Küskünlüğe Fatih Terim hamlesi

Güncelleme Tarihi:

Küskünlüğe Fatih Terim hamlesi
Oluşturulma Tarihi: Ekim 09, 2013 00:25

F.Bahçe-Trabzon maçı bitimi tartışan ay yıldızlı kalecilerle görüşen Fatih Terim, Volkan Demirel ile Onur’un barışmasını sağladı.

Haberin Devamı

Fatih Terim, F.Bahçe-Trabzon maçı bitimi tartışan kaleciler Volkan ve Onur ile dün özel bir görüşme yaptı.
Zorlu maç bitimi saha içinde kavga etme noktasına gelen ve önceki günkü idmanda oyuncuların birbirlerinden kaçması üzerine duruma Terim el koydu. Estonya maçı öncesinde Terim, iki kalecisine “Küskünlük istemiyorum” mesajı verdi.

‘SÖZ KONUSU MİLLİ TAKIM’

ARASI açık olan kaleciler Volkan ve Onur ile konuşan Fatih Terim’in küskün eldivenlere “Söz konusu Milli Takım ise her şeyi unutacaksınız. Ay yıldızlı forma için oynayacaksınız. Dargınlıkları unutun. Ülke adına çok önemli 2 maça çıkacağız. Bu konuyu Mili Takım’a yansıtmanızı istemiyorum” dedi. Terim’in bu konuşması sonrasında da iki eldiven arasında barışın sağlandığı belirtildi.

Cenk: ‘Geri dönmek çok güzel’

Haberin Devamı

ESTONYA maçı hazırlıklarını Kemerburgaz Tesisleri’nde dünkü taktik antrenmanla sürdüren A Milli Takım kadrosunda yer alan Cenk Tosun, yeniden Milli Takım’da yer almaktan dolayı çok mutlu olduğunu ve Dünya Kupası’na katılabilmeyi çok istediklerini söy-
ledi.

Tallinn’e uçuyorlar

A Milli Takım, 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri D Grubu’nda 11 Ekim Cuma günü deplasmanda Estonya ile yapacağı maç için bugün Tallinn’e gidecek. Ay yıldızlılar, İstanbul’dan sabah saatlerinde Estonya’ya uçacak.

Haberle ilgili daha fazlası: