GeriAlışveriş Babama Hangi Parfümü Alsam?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Babama Hangi Parfümü Alsam?

Babama Hangi Parfümü Alsam?

"Her babanın kendine has, güven veren bir kokusu olsa da onları daha özel hissettirecek en iyi hediyelerden biri de parfümdür. Ama nasıl, neye göre seçeceksiniz? Editörümüzün Babalar Günü için hazırladığı önerilere göz atın."

Babama Hangi Parfümü Alsam

1. ECLAT HOMME

Zarafeti ve stil sahibi tavrıyla babanız Fransız lüksünün bir yansıması olan Eclat Homme kokusunu hak ediyor. Himalaya çayı, barenia derisi ve tonka fasulyesinin eşsiz notaları ile sofistike ve klasik tarzı olan babalar için harika bir hediye.

2. GIORDANI GOLD NOTTE

Babanızı gerçek bir beyefendi olarak görüyor musunuz? O halde, onun kokusu karizmatik kişiliğini yansıtmalı.
Giordani Gold Notte’nin siyah vetiver ve İtalyan turunçgillerinin canlandırıcı kokusu onun görgülü tarzına mükemmel uyum sağlar!

Babama Hangi Parfümü Alsam

3. MEN’S COLLECTION CITRUS TONIC

Son yılların parfüm trendinde tek bir içeriğe odaklanma modası var. Bu tarz sadeliği ile büyüleyen kokular, doğallığı seven babalar için ideal hediyedir. Bence Men’s Collection Citrus Tonic, enerji veren turunçgil ve canlandırıcı yay ağacı notaları ile çok fresh bir seçim!

4. HAPPYDISIAC MAN

Yaratıcı, sıcak ve yaşama sevinciyle dolu… Bu kelimeler babanızı anlatıyor mu? Eğer evetse, sıcak kişiliği ve yüzünde kalıcı bir gülümseme ile herkese pozitif enerji veren babanıza uygun hediye Happydisiac Man kokusu olmalı. Canlandırıcı koku, yeşil elma, havyar limonu, kişniş tohumları ve doğal sedir ağacı notalarını ile mutluluğuna katkıda bulunacak.

Babama Hangi Parfümü Alsam

5. VENTURE

Maskülen tarza sahip babalara yakışır koku önerim: Venture. Çünkü temiz ve sade kokusunda serinletici nane, damiyana kökü ve sedir ağacı notalarının uyumunu barındırıyor. Gösterişten hoşlanmayan babalar için sessiz ama derin ve güçlü bir koku.

6. POSSESS MAN

Kazanmayı seven, girdiği her mekanda fark edilen babalar için Possess Man’den daha doğru bir koku olamaz! Taze greyfurt, defne yağı ve süsen çiçeğinin cesaret verici karışımı ile babanız hayatın maceralarına hazır!

 

 

 

False