GeriAstro Gündem Aylık Burç Yorumları: 2022 Temmuz Ayı Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aylık Burç Yorumları: 2022 Temmuz Ayı Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları: 2022 Temmuz Ayı Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

"Uzman Astrolog Aygül Aydın, Temmuz ayı aylık burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, Temmuz ayında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. Peki 2022 Temmuz ayında aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuz neler söylüyor? İşte 2022 Temmuz ayı burç yorumları..."

Ayın Gündemi

 • 5 Temmuz Salı saat 09.04’te Mars, Boğa burcuna geçiyor. Uzun bir süredir yapmak istediğin bir şeyi başlatmak için harika bir zaman dilimindesin. Kendini topla ve harekete geç. 

 • 5 Temmuz Salı saat 09.25’te Merkür, Yengeç burcuna geçiyor. Belki bir kitap yazmak yeni bir kariyere başlamak ya da yeni bir şeye aday olmak, belki de eğitim almak gelecek döngünün tonunu belirleme zamanı.

 • 10 Temmuz Pazar saat 02.13’te Merkür ve Lilith, Yengeç burcunda kavuşuyor. Yerine getirilmeyen vaatlerin insanda heves değil hınç uyandırdığı bir zamanda olabilirsin. Heveslerini kaçıran insanlardan uzaklaş kimseye bir hınç duyma.

 • 13 Temmuz Çarşamba saat 21.37’de Oğlak burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Sağduyulu olmak, yaşamı gözlemek, dünyanın girdiği bu büyük düzen içinde kendi kişisel gücünü yükseltmek önemli olacaktır. İsyankâr olmak kimseye bir şey kazandırmaz.

 • 16 Temmuz Cumartesi saat 22.37’de Güneş ve Merkür, Yengeç burcunda kavuşuyor. Sadece en akılcı yönünle sınırlarını çizerek ilerlemeyi seç.

 • 18 Temmuz Pazartesi saat 04.33’te Venüs, Yengeç burcuna geçiyor. Harekete geçmenin ve karar vermenin biraz daha zor olduğu bir dönem olabilir. Finansal özgürlüğünü sorgulayabilirsin. Bu yavaşlama eksiklerini görmenin ve filizlenmenin fırsatını verebilir.

 • 19 Temmuz Salı saat 15.35’te Merkür, Aslan burcuna geçiyor. İçinde terk edilme, istenmeme ya da yalnızlık korkusu belirebilir. Bu yüzden çevreni samimiyetsizlikle suçlamaya çalışma. Kimin gerçek yüzünü görmen gerekiyorsa gör.

 • 19 Temmuz Salı saat 18.21’de Kiron, Koç burcunda geri hareketine başlıyor. Kendini ifade etme şeklini kısıtlandığını düşünebilirsin. Bugüne kadar ne için savaştın ve neyi elde edemedin? Bu soruyu kendine sormanın ve düşünmenin tam sırası!

 • 22 Temmuz Cuma saat 23.07’de Güneş, Aslan burcuna geçiyor. Bu, Güneş’in en sevdiği pozisyonu! Bu süre zarfında mucizeler olabilir. Güneşin sıcaklığını çok güçlü bir şekilde hissedeceksin.

 • 26 Temmuz Salı saat 22.14’te Uranüs ve Kuzey Ay Düğümü, Boğa burcunda kavuşuyor. Eski ve yeni çatışması içine giriyorsun, düzensizlik içindeki düzeni görebiliyor musun? Uranüs ani değişimleri yönetir. Kuzey Ay Düğümü de değiştiğin noktayı ileriye taşır. Yıpratıcı bir dinamiğe sahip olabilirsin ama gelecek için harika sonuçlar elde edeceksin.

 • 28 Temmuz Perşembe saat 20.54’te Aslan burcunda bir Yeni Ay gerçekleşiyor. İlişkiler, uzun vadeli iş ortaklıkları ya da uzun vadeli iş anlaşmalarında bir özgürleşmeye gidebilirsin.

 • 28 Temmuz Perşembe saat 23.38’de Jüpiter, Koç burcunda geri hareketine başlıyor. Hayatındaki yapı ve sorumluluklarda ani değişimler söz konusu olabilir.

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, Mayıs ayından bu yana gündeminiz oldukça yorucu oldu. Hep bir şeylerin peşinden koşan ve çabalayan taraf siz oldunuz. İş hayatınızda ya da ortaklarınızla olan iletişimlerde şaşırtıcı yaşanan şeylerin bu ay sonuçlarını alma zamanındasınız. Aşk hayatınız bu ay heyecan verici şekilde yükselişe geçiyor. Mars’ın Boğa burcundaki seyrine başlamasıyla yeni aya ve yeni haftaya maddi gündemlerle başlıyorsunuz.

BOĞA BURCU

Bu ay sizler için en dikkat çekici olay Mars’ın burcunuzdaki seyahatine başlaması olacak. Sizi eskimiş düşüncelerden ve tavırlardan uzaklaştırabilirken bir yandan tembelleştirebilir. Kendinizi eliniz kolunuz kalkmaz bir şekilde hissedebilirsiniz. Aksine bu ay hızlı bir şekilde spora dönüş yapın. Merkür’ün Yengeç burcundaki seyrine başlamasıyla daha çok gezegeceğiniz, araştırıp öğreneceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, Haziran ayı sizin ayınız olmasına rağmen kendinizi boğuluyor gibi hissettiniz. Aslında işler o kadarda kötü gitmedi. 5 Temmuz'da Boğa burcuna geçen Mars size kendinizle ilgili önemli yüzleşmeleri getirebilir. Kendinizden bile sakladıklarınız, çevrenizin sizden gizlediği konuların gün yüzüne çıkması söz konusu olabilir.

 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, özellikle 29 Haziran'da burcunuzda gerçekleşen yeniaydan bu zaman siz eski siz değilsiniz. Haziran sonunda gerçekten bazı olaylarla ile nasıl başa çıkacağınızı bilemiyorsunuz. Ama bu ay sizlerin artık doğum günü ayınız. Işıl ışıl parladığınız ve kaybettiğiniz gücünüzü yeniden topladığınız bir zaman dilimi.

 

ASLAN BURCU

Son üç aydır bir çok konuda hevesleriniz kaçtı derken Haziran'ın sonlarında iş ortamınız ya da eşiniz, ortağınız gibi işbirliği yaptığınız insanlarla yaşadığınız gerilimler sizi düşündürttü. Bu ay artık bazı şeyleri yapmak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Bu ayın sonunda 28 Temmuz'da sizin burcunuzda Aslan yeniayı gerçekleşecek. Bu tüm gücünüzle sahneye çıktığınız zamanlar olacak.

BAŞAK BURCU

Boğa burcunda harekete geçen Mars hayata ve yaşananlara karşı umudunuzu tazeleyebilir. Ayaklarınızın üzerinde daha dik ve emin bir şekilde durduğunuzu hissedebilirsiniz. Hem hukuksal hem de parasal konularda olumlu geri dönüşler alabilir, kuracağınız bağlantılar ve seyahatlerinizle yeni çalışmalar başlatabilirsiniz. Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay aşk ve ilişkilere olan bakış açınızı değiştirebilir.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, Mars’ın Boğa burcundaki seyahati ile birlikte ekonomik anlamda yüzünüzün güleceği bir döneme giriyorsunuz. alıcı bir düzen kurmak adına elinize yeni fırsatlar geçiyor. Yengeç burcunda kavuşacak Güneş ve Merkür, iş koşullarınızı etkileyecek görüşmeler, sonuçlanmalar yaşatabilir. Yeniden başlıyorsunuz.

AKREP BURCU

Yönetici gezegeniniz Mars’ın Boğa burcuna geçmesiyle önümüzdeki 5 haftalık süreçte ilişkiler gündeminizde fazlasıyla yer bulabilir. İkili ilişkilerde yeni ve kalıcı kararların alındığı bir döneme giriyorsunuz. Ay ve Uranüs’ün olumlu açısı özellikle ayın ilk günlerinde beklentilerinizin dışında gelişecek durumları da doğurabilir. Güneş ve Merkür Aslan burcuna geçerek, iş hayatınızı oldukça hareketli ve kazançlı bir hale getiriyor.

 YAY BURCU

Boğa burcundaki hareketine başlayan Mars size radikal kararlarla iş ortamınızda önemli değişiklikler yaptırabilir. Girişimlerinizin sonuç vermesi, olumlu görüşmeler yapmak sözkonusu olabilir. Çalışma ortamınızda yeni düzenlemelere gidiyorsunuz. Oğlak burcundaki dolunay ile 13 Temmuz ve sonrasında parasal açıdan kazançlı çıkacağınız günler başlıyor. Uzun vadeli adımlar atıyorsunuz. Şehir değişikliği, taşınma ve kalıcı düzen kurmakla ilgili işleriniz hızlanıyor.

 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, Mars’ın Boğa burcundaki hareketiyle planlarınızın sınırlarını kesinleştiriyorsunuz. Gayrimenkul yatırımları, bazı zevklerinizi maddi gelire dönüştürecek iş imkanları ilginizi çekebilir. İlerleyen zamanlarınızda rahat edeceğiniz bir sistem kurmak isteyebilirsiniz. Bunun yanı sıra sürpriz aşklar da kapınızı çalabilir.

 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, Mars’ın Boğa burcuna geçmesiyle eviniz ve ailenizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Birbirinizin değerini anlayacağınız, daha iyi ilişkiler ve yaşam alanları kurma çabası göstereceğiniz bir süreç olabilir. 2020 yılından bu yana süregelen konuların çözüme kavuşması, gayrimenkul satışlarınızın bitmesi gündeme gelebilir. Merkür’ün Yengeç burcunda hareket etmesiyle iş arkadaşlarınızla aranızdaki uyumu arttıracak günler yaşayabilirsiniz.

 

 

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, Boğa burcunda hareket etmeye başlayacak olan Mars size gücünüzü ve yeteneklerinizi hatırlatıyor. Huzursuz olduğunuz insanlardan uzaklaşabilir, durağan hayatınızın gidişatını değiştirebilirsiniz. Kabuğunuzu kırmanızı gerektiren gelişmeler yaşayabilir, öğreneceklerinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Kalıcı ve olumlu etkiler altındasınız. Birçok yeni iş alabilir, sorumluluklarınızı değiştirebilirsiniz. Yaptığınız işin fazlasıyla görüleceği bir döneme giriyorsunuz.

 

False