Terazi Burcu Yükseleni

YÜKSELEN TERAZİ

  • PAYLAŞ

Yükselen Burcunu Hesapla

Yükselen Terazi Burcunun Özellikleri

Yükselen Terazi burcu, diplomatik, ve sosyal bir kişiliğin ortaya çıkmasında etkendir. Uyum, sevecenlik, nezaket ve estetik duyarlılık, Yükselen Terazi’nin en belirgin karakteristikleri arasındadır. Terazi, denge ve adaleti sembolize eder. Yükselen Terazi’nin en önemli pozitif özelliği, kuvvetli adalet duygusunun davranış biçimine hakimiyetidir. Çok boyutlu düşünebilme ve görebilme yeteneği, adil davranışlarının temelini oluşturur. Bu çok önemli yetenek, ünlü politikacılar arasında Yükselen Burç Terazi’nin yaygın olmasının nedenidir.

Ufukta yükselen Terazi, oldukça kuvvetli bir pazarlık kabiliyeti ve kurallar çerçevesinde kalan, saldırganlığa varmayan, tartışma yeteneği kazandırır. Politik davranış biçimi ve kuvvetli ikna yeteneği, Yükselen Terazi’nin en önemli avantajları arasındadır. Kolayca uyumlu davranışlar göstermesi ve işbirliği yapabilmesi, iş yaşamında olduğu kadar, sosyal hayatta da sevilen bir insan olmasında etkilidir.

Günlük yaşamında uyum ihtiyacı çok yoğun olan Yükselen Terazi, konforsuz ve huzursuz ortamlarda bulunmaktan hoşlanmaz. Yükselen Terazi, estetik görünüşü de önemseyen bir yapıda olduğu için, kendi fiziksel görüntüsü kadar, içinde bulunduğu ortamın da düzenine ve görünüşüne önem verir. Gelişkin denge yaratma yeteneğiyle, birlikte olduğu insanın yaşamına ve içinde bulunduğu ortama da düzen ve güzellik getirir. Yükselen Burcu Terazi olan kişiler, hemen herkesle uyumlu ve geçimli bir ilişki içinde olmak isterler. İnsanları memnun ve mutlu etmek, Venüs tarafından yönetilen Yükselen Terazi’nin mutluluk kaynaklarındandır. Ortayolu bulmak, aracılık etmek, Yükselen Terazi için önemlidir. Kendisinin olduğu gibi, diğer insanlarında ilişkilerinde gerginlikler olmasını istemez.

Yükselen Terazi’nin en önemli negatif özellikliği, zaman zaman gerçek düşüncelerini ve duygularını nazik olmak, karşısındakini incitmemek ya da kaybetmemek adına saklamasıdır. Onaylanmak ihtiyacı ve yalnızlık korkusu yoğun olduğu için, insanların duymak istediklerini söylemek gerektiğini düşünür.

KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

İş ve sorumluluklarınızı yeniden düzenlemek doğru bir karar olabilir.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Bugün gerçekçi yaklaşımlar içinde olmayı tercih edin.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Sınırlarınızın zorlandığını hissedebilirsiniz ama yine de fevri olmayın.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

İlişkileriniz çok sorgulanabilir ve sizi bazı dedikodularla zorlayabilirler.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Kendinizi duygusal anlamda her şeyden arındırmak için doğru bir zaman.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Aileniz ile aranızda biraz sert konuşmalar olabilir.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Duygusal yaşamanızda ihtiyacınız olan asıl soruna eğilmeniz daha doğru olacaktır.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Kendinizi cesaretlendirmeli ve hedefe odaklı ilerlemelisiniz.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Hayatınızda bazı gelişmeler size yeni yönler bulmanız için yardımcı olacaktır.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

İş ilişkilerinizde bazı zorlukları aşabilecek gücü bugün kendinizde bulacaksınız.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Geçmişi tekrar konuşmak yerine uzlaşmacı bir tavır içinde sorunları çözmelisiniz.Devamı

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!