GeriAşk Aslan, Başak, Terazi ve Akrep
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aslan, Başak, Terazi ve Akrep

"Bakalım bu burçların aşk hayatı yıldızlar tarafından nasıl etkileniyor?"

Aslan (24 Temmuz-25 Ağustos)

Bütün Aslanlar: Aşk hayatınız sizce nasıl görünüyor? Seviliyor musunuz? Yoksa siz ve arzu nesneleriniz aynı kararsızlık ve sislerin içinde mi yol alıyor? Bunun nedeni, illüzyon gezegeni Neptün'ün ilişkilerinizi etkilemesinden kaynaklanıyor. Gelecek altı ay içinde, hayatınıza girecek kişileri fazlasıyla idealize etme tehlikesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Karşınızdaki aslında Paul Gascoigne gibiyken onları David Beckham gibi düşünebilirsiniz. Uzun süreli ilişkilerdeki risk ise, her ikinizin de aslında var olmayan duyguları hissettiğinizi sanmanız ya da yaptığınız şeyleri yeterince hissetmemeniz. Ama her şey bir yana, Neptün'ün romantik yanının çok büyük mutluluklara doğru yol açtığı da bir gerçek...

Hayatında biri olan Aslanlar: Kavgalar? Yanlış anlaşılmalar? Kargaşa? Hepsi de Neptün'ün elkisinden... Kendinize, ilişkinizi idealize edip etmediğinizi sorun. Cevabınız hayır mı? Bu olumlu. Çünkü bu tarz konulara, sorun olarak bakmamalısınız artık. Uzun süreli beraberliklerin belki de bir cilvesi bu. Tüm bu karşılaştığınız ve gördüğünüz olumsuzluklar, sizi aslında daha derinleşen ve olumluya dönen bir ilişkiye hazırlıyor.

Bekar balıklar: 23 Kasım'da burcunuzda gerçekleşecek olan bir güneş tutulması romantik dünyanıza mantık katabilir ve hayalinizdeki erkeğin aslında gözüktüğü gibi olmadığını fark edebilirsiniz. Emin olun, aslında hiç de size göre biri değildi zaten. Eğer uzun süredir hiç kimseyle flört ederken görülmediyseniz, Jüpiter'in etkisiyle ne istediğinizi, neye ihtiyaç duyduğunuzu netleştirmek için fırsatlarla çevrileceksiniz. Eğer bunu yaparsanız, aşktaki şansınız da artacak. Seks hayatınız bol enerji ve heyecanla dolu olacak. Bir şair, bir müzisyen ya da oyuncuyla karşılaşabilirsiniz ve bu ilişki size çok iyi gelebilir.

En iyi aşk günleriniz: 19-20 Ekim, 15-17Kasım, 12-14 Ara-lık, 9-10 Ocak, 5-6 Şubat, 3-5, 31 Mart, l, 27-29 Nisan.

Aşkı zorlamamanız gereken günler: 4-6 Ekim, l-2, 28-29 Kasım, 25-26 Aralık, 22-23 Ocak, 18-19 Şubat, 16-18 Mart, 15-14 Nisan.

Başak (24 Ağustos-25 Eylül)

Bütün Başaklar: Şu anda, Başaklar zodyağın parlayan yıldızları arasında. Jüpiter gelecek eylül ayına kadar üzerinizdeki etkisini koruyacağından, yaşam sizin için çok daha kolayca akıp gidecek ve yaptığınız, kendinize hedef olarak koyduğunuz her şey başarı ile noktalanacak. Peki ya aşk hayatınız? Hiçbir problem yaşamayacaksınız. Yeni insanlarla tanışmak? Karşıt gezegeniniz, eksantrik Uranüs duygusal ilişkilerinizi yokuşa sürebilir, ancak Jüpiter sizi yoğun olarak etkilediğinden ve yaşamınızda olduğundan uykusuz geceler geçirmeyeceksiniz.

Hayatında biri olan Başaklar: 17 Aralık'a kadar etkisi altında kalacağınız Mars, ilişkilerinizi her zamankinden daha tartışmacı bir hale sokabilir. Ya da özellikle siz daha tartışmacı ve asabi olabilirsiniz. Ancak bu süreci çok fazla önemsemeyin. Yeni yılın ilk aylarında gelecek olan seksi ve eğlenceli günlerin tadını çıkarın. 7 Mart'da Başakları etkileyecek olan dolunay ile birlikte duygusallığınız en üst seviyeye ulaşabilir, iletişim gezegeninin de etkisiyle, aralık ayını son derece dilbaz ve coşkulu geçireceksiniz. Bu ay boyunca, aşırı duygusallıklardan uzak ve hafiflemiş olacaksınız.

Bekar Başaklar: Şu anda yalnızsınız ve bu durum hiç de hoşunuza gitmiyor mu? Jüpiter'in getireceği romantik fırsatlardan yararlanıp yararlanamama sorumluluğu size ait. Şu anda
yalnız fakat bundan hoşnut musunuz? Bu yaşamınızdaki yepyeni bir dönem ve kendinizi bulmak adına muhteşem bir fırsat sunuyor size. Sahip olduğunuz kişisel imaj artık sınırlarını kırmak üzere. Her kim olmak ve nasıl yaşamak istiyorsanız, bunu gerçekleştirmek için en doğru zamandasınız.

En iyi aşk günleriniz: 21-22 Ekim, 18-19 Kasım, 15-16 Aralık, 11-12 Ocak, 7-9 Şubat, 6-7 Mart, 2-3, 30 Nisan.

Aşkı zorlamamanız gereken günler: 7-8 Ekim, 3-4,30 Kasım, 1,27-29 Aralık, 24-25 Ocak, 20-22 Şubat, 19-20 Mart, 17-19 Nisan

Terazi (24 Eylül-23 Ekim)

Bütün Teraziler: Kış aylarından sonbahara kadar bol bol romantizm ve güçlü bir seks hayatı sizi bekliyor. Özellikle, erotik dünyanızda daha önce utanmanıza neden olan pek çok şeyi gerçekleştirecek, şairlerin şiirlerinde yaydığı, şarkıcıların aşk şarkılarında söylediği türden sevgi dolu maceralar yaşayacaksınız. Ancak ayaklarınızı biraz yere basın ve bu romantik başlangıcın kıymetini bilin. Yaşam kimi zaman bir film karesi gibi gözükse de, hepimizin her şeye rağmen zamana ihtiyacı olduğunu unutmayın. Ama sizin için zamanın, aslında bu yıl başladığını söyleyebiliriz.

Hayatında biri olan balıklar: 17 Aralık - 3 Şubat arasında zorlu bir dönem sizi bekliyor. Zorluğu ise iki taraflı. Mars'ın etkisiyle hem çılgınca bir seks hayatı hem de çılgınca kavgalar yaşayacaksınız. Ama bu durum, en azından son derece tutkulu olacağınızı da müjdeliyor. Gerçeği söylemek gerekirse, 22 Mart'a kadar aşk hayatınız festivalle bir savaş alanı arasında gidip gelecek. 23 Kasim'da burcunuzu etkileyecek olan kısmi güneş tutulması, söylenenin aslında söylenmek istenilen olmadığını düşünmenize neden olacak. 5 Nisan'daki dolunay ise duygusal hayatınızda bir patlama noktası olarak yer bulacak.

Bekar Teraziler: Romantik evinizdeki illüzyonist Neptün'ün etkisiyle, bir düşe ya da fanteziye aşık olmaya meyilli bir hale geleceksiniz. (Belki de daha önce hiç bu kadar meyilli olmamıştınız!) Muhasebede çalışan delikanlı size yürüyen bir Adonis, erkek kardeşinizin sivilceli arkadaşı ise gayet makul bir aday olarak gözükebilir. Ama esas şaşırtıcı olan nokta, bu dönemde tanışacağınız erkeklerin de sizi idealize etme konusunda çok istekli davranacakları. Ama neden olmasın? Gerçekten de karşı konulmazsınız. Özellikle, ocak ayının ortalarına değin bu böyle...

En iyi aşk günleriniz: 23-24 Ekim, 20-21 Kasım, 17-18 Aralık, 13-16 Ocak, 10-11 Şubat, 8-9 Mart, 4-5 Nisan.

Aşkı zorlamamanız gereken günler: 9-10 Ekim, 5-7 Kasım, 2-4, 30-31 Aralık, 26-28 Ocak, 23-24 Şubat, 21-22 Mart, 17-19 Nisan.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Bütün Akrepler: 25 Ekim'e denk gelen yeni ay, kalbinizi ilgilendiren konularda taze bir başlangıç müjdesi sunuyor. 10 Ekim - 3 Kasım tarihleri arasında, güzellik ve aşk gezegeni Venüs'ün etkisi altına gireceksiniz. Bu etkileşimin sonucunda, her zamankinden daha gösterişli bir ifadeye kavuşacak ve bakışları üzerinizde toplayacaksınız. Saçlarınız daha parlak, makyajınız her zamankinden daha yerinde ve sevgiliniz çok daha dikkatli olacak.
Hayatında biri olan Akrepler: Şu anda, iyi zaman geçirmeye her zaman olduğundan çok daha düşkünsünüz ve bu durum hayatınızdaki insanı da etkisi altına alarak, eski alevi yeniden yakmanıza neden olacak. Seks hayatınızda yaşayacağınız sarsıcı tecrübeler de bu alevi daha da tutuşturacak. 9 Kasım, duygularınızın çok hızlı ve yoğun gittiği hir gün olacak, ancak bu dönemi iyi değerlendirirseniz, nisan ayının başlarına kadar müthiş günler yaşayabilirsiniz. Böylelikle 2 Mayıs'ta yaşanacak zor dakikaları da atlatmış olacaksınız.

Bekar Akrepler: Şu cümleyi günlüğunüze iliştirin; "17 Mart'da muhteşem gözükeceğim ve tanıştığım her erkeğe gülümseyeceğim." O gün, aşk çizelgenizdeki bir zirve olacak ve siz de bu zirveyi ciddiye alsanız çok iyi olur! Bu durum, diğer aylar hiç eğlenmeyecek ya da başka fırsatlarla karşılaşmayacaksınız anlamına gelmiyor. 25 Ekim de bol fırsatlı bir gün... Bu yıl, çok daha sosyal olmaya özen gösterin. Zira, katıldığınız arkadaş grupları içinde ya da gittiğiniz gym'in akşamüstü partilerinde Bay Doğru'ya rastlamanız olası.

En iyi aşk günleriniz: 25-26 Ekim, 22-23 Kasım, 19-20 Aralık, 16-17 Ocak, 12-13 Şubat, 10-11 Mart, 6-7 Nisan.

Aşkı zorlamamanız gereken günler: 11-13 Ekim, 8-9 Kasım, 5-6 Aralık, 1-3 Ocak, 25-26 Şubat, 23-25 Mart, 20-21 Nisan.


Yıldızlar aşkınızın rehberi

Aslan, Başak, Terazi ve Akrep

Yay, Oğlak, Kova ve Balık


False