Ünlülerin favori restoranı: Topağacı'ndaki Grey

Ünlülerin favori restoranı: Topağacındaki Grey

Kendini beğendirecek yönetmen bulmak ya da hayran olduğu oyuncuyla karşılaşmak için karış karış Cihangir sokaklarını arşınlayanlar... Yanlış yoldasınız! Dümeni kırın Nişantaşı’na, oradan vurun aşağı Topağacı’na, aradığınız hazine karşınızda: Ünlülerin yeni ‘toplama kampı’: Grey.

Haberin Devamı

Sanki açılalı üç gün olmamış, hep oradaymış gibi, mahalleli çoktan yerini almış: Kıvanç Tatlıtuğ 11.00’den beri burada. Spordan çıkmış, sevgilisiyle kahvaltıya gelmiş, saat 15.00, hâlâ oturuyorlar. Kaç bardak içti, Allah bilir. Bayılmış çaya...

Hadi onlar hesap istedi, birazdan kalkacaklar. Ama Derya Baykal da sabahtan beri burada, dükkânın demirbaşı gibi, hiç gideceği yok...

 

Ünlülerin favori restoranı: Topağacındaki Grey


Oyuncu Murat Yıldırım, Gürcü misafirlerini ağırlıyor... Mert Fırat menajeri İhsan’la ‘al risotto ver pizza’ yapıyor...

Özge Ulusoy’un dolar günü. Kızlarla bu kez burada toplanmışlar. Çaprazında Ezgi Eyüboğlu, karşısında Okan Yalabık...

“Cihangir öldü, yaşasın Topağacı diyenler haklı galiba. Mahallenin yenisi Grey’in içindeki ultra şöhret/fazla Yeşilçam/pek ‘celebrity’ hava, bu lafın altına atılan son imza.

 

Ünlülerin favori restoranı: Topağacındaki Grey

Haberin Devamı

 

Yemekten kalori harcatan müzikler Anjelique’in DJ’i Eyüp’ün... Risotto’lar ve diğer yemekler Da Mario’nun şefi Asım’ın... Kimsenin elinden düşürmediği elmalı-tarçınlı Mr. Grey kokteylleri Reina’nın barmeni Emrah’ın elinden çıkma... Grey, haftanın yedi günü, sabahın sekizinden gecenin üçüne kadar açık. Geçen cumartesi gecesi o saatte Engin Hepileri’nin eşi Beyza Şekerci’nin doğum gününden zor çıkarmışlar ahaliyi dışarıya. (0212) 234 01 23.  

Sevdim: Duvarların saksı saksı, tavanlara kadar çiçek olmasını...
Sevmedim: Tuvaletlerin mutfağa bakmasını...