GeriKişisel Bakım Bakımın kış hali
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bakımın kış hali

"Son teknolojiyle üretilen mucize ürünlerle cilt bakımı artık başlıbaşına bir eğlence. Hem eğlenmek hem güzelleşmek istiyorsanız sizin için seçtiğimiz ürünlere bir göz atın..."

Güzelliğin ilk koşulu hiç şüphesiz bakımlı ve sağlıklı bir cilttir. Günlük koşuşturmanın ardından "Onu sür, üstüne bunu sür" çilesi cilt bakımını bazen sıkıcı bir iş haline getirir. Oysa şimdi ünlü kozmetik markalarının en son ürünleri cilt bakımını külfet olmaktan çıkarıp bir zevk haline getiriyor.

Cildinizi derinlemesine temizleyen jellerden, cildi besleyen nemlendiricilere kadar birçok ürün sizlere bakımlı ve güzel bir cildin anahtarını sunuyor. Üstelik bu yeni ürünler cildinizin bakımını yapmakla kalmıyor; stres, hava kirliliği, güneş ışınları gibi dış etkenlerden koruyor ve yıpranan cildi onarıyor. Eğer siz de "Cilt bakımı ihmale gelmez" diye düşünüyorsanız bu pratik ürünler tam size göre.

Babor, güzelliğiniz ve bakımınız için ürettiği birbirinden etkili ürünlerle cilt bakımına özen gösterenlerin ilk tercihi. Avrupa'nın en iddialı cilt bakım ödülü olan "Beauty Award"ı 2 yıl üst üste kazanan Babor'un cilt bakım ürünleri saymakla bitmeyecek kadar çok. Cildinizin nemlendirilmesi için ideal olan Vita Retinol Cream'den cildin direncini artıran Vita Balance Fluid ve alerjik ciltler için uygun olan Mild Cleanser bu ürünlerden sadece üçü.

Nivea Visage, yenilenen yüz temizleme jelleriyle her cilt tipi için en ideal bakımı sunuyor. Nivea Visage Yüz Temizleme Jeli nem dengeleyici sistemi sayesinde normal ve karma ciltlerin nem dengesini bozmadan ve cildi kurutmadan temizliyor. Dengeleyici Yüz Temizleme Jeli ise yağlı ve yağlı olmaya eğilimli ciltler için özel bir ürün.

Givency'nin cildin nem ihtiyacını karşılayan ürünü Hydra - Tricella Evulution Mask, kuru ciltler için ideal. Yeni ürün Firm Profile Serum, yüzde kan dolaşımını hızlandırıp daha gergin ve daha duru bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Bir başka yeni ürün olan Firm Profile Lotion, sıkılaştırıcı bir cilt bakım ürünü.

Thalgo Deniz suyunun kan plazmasına çok benzemesi nedeniyle tüm ürünlerinde yosun özlerini ve deniz suyundan elde edilen vitamin ve mineralleri kullanan Thalgo'un bakım ürünlerinde aklınıza gelebilecek her ürünü bulabilirsiniz. Öyle ki leke açıcı kremlerden göz çevresi bakım ürünlerine, hücre yenileyicilerden besleyici kremlere kadar herşey size daha sağlıklı bir cilt sunmak için tasarlanmış.

Lancaster'in yağlı ciltler için özel olarak yarattığı Skin Pure Serisi, olağanüstü matlık, tazelik ve saflık sağlıyor. Lancaster'in bu matlık programı; yüz ve göz temizleyici yağsız jel krem, matlaştırıcı toner, cildi kirden arındırıcı maske, nemlendirici ve matlaştırıcı yağsız losyon ve kremden oluşuyor.

Yves Saint Laurent'in yeni cilt bakım ürünü Nuit İntense, her gece cildinizin en yüksek seviyede korunmasını garanti ediyor. Özellikle geceleri uygulanan bu mucize ürün cildin geceleri ürettiği saldırgan enzimlerin üretilmesine, cildin gün boyu maruz kaldığı stres, ultraviole ışınları, kirlilik ve hava şartları gibi durumların ciltte yarattığı tahribatı onarıyor. İşte Yves Saint Laurent Nuit İntense cildin metabolizmasının en hızlı çalıştığı ve onarım hızının en yüksek olduğu geceleri uygulandığında size tazelenmiş bir cilt vaad ediyor.

False