GeriModa Trendleri Guess 2018 Holiday Koleksiyonu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Guess 2018 Holiday Koleksiyonu

Guess 2018 Holiday Koleksiyonu

"Kreatif Direktör Paul Marciano tarafından hazırlanan GUESS 2018 Holiday kampanyası, görücüye çıktı. Modern ve zamansız silüetler ile birleştirilen eğlenceli parçalar sunan koleksiyonun tanıtım çekimleri Los Angeles sokaklarında gerçekleşti."

Markanın 2018 holiday koleksiyonu, modern ve zamansız silüetler ile birleştirilen eğlenceli parçalar sunuyor. Elbiselerde dantel, örgü ve parlak suni deri gibi birçok farklı desen ve kumaşın kullanıldığı koleksiyonda aynı zamanda oversize denim ceketler, eskitilmiş denim pantolonlar ve tulumlar daha sıra dışı aksesuarlarla ve parlak detaylarla zenginleştirilebilen rahat zımbalı parçalar da yer alıyor.

Guess 2018 Holiday Koleksiyonu

Suni kürk ceketler tatile cazibe katmak için kış beyazı, sıcak bordo ve bebek mavisi renklerinde geri dönüyor. Koleksiyonda aksesuarlar da bir hayli çeşitli; siyah, beyaz ve mavi tonlardaki metal kayışlı ve büyük kadranlı saatler, siyah suni deri diz üstü çizmelerin yanı sıra çeşitli renklerdeki bantlı platform topuklu modeller, farklı tonların karışımı olan halka ve uzun küpeler... 

Guess 2018 Holiday Koleksiyonu

Çanta koleksiyonu ise metal zincirlerle detaylandırılmış, büyük değiştirilebilir logolu, çapraz askılı modellerden oluşuyor ve ve üstten tutturulan sap ile dengeleniyor.

False