GeriAstro Gündem Günlük Burç Yorumları: 15 Mayıs Cumartesi Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Günlük Burç Yorumları: 15 Mayıs Cumartesi Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları: 15 Mayıs Cumartesi Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları

"Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 15 Mayıs'ta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? Uzman Astrolog Aygül Aydın, 15 Mayıs'ta günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 15 Mayıs Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. 15 Mayıs Cumartesi günü burç yorumlarınız..."

Durmak yanlış bir adımın önüne geçer.

Ay, Yengeç burcunda ilerliyor ve Mars gezegeniyle yakın bir temas içinde ilerlemeye başlıyor. Yaşamı zorlaştıran bizleriz. Hayat hızla geçiyor... Bayramın bile son gününe geldik! Bazı duyguları abartmayın, her şey olacağına varıyor. Kendinizi her zaman bir şeyler yapmak ya da hissetmek zorunda olduğunuz hissinden kurtarın. İnsan bir şeyler yapması için gerekli koşullar ya da fırsatlar yoksa durmayı, onu harekete geçirecek durumları düşünmeyi de bir hareket saymalıdır. Tercihiniz güzellik ve faydadan olsun. Yolu sadece ayaklarınızla attığınız adımlar değil, kalbiniz ve zihninizden geçirdiğiniz düşüncelerinizle tamamlarsınız. Kendi içinizde bu ayrımı yaptığında, hayatın sizi isteklerinize ve sizin için iyi olan koşullara doğru yola çıkardığının farkına varabileceksiniz.

15 Mayıs Koç burcu yorumu

Ailenizle, yakın çevrenizle aranızda keyifli ve duygusal diyaloglar gerçekleşebilir. Düşüncelerinizi açıkça ifade etmeniz sizi daha rahat anlamalarını sağlayacaktır. 

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Mayıs Boğa burcu yorumu

Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçireceğiniz, belki bir proje üzerinde görüşebileceğiniz bir platform oluşturabilirsiniz.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Mayıs İkizler burcu yorumu

Hedefleriniz için görüşme yaptığınız kişiler varsa buradan destek alma şansınız çok yüksek. Dürtüleriniz bu kez size kazandırmak için sizi harekete geçiriyor.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Mayıs Yengeç burcu yorumu

Yeni tanıştığınız yabancı kişilerle olan görüşmeleriniz beklediğinizden daha hızlı ilerleyebilir. Karşılıklı bir güven kazandığınızda bir ortaklık kurabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Mayıs Aslan burcu yorumu

Kendi içinizde bununla alakalı bir düzenleme yapmaya başlamak, özellikle ikili ilişkilerle ilgili partnerinizle ortak kararlar almanızı kolaylaştıracaktır.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Mayıs Başak burcu yorumu

Bazı arkadaşlıklarınız ya da sosyal çevrenizle ilgili konularda ani duygusal değişimler yaşayabilirsiniz. Tahammül ve sabır seviyenizin düşmesi, sizi bu noktada bir şeyler yapmaya itebilir.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Mayıs Terazi burcu yorumu

Dinlenmeniz gereken bu süreçte neyi nasıl yaptığınız, nasıl tepki verdiğinizle ilgili bazı değerlendirmeler yapmalısınız.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Mayıs Akrep burcu yorumu

Şanslı gününüzdesiniz. Duygularınızı ve çekincelerinizi dile getirebilir, bunlarla ilgili iyi ve mutlu sonuçlar alabilirsiniz.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Mayıs Yay burcu yorumu

Aile hayatınızla ilgili bazı iyileşmeleri hayata geçirmek için sorumluluğu üzerinize alıyorsunuz. Öncelik sıralamalarınızı değiştirmeniz, hem sizin hem de aile bireylerinin endişelerini sonlandırabilir.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Mayıs Oğlak burcu yorumu

Yakın çevrenizden biri ya da birileriyle aranızda yaşanan gerginliği sonlandırmak için adım atabilirsiniz.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Mayıs Kova burcu yorumu

Kendinizi güvende hissediyorsunuz. İçsel huzurunuz yerinde olduğunda fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizde başarı elde edeceksiniz.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

15 Mayıs Balık burcu yorumu

Yaşamın tadını hissediyorsunuz. İçinizde bir şeylerin iyiye doğru gideceğine olan inancınız, kendinizi bu kez mutluluğa adamanız için çalışıyor.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

False