GeriKişisel Bakım Güneşten ve yaşlanmaktan korunun!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Güneşten ve yaşlanmaktan korunun!

Güneşten ve yaşlanmaktan korunun!
Abone Olgoogle-news

"107 yıldır yenilikçi Diadermine’den cildi sıkılaştıran ve ınfrared teknolojisiyle güneşe karşı koruyan yaşlanma karşıtı mükemmel formül: Çift etkili “Diadermine Lift + Güneş Koruyucu Krem”"

Cilt bakımındaki yenilikçi anlayışını 107 yıldır koruyan Diadermine, çift etkili yepyeni ürünü “Diadermine Lift+ Güneş Koruyucu Krem” ile hem yaşlanmaya hem de güneş ışınlarının yol açabileceği hücre hasarlarına karşı mükemmel formülünü sunuyor:

1.
İçeriğindeki SPF 30 güneş koruma faktörü ve yaşlanma karşıtı kompleks ile infrared teknolojisi; UVA, UVB ve kızılötesi ışınların yol açabileceği ciddi hücre hasarlarına karşı cildi korur.

2.
Kolajen yapılandırıcılar ise cildinizdeki kolajen üretimini güçlendirmeye yardımcı olarak daha sıkı ve daha pürüzsüz bir görünüm sağlar.

Güneşten ve yaşlanmaktan korunun

Ciltte 25 yaşından itibaren ilk kırışıklıklar meydana gelir; yılın 365 günü maruz kalınan güneş ışınları ise görünür cilt yaşlanmasının %80’inden sorumludur. Ultraviyole ışınları, erken kırışıklıklara, canlılığını yitirmiş bir cilde ve yaşlılık lekelerine yol açar. Güneş ışınlarının içerdiği kızılötesi ışınlar ise cildin esnekliğini azaltır. Güneşten yansıyan UVA ve UVB ışınları ozon tabakası tarafından emilemezler ve direk cilde nüfus ederler. UVB ışınları cildin üst katmanını geçerek özellikle güneş yanığına neden olan ışınlardı, UVA ışınları ise cildin daha derin katmanlarına etki ederek cilt yaşlanmasının ve cilt lekelerinin önemli bir faktörü haline gelirler. Erken cilt yaşlanması, yanıklar ve lekelerin oluşmasını engellemek için cilt bu ışınlara karşı dikkatle korunmalıdır.

Cilt bakımındaki uzmanlığıyla benzersiz ürünler sunan 107 Yıldır Yenilikçi Diadermine, çift etkili en yeni ürünüyle, bu sorunlara ortak ve güçlü bir çözüm geliştirdi. Diadermine Lift + Güneş Koruyucu Krem, cildi hem sıkılaştırırken, hem de güneş ışınlarına karşı üstün koruma sağlıyor. SPF 30 güneş koruma faktörü olan ve infrared teknolojiyle zenginleştirilen yeni formül, UVA, UVB ve kızıl ötesi ışınların oluşturacağı hücre hasarlarına karşı cildi korumaya yardımcı olarak, yaşlanma karşıtı etki gösteriyor. İçeriğindeki kolajen yapılandırıcılar ise, ciltteki kolajen üretimini güçlendirerek sıkılaştırıcı etki sağlıyor.

Zararlı ışınları süzen beş ışın filtresi


Profesyonel güzellik yöntemlerinden ilham alarak, en yeni dermal ve estetik araştırmalardan yola çıkan Diadermine uzmanlarının geliştirdiği Diadermine Lift+ Güneş Kremi, zararlı kızılötesi, UVA ve UVB ışınlarının etkili şekilde süzülmesini sağlayan beş ışın filtresi içeriyor. Formülde yer alan kolajen aktivatörü ise ultra gerginleştirici bir etki sağlıyor ve ciltteki kolajen üretimini güçlendirmeye yardımcı oluyor. Böylece kolajen ağı kalınlaşıyor ve cildin tekrar gergin ve pürüzsüz olması sağlanıyor. Ciltte ilk bakışta görülen kırışıklık görünümü belirgin şekilde azalıyor ve cilt hissedilir derecede esnekleşiyor.

Cilde uyumluluğu dermatolojik testlerle kanıtlanan Diadermine Lift + Güneş Koruyucu Krem, tavsiye edilen 43,5 TL raf fiyatıyla tüketicilere sunuluyor.

False