GeriSpor Kısa, kısa...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısa, kısa...

Bursaspor söz aldı

Takımı mali yönden güçlendirmek için Ankara'ya adeta çıkarma yapan Bursaspor yönetimi destek sözü aldı. Başbakan Yardımcısı ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Devlet Bakanı Yüksel Yalova, ANAP Bursa milletvekili Ertuğrul Yalçınbayır'la görüşmelerinin çok olumlu geçtiğini, gerek kredi, gerek stadın kirlanması ve gerekse forma reklamı için söz aldığını vurgulayan Kulüp Başkanı Recep Günay, ‘‘Bütün hedefimiz daha güçlü bir Bursaspor yaratmak olacak’’ dedi.

Kocaelispor'dan Bekirpaşa'ya destek

Kocaelispor, depremden en çok etkilenen takımlardan biri olan Bekirpaşa'ya desteğe devam ediyor. Teknik Direktör Güvenç Kurtar, Öner ve Erkan'ı Bekirpaşa'ya daha önce verdiklerini, şimdi de sezon başında A takımla idmanlara çıkan Mustafa, Erhan ve Seçkin'i göndereceklerini vurgulayarak ‘‘Gelecek haftalarda daha iyi olacaklarına inanıyorum’’ dedi.

Zonguldakspor'da Taştemel sert esti

Zonguldakspor, galibiyet özlemine son vermek için deplasmanda oynayacağı Akçakocaspor maçının hazırlıklarını sürdürürken, idmanda sinirli gözüken antrenör Bilbay Taştemel, taktik çalışması sırasında hata yapan savunma oyuncularını azarladı. Futbolculardan daha dikkatli olmalarını isteyen Taştemel, ileride çabuk çoğalmaları için golcü futbolcuları da uyardı.False