GeriAstro Gündem Günlük Burç Yorumları: 14 Mayıs Cuma Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Günlük Burç Yorumları: 14 Mayıs Cuma Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları: 14 Mayıs Cuma Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları

"Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 14 Mayıs'ta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? Uzman Astrolog Aygül Aydın, 14 Mayıs'ta günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 14 Mayıs Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. 14 Mayıs Cuma günü burç yorumlarınız..."

Şans çabadan doğar.

Ay, İkizler burcunda ilerliyor. Bugün iftira ve yanlış davranışlara maruz kalabilirsiniz. Kendinize hâkim olamayıp geri dönüşü olmayan sözler söylemeyin! Konuşmadan önce iki kere düşünmenizde yarar var. Hayat şartları ve içinde bulunduğunuz durumlar, istemediğiniz noktalara gittiğinde bu süreçte üzerinize düşenleri düşünün. Amacınız bu kaosu büyütmek ya da bir savaş başlatmak mı yoksa bu durumdan kurtulmak mı? Ne istediğinize karar verdiğinizde ve buna göre davrandığınızda, üzerinize düşeni yapmış olacaksınız. Bu da size, en az hasarla oradan kurtulma şansı verecektir. Bazı şansları çabanız belirler. Hayatınızda var olmasını istiyorsanız, çabalarınızı da var ettirmelisiniz.

14 Mayıs Koç burcu yorumu

Bazı çalışma arkadaşlarınızın amacının iş yapmak değil kaos çıkarmak olduğunu fark edebilirsiniz. Sizinle ilgili konularda bu isteğin daha baskın olmasının altında yatan nedeni bulmalısınız.

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

14 Mayıs Boğa burcu yorumu

Yeni bir arkadaş çevresine dahil olabilir ya da bazı arkadaşlarınızla olan iletişimlerinizi farklı çevrelere taşıyabilirsiniz.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

14 Mayıs İkizler burcu yorumu

Kariyer alanınızda bazı iyileşmeler yaşanıyor. Şaşkınlıkla izleyeceğiniz bu gelişmeler artık şansın hayatınıza dahil olduğunu size düşündürüyor.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

14 Mayıs Yengeç burcu yorumu

Mevcut koşullarda bir seyahate çıkmanız mümkün olmayacağı için bulunduğunuz yerle ya da ilgilendiğiniz konularla alakalı değişikler yapabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

14 Mayıs Aslan burcu yorumu

Korkularınızın geçtiğini hissediyorsunuz. Uzun zamandır kendinizi bugünkü kadar huzurlu hissetmediğinizi fark etmek, doğru kararlar aldığınızı gösteriyor.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

14 Mayıs Başak burcu yorumu

İkili ilişkilerinizin yenileneceği bir gündesiniz. Konuşmak ve birbirini anlamak mümkün oldukça hafiflediğinizi hissedebilirsiniz.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

14 Mayıs Terazi burcu yorumu

Geçmişteki bazı kararlarınızı, sonuçları ve bu konuda sizi destekleyen kişileri düşündüğünüzde farkı görebilirsiniz.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

14 Mayıs Akrep burcu yorumu

Yeni hobiler edinmek için duygularınıza cevap verecek alanlara yöneliyorsunuz. Yaşadığınız duygusal boşluk sizi farklı bir kişisel gelişim yatırımına doğru götürüyor.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

14 Mayıs Yay burcu yorumu

Kişisel alanınıza müdahale edilebilir. Kimliğinizi hiçe sayarak hareket etmeleri yetileriniz ve fikirlerinizin çok iyi anlaşılmamasının bir göstergesi olabilir.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

14 Mayıs Oğlak burcu yorumu

Yakınlarınızla aranızdaki bağı güçlendirmek için düşüncelerinizde değişikliğe gidiyorsunuz. Bu değişiklikler size başlangıçta radikal gelebilir.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

14 Mayıs Kova burcu yorumu

Gelecek planlarınız, maddi hedeflerinizle ilgili kurduğunuz sistemi daha da geliştireceğiniz formüller üzerinde düşünmelisiniz.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

14 Mayıs Balık burcu yorumu

Kendinizle ve çevrenizle ilgili gerçekleri fark etmek, size kendinizi iyileştirmek için yeni ve büyük fırsatlar sunabilir.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

False