GeriCinsellik Cinsel Yaşamınızı Renklendirmenin 5 Kolay Yolu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cinsel Yaşamınızı Renklendirmenin 5 Kolay Yolu

Cinsel Yaşamınızı Renklendirmenin 5 Kolay Yolu
Abone Olgoogle-news

"Evliliğin ilk aşamasında ya da uzun zamandır süren bir ilişki içinde olabilirsiniz. İki durumda da cinsel yaşamınızın her zaman renkli ve heyecan verici olması gerekir. Zaman içinde eşiniz veya sevgilinizle aranızda oluşan aşinalık, bu heyecan ve hevesinizi azaltabilir. Fakat seks hayatınızı mümkün olduğunca taze hissetmeye çalışmalısınız. Eğer eski etkiyi hissetmiyorsanız sizin için hazırladığımız 5 öneriyle eski heyecanınıza kavuşabilirsiniz!"

1- Beklenti oluşturun:

Partnerinize gün içinde onu ne kadar istediğinize dair mesajlar gönderin. Bunu bütün gün düşünecek ve geceniz eğlenceli geçecektir.

2- Hedeflerinizi değiştirin:

Bazen cinsel yaşamınız libidonuzdaki bir sorundan ya da cinsel performansınızdaki azalmadan dolayı durgunlaşabilir. Cinsel ilişki öncesinde ön sevişme gibi birçok faktör sizi bu durgunluktan kurtarabilir. Bunları denedikçe memnuniyetinizin artacağını göreceksiniz.Cinsel Yaşamınızı Renklendirmenin 5 Kolay Yolu

3- Şehvetin ötesinde düşünün:

Partnerinizle içinde bulunduğunuz uzun bir ilişki sonucunda oluşan aşinalık, şehvetli ruh halinizde düşüş yaratabilir. Bunu aşmak için de her gece yatakta en az 15 dakika öpüşün ve birbirinize dokunun. Çok geçmeden fiziksel bir uyarılmanın dışında ruh halinizde de değişiklik olduğunu anlayacaksınız. Sonuç olarak bu her zaman işe yarayacaktır.

4- Duyuları uyarın:

Yeterince istek hissetmediğinizde seksi gözükmeye çalışmayın. Romantik bir yemek, biraz mum ışığı ve cezbedici müziklerle duyularınızı uyarmaya çalışın. Bu küçük şeyler istekli bir ruh hali yaratmada yardımcı olacaktır.Cinsel Yaşamınızı Renklendirmenin 5 Kolay Yolu

5- Kendinizi geliştirin:

Seks esrarengiz bir şey olabilir. Bu yüzden bazen partnerinizi en çok zevk verecek şekilde uyarmanız gerekebilir. Bunun için de kendinizi eğitmeniz gerekecektir. Cinsel yaşamınızda eksiklik görüyorsanız bunu her zaman için iyileştirmeniz gerekmektedir.

False