaldırmak belinizi incitmenize sebep olabilir.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

21 Eylül Yengeç burcu yorumu

Partnerinizle aranızda soğukluk olabilir. Alınganlık yaptığınız konuları anlatmalısınız. Ortaklarınız ile yeni projeler hakkında fikir birliği kurmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Fizibilite verilerini takip etmek de yarar vardır. Hisleriniz sizlere doğru kararı almanızı sağlayacaktır.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

21 Eylül Aslan burcu yorumu

Aşırı derin konulara girmeden yüzeysel yaklaşmanız konulara daha kolay adapte olmanıza yardımcı olacaktır. Hayallerle hareket etmek sizleri yanıltabilir. Gerçekleri görmezden gelmemelisiniz.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

21 Eylül Başak burcu yorumu

Yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz harika bir gün. Arkadaşlarınızın sorunlarını çözüme kavuşturmada bir numara olabilirsiniz. Sevdiğiniz kadar seviliyorsunuz da.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

21 Eylül Terazi burcu yorumu

Gözden kaçmaya müsait küçük detaylar olabilir. Hayallerinizi bir kenara bırakıp yeniden kendinize yol çizmeniz gereken bir gün olabilir.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

21 Eylül Akrep burcu yorumu

Hayat inişiyle çıkışıyla devam eden bir olgu. Sonuca ulaşamadığınız planlarınızı yeni bir yol açarak revize etmek sizlerin elinde. Endişeye kapılmadan kendinize çıkar yol aramalısınız.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

21 Eylül Yay burcu yorumu

İlişkinizi sonladırma düşüncesi içinde olabilirsiniz. Partnerinizle sorunun ne olduğu üzerine konuşmalı konuyu hemen kesip atmamalısınız. Bu durum sizin değerinizi gösterir. Kendi değerinizi kaybetmemelisiniz.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

21 Eylül Oğlak burcu yorumu

Bu aralar çok fazla derin araştırmalar içerisinde olabilirsiniz. Olayları gereksiz ayrıntılara boğmamalısınız. Hem zamanınızdan hem de zihninizden çaldığınızı unutmayın.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

21 Eylül Kova burcu yorumu

Aileniz tarafından geleceğiniz hakkında oldukça baskı görüyor olabilir ve bu konuda özgürlüğünüzün kısıtlandığını düşünebilirsiniz. Unutmayın, gelecek sizin planlarınıza göre şekillenecektir.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

21 Eylül Balık burcu yorumu

Yeni bir başlangıç için mutlaka bir bitiş gerekmektedir. Ailenizle olan sorunlarınız artabilir. Olayları büyütmek yerine sakin olmalı ve akışa kendinizi bırakmalısınız.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

21 Eylül Haftasında Burçları Neler Bekliyor? Astrolog Aygül Aydın Anlatıyor...21 Eylül Haftasında Burçları Neler Bekliyor? Astrolog Aygül Aydın Anlatıyor...
False