GeriKahve Falı Falda Kedi görmek nedir? Kahve falında kedi görmenin anlamı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Falda Kedi görmek nedir? Kahve falında kedi görmenin anlamı

Falda Kedi görmek nedir? Kahve falında kedi görmenin anlamı
Abone Olgoogle-news

"Falcılara olan ilgi her geçen gün hız kesmeden artmaya devam ediyor. Yalnızca falcılara değil fal konularına da ağırlıklı bir yaklaşım söz konusu. Özellikle kahve falı hem eğlenmenin hem de geleceğe dair bir ipucu yakalamanın sırrı olarak değer görüyor. Kahve falının neler anlattığını derledik."

Kahve falı en çok tercih edilen fal türleri arasında önemli bir konuma sahiptir. Koyu sohbetler sonrasında özellikle ilgi gösterilen kahve falı içerisinde belirginleşen figürler ile bilgiler vermeye devam eden. Yorumlanan bu figürler fal baktıran kişilerin geleceğine dair ipuçları verebiliyor. Özellikle kedi figürü kahve falında en çok dikkat çeken simge olarak değerlendiriliyor. Çünkü kediler normal hayatta olduğu gibi kahve falında da olumsuz bir yapıya sahip oluyorlar.

 Falda Kedi Görmek Nedir?

 Fal baktırmayı veya fal bakmayı seven bir insan iseniz kedi figürlerine aşına bir göz yapınız vardır. Falınızda bu simgeye denk geldiğinize moralinizin bozulması son derece olağan bir durum olarak değerlendiriliyor. Çünkü falda kedi görmek olumsuzlukların bir anda ortaya çıkacağı anlamına geliyor. Özellikle yakın çevrenizden göreceğiniz nankörlük ve ihanet gibi duyguları yaşayabileceğiniz durumlar karşınıza çıkıyor. Yani falınızda kedi çıkıyorsa yakın çevreniz tarafından ihanete uğramanız söz konusu olabilir.

 Kahve Falında Kedi Görmenin Anlamı

 Kediler normal hayatta olduğu gibi kahve fallarında da olumsuzlukların başı olarak nitelendiriliyorlar. Eğer ki kahve falınızda kedi figürü ortaya çıkıyorsa yakın zaman içinde sevdiğiniz biri tarafından ihanete uğramanız söz konusu olabilir.

 Çevrenizden gelen nankörlükler de hız kazanacaktır. Kısacası kahve falında kedi görmek olumsuzluklarla dolu bir şekilde yorumlanır. İhanet ve nankörlük ifadeleri sık sık kullanılır. Eğer falınızda kedi çıkıyorsa çevrenize karşı daha temkinli bir yaklaşım sergilemeniz doğru olacaktır.

 

False