GeriAstro Gündem Aralık Ayında Bizi Neler Bekliyor? Çin Astroloğu Uyardı...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aralık Ayında Bizi Neler Bekliyor? Çin Astroloğu Uyardı...

Aralık Ayında Bizi Neler Bekliyor? Çin Astroloğu Uyardı...
Abone Olgoogle-news

"Çin astrolojisi hayatımızın birçok aşamasında bize önemli tüyolar veriyor. Türk - Çin Kültür Derneği’nin Çin Astrolojisi ve Feng Shui Uzmanı Ceren Sakin bu ay içinde gerçekleşmesi beklenen olaylarla ilgili şaşırtıcı bilgiler paylaştı."

2019 YILININ ÖZETİNİ YAŞIYORUZ

Aralık ayı 2019'un habercisi olacak. Domuz yılı olan 2019’a en uygun ev dekorasyonunu yapmak, günlük yaşamımıza katkıda bulunacaktır. Ev dizaynının Feng Shui’ye olan uygunluğu bir hayli önemlidir. AY, GÜN veya SAAT hanesinde, domuz ya da yılan burcundan biri varsa, kişi maruz kalacağı etkileri muhakkak öğrenmeli.Aralık Ayında Bizi Neler Bekliyor Çin Astroloğu Uyardı...

ÇİN ASTROLOJİSİNDE ÇATIŞMA NE DEMEK?

Hayatımızda yaşanan birçok olay ya Gök hanesinin ya da Toprak hanesinin (yani burçların) birbirleri ile etkileşiminden oluşur. Seyahatlerimiz, taşınmalarımız, hastalıklarımız, evliliklerimiz, ayrılıklarımız, kazalarımız, sakatlanmalarımız gibi olaylar ya Gök hanemizdeki ya da Toprak hanemizdeki bir hareketten kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla bu etkileşimleri okuyup yorumlayabilirsek, gerçekleşecek olan birçok olayı öngörebiliriz. 

YILAN İLE DOMUZ ÇATIŞMASI

Öncelikle herkesin yıl, ay, gün, saat ve şans hanelerini doğru bilmesi, bunun için de astroloji haritalarını öğrenmeleri gerekir. Eğer çatışmanız yıl hanesindeyse, hayatınıza hareket, seyahat veya değişim geleceğinin işaretidir. Ay hanesine gelen çatışma, anne ve babamızla ya da işimizle ilgili bir sıkıntı doğurabilir. Gün hanesine gelen çatışma, varsa ilişkinizde ciddi sorunların yaşanacağını, hatta boşanma ile sonuçlanacak bir dönemi işaret edebilir. Saat hanesine gelen çatışma ise çocuk sahibi olmayanlar için hamileliği, çocuklular içinse çocukla ilgili problemler yaşanacağını gösterir. Şans dönemimizle gelen çatışma, 10 yıllık bir çatışma hali içerisinde olduğumuzu gösterir, dikkate alınmalıdır.

Aralık Ayında Bizi Neler Bekliyor Çin Astroloğu Uyardı...

ÇİN ASTROLOJİSİNDE KRİTİK BİR KAVRAM: PENALTI

Penaltı’lar kişinin hayatında çok önemli olayları harekete geçirebilme gücüne sahiptir. Hatta kimi zaman çatışmadan daha tehlikeli olabilirler. Çatışma ortada ve açıktır, iki insanın kavga etmesi gibi. Penaltı ise daha derinden ve gizli olur. Penaltı, nefret, endişe, rahatsızlık ve sevgisizlik gibi açıkta yaşanmayan duyguları işaret eder. İnsanın içinde gizlice büyümekte olan bir kanser gibi tehlike taşırlar ve ortaya çıktıklarında çoktan zorlayıcı noktaya gelmiş olabilirler.

Hastalık ve ölümlerle sonuçlanma ihtimali taşıyan Penaltılar vardır. Bunların yanında birçok skandal, boşanma, doğal afet ve hatta katliam dahi tetiklenebilir. Aynı zamanda basit sakatlıklar, sakarlıklar ve kendi başımıza iş açmayla sonuçlanan kazalara da dikkat etmeliyiz. Bu durumların doğru yorumlanabilmesi için kişisel Çin astrolojisi haritasını bilmek çok önemlidir.

Çin Astrolojisi ve Feng Shui Uzmanı Ceren Sakin

Aralık Ayında Bizi Neler Bekliyor Çin Astroloğu Uyardı...

False