Koç Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği Uyumu

KADIN
ERKEK

Koç Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği Uyumu

Koç Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği

Aynı özelliklere sahip iki kişinin burç uyumu ne kadar olumlu olur, bunu her iki taraf da yaşayarak öğreneceklerdir. Aslında oldukça enerjik ve dinamik bir yapıya sahip oldukları için ortak nokta bulmakta zorlanmazlar. Barındırdıkları enerjiyi karşılarına yansıtmakta zorluk çekmedikleri için birlikte çok iyi zaman geçirebilirler.

Koç Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği Uyumu

Aynı kutuplar birbirini iter, sözü Koç burcu çiftleri için geçerli değildir. Şaşırtacak derecede iyi anlaşıp, çok iyi şekilde burç uyumu sergileyebiliyorlar. Her ikisinde de liderlik ve inatçı karakterleri baskın olsa da, enerjik ve heyecanlı yapıları bunu tolere ediyor. Özgürlüklerine düşkün ve eğlenceyi çok sevdikleri için, yer ve zaman konusunda sık sık tartışmaya girebilirler. Fakat aralarındaki ilişki aşka dönüştüğünde, küçük sorunlar üzerinde durmayacaklardır.

Koç Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği Aşk Uyumu

Her iki taraf da özgürlüğüne düşkün oldukları için gerçekte âşık oldukları ve hayalindeki kişiyi bulduğuna inandığı zaman tutkulu bir aşk yaşayacaklardır. İki taraf da aradığı aşkı bulduğuna inandıkları zaman tek tartışacakları konu düğün tarihi olacaktır. Koç erkeği, sadakate pek önem vermese de tutkulu aşık olduğu Koç kadınına sonuna kadar bağlanacaktır. Koç kadını da Koç erkeğinin kendini çok sevdiğine inandığı zaman uzun yıllar heyecanını ve tutkusunu yitirmeden Koç erkeğini sevecektir.

Koç Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği Sevgi Uyumu

Her iki taraf da aynı özellikleri ve karakteri sergilediği için, birbirlerine baktıklarında kendilerini göreceklerdir. Bazen hiç konuşmadan da aynı şeyi istediklerini anlayacaklardır. Yüksek enerjiye ve özgür ruha sahip oldukları için eğlence ve macera konusunda çok iyi anlaşacaklardır. Birlikte geçirilen eğlenceli ve dolu saatler, aralarında sevgi bağı oluşmasını sağlayacaktır.

Koç Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği Cinsellik ve Cinsel Uyumu

Hayatı dolu dolu yaşamayı seven Koç burcu çiftleri aynı durumu yatakta da yaşamayı severler. Özellikle birbirlerinde ten uyumunu yakaladıklarında tutku dolu geceler onları bekliyor. Yatak uyumu konusunda Koç adını liderdir ve yatakta bütün ipler onun elindedir. Sürekli yenilikler ve arayışlar içinde Koç erkeğini kendine bağlamasını bilir.

Koç Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği Evliliği ve Evlilik Uyumu

Cinsel yaşamda mükemmel uyumu yakalayan Koç burcu çiftleri bunu evlilikle taçlandırmak isteyeceklerdir. Genellikle aynı şeyi istedikleri için uyumlarında sıkıntı olmaz. Fakat hayatları tek düzeye indiğinde ileriki zamanlarda birbirlerinden sıkılmaya başlayabilirler. Eğer birbirlerini çok seviyorlarsa, sürekli olarak yenilikler ve sürprizlerle hayatlarına renk katabilirler.

Koç Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği Arkadaşlığı ve Arkadaşlık Uyumu

Koç burcu insanları dışa dönük ve arkadaş canlısıdırlar. Bu durum aynı özellikleri sergileyen kendi burçlarına sahip kişiler için de geçerlidir. Aralarında çıkar çatışması olmadığı sürece çok uyumlu bir arkadaşlık yaşarlar. Enerji dolu ve eğlenmeyi sevdikleri için birlikte çok iyi vakit geçireceklerdir.

Koç Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği Anlaşabilir mi?

Koç burcu çiftleri aynı aktiviteleri yapmaktan zevk aldıkları, konuşma ve davranışlarında samimi oldukları için çok iyi anlaşabilirler. Birbirlerine karşı uyumlu ve saygılı oldukları için küçük sorunları büyütmez ve konuşarak hızlı şekilde çözerler.

Koç Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği İletişim Uyumu

Koç burcu çiftleri iletişim konusunda sıkıntı çekmezler. Olayları içlerine atmadıkları ve sorunun üzerine gittikleri için çok iyi bir iletişim uzmanıdırlar. İlk tanışmalarda ilk hareketi ve konuşmayı yapmayı severler. Heyecanlı tavırları, eğlenceli konuşmaları topluluk içinde dikkat çekmeyi başarıyor. Bu nedenle Koç burçları birbirlerini çok çabuk etkileyip, kendilerine çekecektir.

Koç Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği İlişkisi ve İlişki Uyumu

Koç burcu çiftinin ilişkisi bazen masal tadında bazen de kısır döngü şeklinde ilerleyebilir. Çok hareketli ve renkli bir yaşantıları olduğu için ilişkileri de sıradanlıktan uzaktır. Sürekli olarak yenilik ve heyecan peşinde olduklarından, sıradan ilişkiler onlara göre değildir. İlişkilerinde sıradanlık, partnerin kısıtlaması ve baskısı tutumu görüldüğünde ilişkiyi bitirmekten çekinmezler.

Koç Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği Birbirlerini Nasıl Etkiler?

Koç burcu çiftleri ruh ikizi gibi oldukları için birbirlerini olumlu etkilemekte zorlanmazlar. Genellikle aynı şeyleri istedikleri için birbirlerini teşvik ederler. İlişkilerini canlı tutmak için sürekli olarak bir arayış içinde olup, hayatlarını renklendirmeyi isterler.

Koç Burcu Kadını Koç Burcu Erkeği Birbirlerine Nasıl Davranmalı?

Her iki taraf da aynı özellikleri sergiledikleri için bir süre sonra birbirlerine sıkıcı gelebilirler. Aralarındaki sevgi ve aşk kuvvetli değilse, birbirlerini aldatmaya kadar gidebilir. Bu nedenle baskıcı ve liderlik karakterlerini birbirlerine karşı törpülemeli ve birbirlerinin düşüncelerine karşı saygılı olmalıdırlar.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!
Sıradaki Haber