GeriKitap Sanat Eskişehir’in ilk kitap fuarı başlıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Eskişehir’in ilk kitap fuarı başlıyor

Eskişehir’in ilk kitap fuarı başlıyor
Abone Olgoogle-news

Türkiye’nin en büyük kitap fuarlarını hayata geçiren TÜYAP, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Diyarbakır gibi kentlerin ardından Eskişehir’de de kitap fuarı düzenliyor.


Türkiye’nin en büyük kitap fuarlarını hayata geçiren TÜYAP, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Diyarbakır gibi kentlerin ardından ‘öğrenci şehri’ olarak bilinen Eskişehir’de de kitap fuarı düzenliyor. Türkiye Yayıncılar Birliği ve Eskişehir Ticaret Odası işbirliği, Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi desteğiyle düzenlenecek 1. Eskişehir Kitap Fuarı, bugün başlıyor. 16 Aralık Pazar gününe kadar Eskişehir Ticaret Odası - TÜYAP Fuar Merkezi‘nde gerçekleştirilecek fuara 170 yayınevi katılıyor.
Panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 50 kültür etkinliğine ev sahipliği yapacak fuar süresince okurlar, İlber Ortaylı, İpek Çalışlar, Yılmaz Özdil, Ahmet Telli, Çiğdem Gündeş, Hasan Ali Toptaş, Hikmet Anıl Öztekin, Haydar Ergülen, Sevgi Özel, Ahmet Şimşirgil, Akgün Akova, Mine G. Kırıkkanat, Deniz Bayramoğlu, Murat Menteş, Ezel Akay, Mete Yarar gibi yazarla buluşma imkanı bulacak. Araştırmacı Atilla Oral tarafından hazırlanan ‘Atatürk ve Eskişehir Fotoğrafları Sergisi’ne de ev sahipliği fuarın etkinlik programı ve imza günleri listesine www.tuyapeskisehirkitapfuari.com sitesinden ulaşabilir. Girişin ücretsiz olduğu fuar, 10.00-19.30 saatleri arasında açık olacak.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle