GeriKişisel Bakım Cinsel İsteksizliğe Orgazm Aşısı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cinsel İsteksizliğe Orgazm Aşısı!

Cinsel İsteksizliğe Orgazm Aşısı!

"Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert, cinsel isteksizliğe orgazm aşısı tedavisini anlattı..."

Esra Çabuk CömertOrgazm aşısı sayesinde, kadınlardaki cinsel isteksizlik sorununa çözüm üretebiliyor. Vajinanın 3 - 4 cm iç kısmında olan sinir dokusu açısından zengin G noktası, klitoristen sonra cinsel doyumun en yoğun hissedildiği yerdir. Cinsel ilişki sırasında cinsel uyarı ile başlayan G noktasında kasılmalar kadınların cinsel doyuma ulaşmasını sağlar.”

G noktası ve orgazm

“G noktası vajina girişinden 3 - 4 cm geride, üst duvarda bulunan ve parmakla dokunulduğunda belirgin hale gelen erojen bir bölgedir. Bu bölgede skene bezleri denilen salgı yapma özelliğine sahip olan bu bezler toplu halde bulunur. Cinsel uyarı ile birlikte bu bölgede bir kabarıklık meydana gelir. Cinsel ilişki sırasında ise penisin buraya temas etmesi ile kadınlarda vajinal orgazm meydana gelir. Diğer bir orgazm şekli olan klitoral orgazm ise vajina girişinin üst kısımda bulunan klitorisin temas yolu ile uyarılması meydana gelir.”
Cinsel İsteksizliğe Orgazm Aşısı
Orgazm aşısı

“Orgazm aşısı ile G noktasını büyütme işlemi özellikle cinsel haz eksikliği ve cinsel isteksizlik problemi yaşayan hastalarda çok etkili sonuçlar sağlar. Bu bölgenin orgazm aşısı ile anatomik olarak belirgin hale getirilmesi ve hassasiyetinin artması kadınlarda cinsel ilişki sırasında daha fazla uyarılmasını sağlar. Bu sayede cinsel haz alma olasılığı ve süresi uzatılmış olur. Orgazm aşısı ortalama 1-2 dakika tamamlanan basit bir işlemdir. Orgazm aşısının etkisi zaman içinde azalacağı için kişinin ihtiyacına göre yılda bir ya da iki kez uygulanması gerekebilir. Herhangi bir yan etki içermeyen bir aşıdır. Hastalar hemen gündelik hayatlarına, ertesi gün de cinsel birlikteliklerine devam edebilirler.

Esra Çabuk Cömert “Kadınların erojen noktası olarak bilinen G noktası bölgesine vurulan aşının içeriğinde kolajen bulunur. G noktasının büyümesini sağlayan bu aşı, kadınların yaklaşık alt ay boyunca orgazm süresi ve cinsel isteklilik süresinin artmasını sağlar. G noktası özel bir cihaz aracılığı ile tespit edilerek birkaç saniye süren bir enjeksiyon uygulaması yapılıyor. Bu işlem sırasında herhangi bir ağrı ya da sızı hissedilmez. Böylece hasta sağlıklı bir şekilde cinsel hayatına devam edebilir.”

Op. Dr. Esra Çabuk Cömert

Cinsel İsteksizliğe Orgazm Aşısı

False