La Liga ve Euroleague artık D Smart’ta

La Liga ve Euroleague artık D Smart’ta

Futbolun zirvesi La Liga’daki Real Madrid-Barcelona derbileri ile Avrupa basketbolunun en üst noktası olan Euroleague, bundan sonra NTV Spor Smart’ta yayınlanacak.

Haberin Devamı

DİJİTAL yayın platformu D-Smart, Doğuş Yayın Grubu ile yaptığı ortaklık anlaşmasıylaİspanya Ligi ‘La Liga’ ve Avrupa basketbolunun zirvesi Euroleague’i, yeni kanal ‘NTV Spor Smart’ta izleyicilerle buluşturuyor. La Liga’nın her hafta oynanan 10 maçından 8’i, Barcelona ve Real Madrid maçlarının tamamı, Euroleague maçları ve tüm spor dalları ile ilgili ünlü isimlerle stüdyo programları 2 yıl boyunca NTV Spor Smart kanalında olacak.

TEMMUZDA TEST YAYINI YAPILACAK

D-Smart CEO’su Ali Güven, Doğuş Holding ile yapılan işbirliği sonucu D-Smart’ta Temmuz ayında test, Ağustos’ta ise Avrupa ligleri ile yayın hayatına başlayacak olan NTV Spor Smart kanalının hayata geçişi ile ilgili olarak, son dönemde D-Smart’ın stratejik ortaklıklar ile öne çıktığını açıkladı.

BAŞARILI İŞ BİRLİĞİNİN DEVAMI

Haberin Devamı

GÜVEN, “Doğuş Grubu ile Devler Ligi ve Avrupa Ligi, CNN Türk ile NBA gibi iş birliklerimiz başarılı şekilde devam ediyor” derken, Doğuş Yayın Grubu CEO’su Cem Aydın, “Yayın hakları bizde olan kıymetli spor içerikleri, sadece D-Smart’tan yayınlanacak bu kanalımızda olacak” ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili daha fazlası: