Yengeç Burcu Yükseleni

YÜKSELEN YENGEÇ

  • PAYLAŞ

Yükselen Burcunu Hesapla

Yükselen Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç burcunun yöneticisi Ay olduğu için, ufukta Yengeç burcu yükseldiği zaman, Ay haritada daha büyük bir öneme sahiptir. Ay baskın etkisiyle, hassas ve utangaçlığa eğilimli bir kişiliğin ortaya çıkmasına neden olur. Yükselen burcu Yengeç olan kişi, hisleriyle hareket etmeyi tercih eder. Duyguların, hislerin ve hassasiyetlerin sembolü olan Ay, Yükselen Yengeç karakterinde kendini gösterir. Diğer yandan Ay, annelik içgüdüsü ile de bağlantılıdır. Yükselen Yengeç insanları, kendilerine yakın olan diğer kişileri de en az kendileri kadar koruma altına almak ihtiyacını hissederler. Ailenin dışında, yakın arkadaşlarına karşı bile bu tür bir tavır içerisindedirler.

Farklı vibrasyonlara son derece açık olan Yükselen Yengeç insanları, psişik duyarlılığa yatkın ve dış uyaranlara açıktır. Günlük yaşamda ruh hallerinde ani değişimler ve dalgalanmalar çok sık görülür. Sezgi ve duyguların yoğunluğu, karar aşamasında belirleyiciliğe sahiptir. Düşünsel yanı da oldukça kuvvetli olmasına rağmen, Yükselen Yengeç insanları duygularıyla hayata katılımda bulunmayı tercih ederler. Duygularını kontrol etmeyi öğrenen Yükselen Yengeç bireyi, çevresindeki olaylara ve insanlara daha anlayışlı ve esnek davranabilme yeteneğini de geliştirir. Yükselen Burcu Yengeç olan kişi, sevgiye önem verir ve etrafındaki insanlarla duygusal bağlar geliştirmek ister. Ancak kontrol mekanizması zayıf olan Yükselen Yengeç insanı, hayatı içinde boğulabileceği, kendini kurban edebileceği karanlık bir okyanus gibi algılayabilir. Genellikle negatif yanı görmeye eğilimli oluşu, ruhsal olduğu kadar, psikosomatik rahatsızlıklara da eğilimli olmasındaki ana nedendir.

Aile, ev yaşantısı ve gelenekler Yükselen Yengeç’in hayatındaki en önemli başlıklardır. Geçmişe karşı derin bir bağlılığı olan bu kişi, mirasına sahip çıkmakta ustadır. Gerek kolayca endişelenmeye yatkın yapısı, gerekse, nostaljik doğası nedeniyle, olmadık şeyleri biriktirmek, toplamak ve saklamak da belirgin özellikleri arasındadır. İnsanlara karşı da çok hassas olan Yükselen Yengeç, zaman zaman etrafındakilerin negatif enerjisinden etkilenebilir.

KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Yaşayabileceğiniz bazı iletişimsel sorunların olabileceği bir gün.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Olaylara daha tarafsız bakmaya çalışmalısınız.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Aşırı harcamalardan uzak durmalı ve bütçenizi kontrol altına almalısınız.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Her zamankinden daha hassas ve alıngan olabilirsiniz.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Duyduklarınız karşısında gelecekle ilgili planlarınız değişebilir.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

İleride kendinizi görmek istediğiniz yer ile ilgili daha somut planlar yapabilirsiniz.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Bazı konularda hakkınızı arama konusunda daha titiz davranabilirsiniz.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Duygusal olarak bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Partnerinizin söyledikleri ve yaptıklarının tutarsız olması üzerine bunalabilirsiniz.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

İçten olmanız doğacak olumsuz sonuçların önüne geçebilir.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Sorumluluklarınızı daha büyük keyifle yerine getirebilirsiniz.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

Yaratıcılığınız da üst seviyelere ulaşabilir.Devamı

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!