Başak Burcu Yükseleni

YÜKSELEN BAŞAK

  • PAYLAŞ

Yükselen Burcunu Hesapla

Yükselen Başak Burcunun Özellikleri

Başak burcu Merkür tarafından yönetilir. Toprak elementinden olan Yükselen Başak’ın davranışlarında çabukluk ve partiklik hakimdir. Merkür mental enerjilerin kuvvetini ifade eder. Dolayısıyla Yükselen Başak burcu, pratiklik, objektivite, detaylara karşı hassasiyet ve analiz yeteneği gibi özellikleriyle tanınır. Ufukta yükselen Başak olduğu zaman, kişilik genellikle sakin, geri planda kalmayı seven, çalışkan bir yapı sergiler.

Günlük yaşamın hemen her alanında mental faaliyetler oldukça hakimdir. Yükselen Başak burcu insanı, yaptığı her işte kendisini sonuca ulaştıracak, metodik yöntemler ve sistematik düşünceler geliştirmekte ustadır. Başak Yükselen detaylar konusunda oldukça hassas ve başarılıdır. Aklını ve zekasını yaşadığı ortamda ve yaptığı işte, düzen yaratmak, sistem oluşturmak için kullanır. En sıkıcı konularda bile, uzun süre vazgeçmeden, dayanıklı bir şekilde çalışabilir. Çalışmak ve üretmek hayatının belkemiği haline gelerek, diğer yaşmasal unsurların ihmaline de neden olabilir. Tedarikli olmak, en ufak bir detaydan bile vazgeçmeden, düzen içinde bir yaşam devam ettirmek arzusu, Yükselen Başak’ın en belirgin karakteristikleri arasındadır.

Detaylara ve mükemmeliyete çok önem vermesi zaman zaman sonuca ulaşmasında gecikmesinin en önemli nedenidir. Tek bir ağaca konsantre olurken, ormanı gözden kaçırmak da, tipik Yükselen Başak özelliklerindendir. İnsan ilişkilerinde mental paylaşımlara verdiği önem, seçici davranmasına ve çoğu zaman, sosyalleşememesine neden olur.

Genellikle sinir sistemi hassas olan Yükselen Başak insanları, rahatlamayı pek beceremezler. Bu huzursuzluk, eleştiriye yatkın yapıyla birleşerek, rahatsız edici boyutlara da ulaşabilir. Yükselen Başak insanları incitmek istemese de eleştirel yaklaşımları ve mükemmeliyet düşkünlüğü, insan ilişkilerinde problemler yaşamasına neden olabilir.

Huzursuzluğun diğer bir tezahürü de ortaya çıkan fiziksel rahatsızlıklardır. Temizliğe, düzene ve sağlığa çok önem vermesine rağmen, Yükselen Başak, fiziksel olarak hassas bir yapıya sahiptir. Özellikle sindirim sistemi rahatsızlıkları çok sık görülür.

KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Kimsenin adına düşünerek hareket etmeyiniz.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Finansal anlamda bazı etkileşimeler sizleri kaygılandırabilir.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

İlişkilerinizde kendinizi gereğinden fazla savunmak zorunda kalabilirsiniz.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Çalışma ortamınızda herhangi bir fikir yürütmemelisiniz.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Bazı fırsatlar önünüze gelebilir ama iyi değerlendirmenizde fayda var.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Sağlığınıza her zamankinden fazla özen göstermeniz gereken bir gündesiniz.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Tutkularınız yoğun ve sıcakken hemen harekete geçmelisiniz.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

İş ortağınızla bir konuda ufak bir krizi yönetmeniz gerekebilir.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Ortaklı finansal gelirlerinizle ilgili sürpriz gelişmeler meydana gelebilir.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Sinirlerinize hâkim olmalısınız.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Aile ilişkileriniz ya da evinizle ilgili konular bugün gündeminizde olabilir.Devamı

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!