AYDIN HABERLERİ

Kuşadası’nda Yaşlılar Haftası Etkinlikleri

IHA
20.03.2015 - 00:23 |Son Güncelleme :

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI ÖZER KAYALI,18-24 MART YAŞLILARA SAYGI HAFTASI ÇERÇEVESİNDE HUZUREVİ’NDE KALANLARA BİR YEMEK VERDİ.

IHA

Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı,18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası çerçevesinde Huzurevi’nde kalanlara bir yemek verdi.
Andız Köy Sofrası’ndaki yemeğe Kuşadası Belediyesi Huzurevi’nin tüm sakinleri, Başkan Kayalı, eşi Nil Kayalı, Kent Konseyi Başkanı İsmail Tezgel katıldı. Oldukça keyifli bir ortamda geçen yemekten sonra, başkan Kayalı ile eşi Nil Kayalı tüm yaşlıların haftasını kutlayarak birer çiçek verdi. Geçtiğimiz yılbaşı kutlamalarında çekilen birer fotoğrafları da çerçevelenerek kendilerine hediye edilen yaşlılar, kendileri onuruna verilen yemek için Başkan Kayalı’ya teşekkür etti.
Belediye Başkanı Özer Kayalı, 18 Mart Yaşlılara Saygı Haftası için bir mesaj yayınladı. Kayalı’nın mesajı şöyle; “Yaşlılarımız, geçmiş ile günümüz arasında köprü oluşturan, aile değerlerimizi, milli kültürümüzü, yarınlara taşımamızı sağlayan; bilgi, birikim ve deneyimleriyle geleceğe hazırlayan en değerli varlıklarımızdır. Yaşlılık hayatın kaçınılmaz bir evresidir. Yıllar geçtikçe insan bedeninde ister istemez bir takım fizyolojik değişiklikler, yetersizlikler olabilir. İnsanoğlunun yardıma, şefkate, ilgiye ihtiyacı doğduğu bu dönem, yaşlılık olarak adlandırılır. Bizlerin bu dönemlerinde yaşlılara gösterdiği ilgi, saygı, sevgi ve hoşgörü yaşlılarımız için en büyük moral kaynağı olur. Diğer yandan onlara olan minnet borcumuzu bir derece olsun ödememize olanak sağlar. Yaşlılarımızı, bilgi ve birikimi ile kılavuzluk edecek kişiler olarak görmeli, ona göre saygıda kusur etmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm büyüklerimizin bu anlamlı günlerini en içten duygularımla kutlar, sağlık ve mutluluk içerisinde huzurlu yarınlar dilerim “

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Kuşadası’nda Yaşlılar Haftası Etkinlikleri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Mart 2015 tarihinde saat 00 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kuşadası’nda Yaşlılar Haftası Etkinlikleri haberi güncellenecektir.

AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ

24 Şubat 2021, Çarşamba
 • İmsak
  06:20
 • Güneş
  07:40
 • Öğle
  13:27
 • İkindi
  16:33
 • Akşam
  19:03
 • Yatsı
  20:19
Sayfa Başı