GeriAstro Gündem Günlük Burç Yorumları: 20 Ocak Çarşamba Günlük Oğlak, Kova, Balık ve Diğer Burç Yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Günlük Burç Yorumları: 20 Ocak Çarşamba Günlük Oğlak, Kova, Balık ve Diğer Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları: 20 Ocak Çarşamba Günlük Oğlak, Kova, Balık ve Diğer Burç Yorumları

"Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 20 Ocak'ta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? Uzman Astrolog Aygül Aydın 20 Ocak günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 20 Ocak Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. 20 Ocak Çarşamba günü burç yorumlarınız..."

Kendinize nasıl davranılmasını istiyorsanız çevrenize öyle davranın.

Ay, Koç burcunda ilerliyor, saat 22.00’de Boğa burcuna geçiyor, Mars ve Uranüs ile ilk kavuşumunu yapıyor. Güneş, Kova burcuyla ilk temaslarını kuracak. Bir şeylerin size yetmediğini ya da kendinizin yeterli olmadığınızı düşünebilirsiniz. Doğru seçimi yapmak için farkındalığı yüksek tutmak ve olayların getireceği artı ve eksileri iyi tartmak gerekebilir. Hareket etmenin, değişmenin, yepyeni bir kimliğin ve düzenin bu kadar yakınında dururken bunu lehinize çevirmelisiniz. Korkunuz daha iyisini yapamamak yönünde olduğunda, bu size her zaman daha iyisini yapmanın bir yolunu gösterecektir. Bazı koşulları ve cümleleri artık değiştirmelisiniz.

20 Ocak Koç burcu yorumu

Ortaklı işlerinizde bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Sonucu kestiremiyor olmak moralinizi bozmasın.

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

20 Ocak Boğa burcu yorumu

Çevrenizdeki herkesten daha çok zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Muhtemelen haklısınız da! Haklı olmanın mutlu olmakla aynı anlama gelmediğini bugün çok iyi anlıyorsunuz.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

20 Ocak İkizler burcu yorumu

Uzun süredir içinizde tuttuğunuz bazı cümleler varsa sakin ve makul bir dille onları azat edebilirsiniz. Konuşmak sizi rahatlatacaktır.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

20 Ocak Yengeç burcu yorumu

Bazı istekleriniz sizin istediğiniz zamanlarda gerçekleşmeyebilir. Buna öfkeyle karşılık vermek yerine ailenize karşı daha anlayışlı olmalısınız.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

20 Ocak Aslan burcu yorumu

Yakın çevreniz ile iletişiminiz güçlü olabilir. Duygusal tepkilerinizi ince bir dille aktarmanız oldukça beğeniliyor olacaktır.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

20 Ocak Başak burcu yorumu

Maddi kayıplarınızla ilgili kendinizi suçlayabilirsiniz. Suçladığınız kişi çözümü getirecek kişiyle aynı olduğu için bu konuda fazla yüklenmemelisiniz.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

20 Ocak Terazi burcu yorumu

Partnerinizle olan diyalogunuz kopma noktasına gelebilir. Tartışmaları sonuca bağlamayarak kartopunu çığa dönüşmesine yol açıyor olabilirsiniz.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

20 Ocak Akrep burcu yorumu

Sabırsızlığınız yanlış adımlar atmanıza neden olabilir. Acele ile yapılan hiçbir işin temeli sağlam olmayacaktır.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

20 Ocak Yay burcu yorumu

“Az insan çok huzur” fikri çevreniz tarafından da hoş karşılandığı için bu durumu sizi daha iyi ilişkiler kurmanız için teşvik edecektir.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

20 Ocak Oğlak burcu yorumu

İş yapacağınız konuyla ilgili bir karar aşamasında iseniz ileriyi düşünerek sonuca varmalısınız. Geri dönüşü olmayan konularda aceleci hareketlerde bulunmak hata payını yükseltecektir.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

20 Ocak Kova burcu yorumu

İş gereği kısa seyahatler ve görüşmeler söz konusu olabilir. Günü yeni bilgilerle tamamlayacağınız kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

20 Ocak Balık burcu yorumu

Öz güveninizi kaybettiğinizi düşünebilirsiniz. Başarısız olduğunuz konularda aldığınız aşırı tepkiler motivasyonunuzu düşürse de siz hatalarınızdan ders çıkarmayı denemelisiniz.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

False