GeriAstro Gündem Günlük Burç Yorumları: 10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Günlük Burç Yorumları: 10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları: 10 Ağustos Pazartesi Günlük Burç Yorumları
Abone Olgoogle-news

"Uzman Astrolog Aygül Aydın 10 Ağustos günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 10 Ağustos Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. Peki 10 Ağustos’ta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuz neler söylüyor? İşte 10 Ağustos 2020 Pazartesi günü burç yorumlarınız..."

10 Ağustos Koç burcu yorumu

Parasal anlamda beklentilerinizi konuşabilir ve gelecekle ilgili yapmak istediklerinizi ortaya dökebilirsiniz. Hiç olmadığı kadar kalp çarpıntısı veya panik duyguları içinde olabilirsiniz.

10 Ağustos Boğa burcu yorumu

Aşk hayatınızla ilgili hayallerinizi fazla büyütmemeye özen göstermelisiniz. Geçmiş geçmişte kalmıştır. Mümkün oldukça gelecek odaklı olmanızı tavsiye edebiliriz.

10 Ağustos İkizler burcu yorumu

Sosyal ilişkilerinizi güçlendireceğiniz bugün yeni kararlar almak için de uygun olabilir. Duygusal bağlamda kararlar vermek yerine geleceğinize yönelik net olmalısınız.

10 Ağustos Yengeç burcu yorumu

Teklifler, mülakatlar ya da yeni iş birlikleri sizleri oldukça mutlu edecektir. Hayatınızı yeniden şekillendirmekten korkmayın. Şikâyetçi olmak yerine gerçekçi olun.

10 Ağustos Aslan burcu yorumu

Sizden olgun profildeki kişilerin size gösterdikleri yeni yöntemler belki sizleri bugün biraz düşündürebilir. Onları dinlemek ve yollarından gitmek size iyi gelecektir.

10 Ağustos Başak burcu yorumu

Taşınma yer değişikliği gibi konular gündeminizde olabilir. Her ayrıntıyı gördüğünüz bir gündesiniz. Gerçekçi ve mantıklı olmak isterken hislerinizden de asla şüphe etmeyin.

10 Ağustos Terazi burcu yorumu

Endişe ve kaygılarınızı bir kenara bırakarak öz güveninizi güçlendirebilirsiniz. Kalp çarpıntısı ya da panik atak yaşamanız mümkün olabilir. Daha pozitif kalmaya çalışın. Sizi aşağıya çeken şeylerden uzak durun.

10 Ağustos Akrep burcu yorumu

Öfkenizi kontrol etmelisiniz. Bu yüzden karşılık vermeden kendinizi daha özgür kılmalısınız. Vereceğiniz kararlar her ne olursa olsun içinize sindiği takdirde mutlu olacağınızı unutmayın.

10 Ağustos Yay burcu yorumu

Kariyerinizle ilgili bazı eksiklikleri tamamlamak üzereyken geçmişte üstünü örttüğünüz bir konunun tekrar elden geçirilmesi gerekebilir. Öfkenizi kontrol edin ve sakinliğinizle göz doldurun.

10 Ağustos Oğlak burcu yorumu

Aşk hayatınızda yeni bir dönem içine giriyorsunuz. Sevildiğiniz ya da sevmek istediğiniz kişi ile önemli bir adım atabilirsiniz. Kendinize yeni bir yön oluşturma zamanı geldi.

10 Ağustos Kova burcu yorumu

Taşınma ya da evinizle ilgili bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Tadilat, tamirat gibi konularda ihmal ettiğiniz şeylerle karşılaşabilirsiniz.

10 Ağustos Balık burcu yorumu

Dağınık hayat enerjinizi toparlayıp gerekeni yapın. Ekonomik konular şu an düşündüğünüz gibi değil. Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır. Başarı kendi ivmesini yaratır.

False