GeriAstro Gündem Dolunay Oğlak Burcunda! İşte Burçlara Etkileri...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dolunay Oğlak Burcunda! İşte Burçlara Etkileri...

Dolunay Oğlak Burcunda! İşte Burçlara Etkileri...

"28 Haziran sabah saatlerinde 07.52’de oğlak burcunda önemli bir dolunay gerçekleşti. Oğlak Dolunayı her birimizin hayatında farklı bir dönüşümün ve yapılandırmanın hazırlığı içeresinde olacak. Her birimiz adına olumlu veya olumsuz beklentilerimizi hazırlayan önemli bir hazırlık süreci olduğunu söyleyebiliriz. Bu dolunaydan en başta etkilenecek olan gruplar Yengeçler, Oğlaklar, Koçlar ve Teraziler..."

Oğlak burcundaki Dolunayın burçlara etkilerini Uzman Astrolog Aygül Aydın anlattı...

Dolunay’ın Yükselen Burçlara Etkisi

Yükselen Koç:

Dolunay Oğlak Burcunda İşte Burçlara Etkileri...

Bu dolunay ile birlikte üst düzey yöneticiler ve kariyeriniz ile ilgili güzel haberler alabilir özellikle 7 ve 20 Temmuz arası önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal statünüzü kuvvetlendirecek yaşantı tecrübeleri edinebilirsiniz.15 Temmuz sonrası duygusal anlamda kendinizi kuvvetlendirmeniz gereken bir dönem. Kariyerinizde yaşayacağınız belirgin yükseliş sizi özel hayatınızda da mutlu edecek. Güney ay düğümleri işin içinde olduğu için eski bir ilişkinin önünüze gelmesi ile birlikte karar verme süreci yaşayabilirsiniz veya eski dargınlıkların barışması da söz konusu olabilir. Aynı zamanda kendinizi çekici ve fazlasıyla enerjik hissedebilirsiniz.


Yükselen Boğa:

Dolunay Oğlak Burcunda İşte Burçlara Etkileri...

Sizin 9.evinizde gerçekleşecek olan bu dolunay, yurtdışı, basın medya ticaret gibi işlerinizde bir takım değişimler ve gelişmeler yaşatabilir. Hedef ve idealleriniz ile ilgili konularda önemli sonuçlanmalar gözükmekte. Yurtdışına yerleşmek veya eğitim alanında önemli bir yer edinmek için kolları sıvayabilir ve bir an önce hazırlık aşamasına geçebilirsiniz. İstediğiniz yaşam yolunuzu belirlemek için artık bazı şeyleri bitirmeniz gerekebilir. Emek vermeniz gereken bir dönemin başlangıcına doğru yol alıyorsunuz. Belki size gelen teklif istediğiniz özellikte olmayabilir. Ancak yine de küçük adımlarla başlayarak istediğiniz yönde işinizi büyütebilirsiniz. Artık yaşamanızda bazı konulara netlik kazandırmanız gerekiyor.

Yükselen İkizler:

Dolunay Oğlak Burcunda İşte Burçlara Etkileri...

Gerçekleşen bu dolunay sayesinde finansal konularla ilgili bir türlü toparlayamadığınız konuların gündeme gelmesiyle hayatınızda yeni bir ivme kazanmak isteyebilirsiniz. Borç almak, finansal kaynaklar bulmak adına önemli adımlar atabilir, kişisel ilişkilerinizde de önemli süreçler başlatabilirsiniz. İlişkilerinizde ciddi anlamda vermiş olduğunuz sınavların olumlu sonuçlanmalarını yaşayabilirsiniz. Bu dönemde yine kazancınız artarak bir takım ödemeler yapabilirsiniz. Finansal yatırım fırsatları ile karşılaşabilir bazı borçlarınızı yapılandırmak adına girişimde bulunabilirsiniz. Ayrıca şimdiye kadar izlemiş olduğunuz maddi politikanızda tam tersi bir yol izleme kararı alabilirsiniz. Baba,eş veya patronlarınız ile ilgili çekişmelere dikkat etmelisiniz.

Yükselen Yengeç:

Dolunay Oğlak Burcunda İşte Burçlara Etkileri...

Bu dolunay ile üst düzey yöneticiler ve kariyeriniz ile ilgili beklenmedik güzel haberler alabilir özellikle 7 ve 20 Temmuz arası önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal statünüzü güçlendirecek, toplum içindeki duruşunuzu öne çıkartacak bir takım yaşantı tecrübeleri edinebilirsiniz. Ancak 15 Haziran sonrası güney ay düğümlerinin sizin burcunuza ilişkiler konusunda yapacağı etkilerden minimum düzeyde etkilenmek için ruhsal dünyanızı ve duygularınızı daha iyi yönetmeniz gerektiği açıkça gözüküyor. Geçmiş bir ilişki kafanızı karıştırabilirken belki kaybettiklerinizin iadesini alabileceğiniz bir dönem içinde olacaksınız. Cesur olmanız ve değişimden korkmamanız gereken bir zaman dilimi.


Yükselen Aslan:

Dolunay Oğlak Burcunda İşte Burçlara Etkileri...

6.evinizde gerçekleşecek olan bu dolunay ve güneş Satürn karşıtlığı sizler için oldukça önem arz ediyor. Çalışma ortamınızda değişimler yaşamaya açık olun. Eğer kendi işinizin patronu iseniz çalışanlar arasında büyük bir memnuniyetsizlik hissedebilir ve hatta işten çıkma sözleri dahi duyabilirsiniz. Eğer çalışan iseniz çalışma arkadaşlarınız ile ilgili bir takım değişimler ve size verilen sorumluluklar da artışlar olabilir. İş konusunda ki bu istikrarsız gidiş canınızı sıkabilir ve ikinci bir işe yönelmek isteyebilirsiniz. Ayrıca ruhsal anlamda duygusal hayatınızı iyileştirecek sürpriz yenilikler olabilir.

Yükselen Başak:

Dolunay Oğlak Burcunda İşte Burçlara Etkileri...

5.evinizde gerçekleşecek olan bu dolunay aileniz ile ilgili bir takım sorumlulukları ön plana çıkartıyor. Anne ve babanızın sağlık durumları ile ilgilenebilirsiniz. Aynı zamanda taşınma, yer değişimi, gayrimenkul sahibi olma gibi ani kararlar verebilirsiniz. Aşk ve ilişkilerden yana şanslı bir dönem içinde de olabilirsiniz. Yeni bir ilişki ve hayatınızın dinamiğini değiştirecek güzel bir ilişki sizi mutlu edecektir. Geçmiş aşk ve ilişkilerde bu konulara dahil olabilir. Yaşamınızda önemli yer edinen erkek figürleri zıtlaşmamaya dikkat etmelisiniz.


Yükselen Terazi:

Dolunay Oğlak Burcunda İşte Burçlara Etkileri...

Bu sizin 4. eviniz olan anne baba, taşınma, yuva, gayrimenkuller ile ilgili alanınızı etkileyecek. Ayın ilk yarısında yakın çevre kişileriniz ve sosyal çevre tanıdıklarınız arasında kalabilecek bazı olaylara şahit olabilirsiniz ve hangisinden yana olacağınızı kestirmek de zorlanabilirsiniz. Yaşamınızda bu gibi çekişmelerin olması ve sizin kariyer konusunda hâlâ belirsizlikler taşıyan düşüncelere sahip olmanız bazı konularda sizleri sağlıklı kararlar alma noktasında zorlayacaktır. Özellikle 15-16-17 Temmuzda bu dolunay desteği ile patronlarınızla veya aile bireylerinizle ilgili sizin yaşantınızda başarı getirecek bir destek görebilirsiniz.


Yükselen Akrep:

Dolunay Oğlak Burcunda İşte Burçlara Etkileri...

Yakınlarımızla olan ilişkimizi hem sorumluluk yönüyle hem ciddiyetle hem de sağlam hale getirme yönünde etkilidir. Bu Dolunay sizin üçüncü eviniz olan yakın çevre arkadaşlar, akrabalar, kuzenler kardeşler ile ilgili bir takım konularda ani gelişmeler yaşayacağınızı ve iletişimsel konuların daha ön plana çıkacağını gösteriyor. Hakkınızda çıkan bazı dedikodular ile yüzleşebilir, kendinizle ve yaşam ile ilgili daha radikal kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde yakın çevrenizden özellikle bayan figürlerinden büyük destekler alabilir iletişimsel konularda onların yardımına muhtaç olabilirsiniz. Ayrıca eğitim alanında kendilerini geliştiren akrepler için hızlı kararlar almaları gereken bir süreç başlayabilir. Sözleşmelerinizi yaparken çok dikkat etmeli gerekirse mevzuat ve kanun bilen birilerinden danışmanlık almanızı tavsiye edebiliriz.

Yükselen Yay:

Dolunay Oğlak Burcunda İşte Burçlara Etkileri...

Maddi açıdan güçlenmek, güvence sahibi olmak, yatırım yapmak, daha dikkatli şekilde harcamalarda bulunmak arzumuz öne çıkıyor. Dünyanın türlü halleri var, hiçbir şeyin garantisi yok, ne olursa olsun bir kenarımda param olsun diye düşünmeye başlamış olabilirsiniz. 2. evinizde gerçekleşecek olan bu Dolunay, para ve maddi kazanımlarınız ile ilgili konularda çözümler bulmanıza yardımcı olacaktır. Yeni yatırım planları yapabilir ve bazı konularda paranızı arttırma yoluna gidebilirsiniz. Ancak yine de söylentilerle hareket etmeyip atacağınız adımı iyice düşündükten sonra hareket etmeniz daha yararlı sonuçlar verecektir. Kısacası parasal durumlar da telaşlı ve düşünmeden davranmak size kayıplar getirebileceği gibi bunun tam tersi davranış içinde olmak size kazançları da beraberinde getirebilir.

Yükselen Oğlak:

Dolunay Oğlak Burcunda İşte Burçlara Etkileri...

Sizin doğanızda zaten var olan ciddiyet ve sorumluluk olgularını öne çıkarıyor. Bir şey size göre ya sağlam olmalı ve yahut kesip atmalı. Bir iş ya başarılı sonuçlanmalı veya hiç girişmemeli. Bu kadar kritik ettiğiniz için, kendi kendinizi yorduğunuzu belki de fark etmiyorsunuz. Oysaki bu Dolunayda biraz işbirliğine açık olmak, gerekirse destek istemek, zorlandığınız konularda gücünüz tükendiğinde bunu ılımlı şekilde ifade etmek gayet yerinde olur. Bu Dolunay ile birlikte partnerinizle yaşadığınız durumlar hayatınızı şekillendirmede bir dönüm noktası olabilir. Uzun zamandır hayatınızı paylaştığınız nice sıkıntılara karşı mücadele verdiğiniz bu kişi ile yollarınızı ayırma kararı alabilirsiniz. Özellikle ilişkilerinde fazlasıyla sorunlar yaşayanlar için böyle bir karar almaları söz konusu olabilir. İlişkisi olmayan oğlaklar ise yepyeni bir ilişki karar alabilir veya eski bir ilişkinin devamını yaşayabilirsiniz. İş ilişkilerinde ise özellikle ortaklık yaşadığınız kişilere karşı dikkatli olmalı özellikle bu ortağınız aile üyelerinizden birisi ise daha fazla hoşgörülü davranmalısınız. Çünkü bu alanda bir takım anlaşmazlıkların olabileceği görülüyor. Sağlıkla ilgili konularda ise yorgunluktan dolayı vücudunuzun zayıf düşmesine ve özellikle beslenmenize karşı daha dikkatli olmanızda fayda vardır.

Yükselen Kova:

Dolunay Oğlak Burcunda İşte Burçlara Etkileri...

İşlerimizi bitirmek, tedavi olmak, bir proje üzerinde düşünmek için bu dolunaydan yararlanabiliriz. Ancak kimi Kovalar için biraz daha zorlayıcı olabilir. Sözgelimi güvensizlik, ne yöne gideceğini bilmemek, ailenizle ilgili bir mesele, çocuklarla alakalı bir konuda kalıcı bir takım çözümler bulma yönünde olabilirsiniz. İş ortamınız ya da sorumluluklarınızla ilgili verdiğiniz çabaların sonuçlarını alacaksınız. Bu dolunay ile birlikte hayat tarzınızda önemli değişimler söz konusu olacaktır. Bu dönemi kendinizi ve bedeninizi koruyarak geçirmenizi ve ufak hesaplaşmalar içeresine girmemenizi tavsiye edebiliriz. Yakın çevre akrabalarınızın sorumluluklarını ise gereğinden fazla üstlenmeyin. Bilinçaltınızın gizli derinliklerinde oluşan bu dolunayı sizi bazı gizliliklerle yüzleştirecektir. Korkularınızla yeniden tanışmanız gerekebilir. Bilinçaltınızı etkileyen bazı olaylar ve korkular karşınıza baş edilmesi güç bir konu haline gelerek sizi rahatsız edebilir. Gizli kalmış bazı sorunlar ve konular ortaya çıkabilir. Hırsızlıklara ve yanılgılara karşı daha dikkatli olmalısınız. Size platonik anlamda sevgi besleyen biri siz ilgilisini söyleyebilir. Bu sizi heyecanlandırabilir ve ilişkiyi gizli yürütmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Balık:

Dolunay Oğlak Burcunda İşte Burçlara Etkileri...

Arkadaşlarınız ve arkadaşlık ilişkilerinizdeki sadakatsizlik ile ilgili konular biraz canınızı sıkabilir. Sosyalleşmek isterken kendi başınıza kalmakta isteyebilirsiniz. Güven ve itimat sizin için önem kazanacak. Kariyeriniz ile ilgili iş ortamınızdaki arkadaşlık ilişkilerinize ayrıca dikkat etmelisiniz. Yeni ay sizlerin 4. eviniz olan; ev, tadilat taşınma, yer değişikliği gibi konularda bir takım düzenlemeler yapmanız için en uygun zamanlardır. Özellikle gayrimenkul alımları, vergi ve borçlanmaların daha ön plana çıkacağı bir süreç. Aile bireyleriyle ilgili bir takım sorumluluklar yüklenmeniz gerekebilir. Ev alım ve satım konusunda belli bir girişim yapmak istiyorsanız bu dönem için çok iyi bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Yine aynı şekilde kariyeriniz aksanında da yakalanacak fırsatlar sizi bekliyor olacak. Özellikle 13-14-15 temmuz tarihlerinde sözleşmeler yapmak ve projelerinizi başlatmak için oldukça uygun tarihlerdir. İlişkiler konusunda özellikle aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalara karşı dikkatli olmalı ve herhangi bir karar vermekten kaçınmalısınız. Dışarıdan ailenizin yönetmek isteyen kişilere karşı da kulağınızı kapatmanız faydanıza olacaktır.

False