Yengeç Burcu Kadını Burcu Erkeği Uyumu

YÜKSELEN YENGEÇ

  • PAYLAŞ

Yükselen Burcunu Hesapla

Yükselen Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç burcunun yöneticisi Ay olduğu için, ufukta Yengeç burcu yükseldiği zaman, Ay haritada daha büyük bir öneme sahiptir. Ay baskın etkisiyle, hassas ve utangaçlığa eğilimli bir kişiliğin ortaya çıkmasına neden olur. Yükselen burcu Yengeç olan kişi, hisleriyle hareket etmeyi tercih eder. Duyguların, hislerin ve hassasiyetlerin sembolü olan Ay, Yükselen Yengeç karakterinde kendini gösterir. Diğer yandan Ay, annelik içgüdüsü ile de bağlantılıdır. Yükselen Yengeç insanları, kendilerine yakın olan diğer kişileri de en az kendileri kadar koruma altına almak ihtiyacını hissederler. Ailenin dışında, yakın arkadaşlarına karşı bile bu tür bir tavır içerisindedirler.

Farklı vibrasyonlara son derece açık olan Yükselen Yengeç insanları, psişik duyarlılığa yatkın ve dış uyaranlara açıktır. Günlük yaşamda ruh hallerinde ani değişimler ve dalgalanmalar çok sık görülür. Sezgi ve duyguların yoğunluğu, karar aşamasında belirleyiciliğe sahiptir. Düşünsel yanı da oldukça kuvvetli olmasına rağmen, Yükselen Yengeç insanları duygularıyla hayata katılımda bulunmayı tercih ederler. Duygularını kontrol etmeyi öğrenen Yükselen Yengeç bireyi, çevresindeki olaylara ve insanlara daha anlayışlı ve esnek davranabilme yeteneğini de geliştirir. Yükselen Burcu Yengeç olan kişi, sevgiye önem verir ve etrafındaki insanlarla duygusal bağlar geliştirmek ister. Ancak kontrol mekanizması zayıf olan Yükselen Yengeç insanı, hayatı içinde boğulabileceği, kendini kurban edebileceği karanlık bir okyanus gibi algılayabilir. Genellikle negatif yanı görmeye eğilimli oluşu, ruhsal olduğu kadar, psikosomatik rahatsızlıklara da eğilimli olmasındaki ana nedendir.

Aile, ev yaşantısı ve gelenekler Yükselen Yengeç’in hayatındaki en önemli başlıklardır. Geçmişe karşı derin bir bağlılığı olan bu kişi, mirasına sahip çıkmakta ustadır. Gerek kolayca endişelenmeye yatkın yapısı, gerekse, nostaljik doğası nedeniyle, olmadık şeyleri biriktirmek, toplamak ve saklamak da belirgin özellikleri arasındadır. İnsanlara karşı da çok hassas olan Yükselen Yengeç, zaman zaman etrafındakilerin negatif enerjisinden etkilenebilir.

KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Çalışma alanınıza ve işlerinize karşı öfkeli olabilirsiniz.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Kitleler önünde özgürlükten yana bir duruş sergilemeniz yanlış anlaşılabilir.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Bazı görüşmeler ya da iş planlarınız değişim gösterebilir.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Başınıza hep olumsuz şeyler gelecek düşüncesinin önüne geçmelisiniz.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Ortaklı işleriniz varsa gerginliklerle karşılaşabilirsiniz.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Önceliklerinizi belirlemekte zorlanabilirsiniz.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Monotonluktan sıkılmış olabilirsiniz. Farklı bir şeyler denemek istiyorsanız yeni bir spora ilginizi verebilirsiniz.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Sıkışmış hissederseniz kaçmayı düşünmeyin.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Sosyal kişiliğiniz iletişim trafiğinizi de yoğunlaştırıyor olacaktır.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Öz güveninizi açıklarken bilimsel ifadeler yerine herkesin anlayacağı, samimi bulacağı ifadeler tercih etmelisiniz.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

İkili ilişkilerinizde biraz gergin saatler yaşayabilirsiniz.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

Dışarıdan nasıl göründüğünüzü fazlaca umursuyor olabilirsiniz.Devamı

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!