GeriNerede Ne Yenir Hamburgerin tadı Boğaz'da bir başka olur
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hamburgerin tadı Boğaz'da bir başka olur

Hamburgerin tadı Boğaz'da bir başka olur

İstanbullu lezzet avcılarının favori mekanları arasında daima başları çeken yerler, deniz manzaralı olanlardır. Bu tarz restoranların iyi fast food yapması pek beklenmez, fakat Glamour Lounge hem başarılı hamburgerleri hem de şık atmosferiyle dillere çoktan pelesenk olmuş durumda.

Bu bir ilandır.

Gününüzü, iç açıcı İstanbul manzarasına karşı şahane bir menüyle taçlandırmak isterseniz, buraya tıklamanız yeterli.

Hamburgerin tadı Boğazda bir başka olur

Hamburger, birçok insan tarafından “Ne yersin?” sorusuna hiç düşünülmeden verilen cevaplardan biri. Hamburger sevenler, en iyisini nerede yiyebilecekleri konusunda derin araştırmalar yapıp buldukları mekanları tek tek gezer, her burgerin tadına iştahla bakarlar. Bu kültürü benimsemiş lezzet avcıları için en doğru adres olan Glamour Lounge, eşsiz lezzetlerin yanında sunduğu izlemekle bitmeyen, insanı mutlu eden meşhur İstanbul manzarasıyla misafirlerini bekliyor. Glamour Lounge’de size özel indirimlerle hazırlanmış birbirinden efsane menüler için hemen tıklayın.

Hamburgerin tadı Boğazda bir başka olur

İstanbul Boğazı ayaklarınızın altına serilmişken, enfes lezzetlerle kendinizden geçmek için hemen Glamour Lounge’deki yerinizi ayırtın. Hamburger deyip geçmeyin, en güzelini seçin.

Bu içerik Yakala.co tarafından hazırlanmıştır.

False