GeriAstro Gündem Günlük Burç Yorumları: 15 Şubat Pazartesi Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Günlük Burç Yorumları: 15 Şubat Pazartesi Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları: 15 Şubat Pazartesi Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları
Abone Olgoogle-news

"Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 15 Şubat'ta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? Uzman Astrolog Aygül Aydın 15 Şubat günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 15 Şubat Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. 15 Şubat Pazartesi günü burç yorumlarınız..."

Her hal geçicidir.

Ay Koç burcunda ilerliyor ve Chiron ile kavuşuyor. Bugün yakınlarınızın omzundaki yükleri almak sizi zorlayabilir. Her zaman haklı çıkmak zorunda değilsiniz. Sakin kalmayı seçin. Bir haksızlık acısı çekiyor olabilirsiniz. Yerine oturması gereken taşları, uygun zamanlarda ve uygun koşullarda taşımaya başlamalısınız. Ani ve dikkatsiz bir hareket nasıl ki belinize zarar verebilir, aynı şekilde aklınızın ve kalbinizin zarar görmemesi için de bundan kaçınmalısınız. Kendinize sık sık her halin geçici olduğunu, her şeyin değişebileceğini hatırlatın. Bu sayede bazı taşların yerine oturmasının daha kolay ve zahmetsiz olduğunu fark edeceksiniz.

15 Şubat Koç burcu yorumu

Kendinize olan güveniniz motivasyonunuzu yükseltecektir. İkili ilişkilerinizdeki başarınız ortaklarınız arasında ön plana çıkmanızı sağlayacaktır.

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Şubat Boğa burcu yorumu

Uzun süredir içinizde tuttuğunuz bazı duygular bir patlama noktasına gelebilir. Çevrenize karşı duyarlı olmak zor olacağı için gergin bir tavır sergileyebilirsiniz.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Şubat İkizler burcu yorumu

Sosyal çevrenizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınız ile yaşadığınız gerginlikleri telafi etmek ve eski, samimi günlere dönmek için adım atabilirsiniz.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Şubat Yengeç burcu yorumu

Çalışma alanınızda daha önce sorun yaşadığınız bir konuyla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Haksızlığa uğradığınız olayla ilgili gerçeklerin ortaya çıkması ile bazı arkadaşlarınızın özür dileyebilir.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Şubat Aslan burcu yorumu

Uzun zamandır korumakta zorlandığınız içsel huzurunuzu bugün yeniden kazanarak güne başlıyorsunuz. Yaşama sevincinizin geri dönmesi size iyi gelecektir.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Şubat Başak burcu yorumu

Korkularınızı yenmek adına harika bir gündesiniz. Cesaretinizi toplayarak size böyle hissettiren kişi ve durumlarla yüzleşmelisiniz.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Şubat Terazi burcu yorumu

Enerjiniz partnerinize de etki ediyor. Bunu sürdürerek hem sorunlarınızı daha rahat çözüme kavuşturabilir hem de daha iyi anlar biriktirmenizi sağlayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Şubat Akrep burcu yorumu

Çalışma alanınızı düzenlemek için harekete geçebilirsiniz. Ofis içindeki küçük değişimler kendinize farklı bir ortam oluşturmak, iş motivasyonunuzu arttıracaktır.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Şubat Yay burcu yorumu

Yeni fikirlerinizi yeni hobi çalışmaları ile süslemek isteyebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek için yeni bir alan arayışınız sizi olumlu sonuçlara ulaştıracaktır.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Şubat Oğlak burcu yorumu

Ailenizle olan sorunlarınızı çözüme ulaştırmak adına harekete geçebilirsiniz.  İlk defa duygusal bir karar veriyor olabilirsiniz.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Şubat Kova burcu yorumu

Yakın çevrenizle ve kardeşlerinizle duygusal iletişimler kurabilirsiniz. Hislerinizi paylaşırken desteğe ihtiyacınız olduğunu açıkça dile getirmekten çekinmemelisiniz.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Şubat Balık burcu yorumu

Finansal alacaklarınız konusunda olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bu ödemeyi ihtiyaçlarınız ve yatırım fikirleriniz doğrultusunda değerlendirmeniz daha uygun olacaktır.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

False